1:2
0:2
- : -

ŽSK Třemošnice - FBC TJ Draci Lanškroun 4:6
2. Matěj Dvořáček, 3. Matěj Dvořáček, 5. Lukáš Horák, 27. Miloslav Klepač - 9. Pavel Kadrnožka, 13. Jan Šťastný, 22. Kristián Bříza, 30. Filip Mačát, 44. Michal Pfeifer, 45. Michal Kuklík; rozhodčí: Karel Kotyza - Lukáš Drahný; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Filip Wymer 20 - Matěj Parent 10; po třetinách: 3:2, 1:2, 0:2;
45:00
Střely ve 3. části: 5:9
45:00
44:48
Branku družstva FBC TJ Draci Lanškroun vstřelil #17 Michal Kuklík, asistoval #88 Jakub Dzurik (4:6).
43:37
Branku družstva FBC TJ Draci Lanškroun vstřelil #66 Michal Pfeifer, asistoval #6 Dominik Morávek (4:5).
37:38
Vyloučen hráč #55 Martin Řehák družstva FBC TJ Draci Lanškroun na 2 minuty za sekání.
37:26
Trestné střílení družstva FBC TJ Draci Lanškroun neproměnil #66 Michal Pfeifer.
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 4:10
30:00
29:43
Branku družstva FBC TJ Draci Lanškroun vstřelil #4 Filip Mačát, asistoval #82 Matěj Parent (4:4).
26:44
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil #77 Miloslav Klepač, asistoval #17 Lukáš Horák (4:3).
23:33
Vyloučen hráč #3 Daniel Novák družstva ŽSK Třemošnice na 2 minuty za hrubost.
22:26
Timeout ŽSK Třemošnice
22:26
Trestné střílení družstva FBC TJ Draci Lanškroun neproměnil #17 Michal Kuklík.
21:48
Branku družstva FBC TJ Draci Lanškroun vstřelil #3 Kristián Bříza bez asistence (3:3).
17:21
Trestné střílení družstva FBC TJ Draci Lanškroun neproměnil #3 Kristián Bříza.
15:00
15:00
Střely v 1. části: 5:7
15:00
12:42
Branku družstva FBC TJ Draci Lanškroun vstřelil #23 Jan Šťastný bez asistence (3:2).
08:53
Branku družstva FBC TJ Draci Lanškroun vstřelil #86 Pavel Kadrnožka, asistoval #66 Michal Pfeifer (3:1).
04:50
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil #17 Lukáš Horák, asistoval #39 Filip Wymer (3:0).
02:20
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil #10 Matěj Dvořáček, asistoval #17 Lukáš Horák (2:0).
01:38
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil #10 Matěj Dvořáček, asistoval #13 Lukáš Dvořáček (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Karel Kotyza a Lukáš Drahný.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC TJ Draci Lanškroun: brankář: Matěj Parent; hráči v poli: Filip Mačát, Filip Brůna, Kristián Bříza, Michal Kuklík, Jakub Dzurik
00:00
Line-up domácích ŽSK Třemošnice: brankář: Filip Wymer; hráči v poli: Vojtěch Petr, Zdeněk Petr, Marian Kušenič, Miloslav Klepač, Lukáš Horák