2:0
2:3
- : -

SOKOLI Pardubice Excellent C - FBC TJ Draci Lanškroun 7:3
10. Filip Libánský, 10. Filip Libánský, 14. Lukáš Cimburek, 23. Filip Libánský, 29. Jakub Efler, 32. Filip Libánský, 39. Jan Panna - 39. Dominik Morávek, 40. Michal Kuklík, 43. Martin Řehák; rozhodčí: Karel Kotyza - Pavel Špryňar; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 43; zásahy brankářů: Jakub Levínský 23 - Vojtěch Knápek 19; po třetinách: 3:0, 2:0, 2:3;
45:00
Střely ve 3. části: 10:8
45:00
42:12
Branku družstva FBC TJ Draci Lanškroun vstřelil #55 Martin Řehák, asistoval #5 Filip Brůna (7:3).
39:58
Branku družstva FBC TJ Draci Lanškroun vstřelil #17 Michal Kuklík, asistoval #88 Jakub Dzurik (7:2).
38:58
Branku družstva FBC TJ Draci Lanškroun vstřelil #6 Dominik Morávek bez asistence (7:1).
38:29
Branku družstva SOKOLI Pardubice Excellent C vstřelil #30 Jan Panna, asistoval #98 Radek Formánek (7:0).
31:13
Filib Libanský střílí od půlky hriště gélman Lanškrouna střelu přes blok hráčů neviděl, tudíš padá gól.
31:01
Branku družstva SOKOLI Pardubice Excellent C vstřelil #9 Filip Libánský, asistoval #76 Jakub Efler (6:0).
30:00
30:00
Zachvíli nás čeká další třetina. Levinský zatím výbornými zákroky drží svůj tým na nule inkasovaných gólů a Filib Libanský, Cimburek a Procházka tvoří útok Sokolů, tito hráči byli u všech gólů zápasu.
30:00
Střely ve 2. části: 9:14
30:00
28:54
Branku družstva SOKOLI Pardubice Excellent C vstřelil #76 Jakub Efler, asistoval #15 Ondřej Šveřepa (5:0).
24:32
Ondřej Svěřepa uplatnil svoje zkušenosti a skakající míček uklidnil a rozehrál do předu i přes tlak dvou hráčů Lanškrouna.
24:02
Levinský opět předvádí super zákrok.
23:00
Dobrý zákrok Levinského, je vidět že si chce dneska dojít pro čisté konto.
22:27
Branku družstva SOKOLI Pardubice Excellent C vstřelil #9 Filip Libánský, asistoval #99 Lukáš Cimburek (4:0).
22:27
Filib Libanský střílí Hatrick na hrací plochu se snášejí kšiltovky diváků.
20:50
Sokoli měli tlak a ztoho vytěžili střelu na branku, ale střela šla jenom do prostřed branky což golmanovi Lanškrouna nedělalo problém chytit.
19:26
Lanškrou měl nebezpečnou střelu. Levinský chytá helmou a míček jde mimo hru.
18:21
Hráči Lanškrouna potrápily Levinského střelou a následnou nahrávkou, ale levinský zatím 100 procentní.
17:55
Střela Procházky miří vedle.
17:09
Sokoli zatím drží Lanškroun na jejich půli.
15:00
15:00
A máme tu první třetinu utkání a zatím zápas probíhá jak se čekalo, Sokoli mají vetší držení míčku a Lanškroun protiútoky. Uvidíme jestli se v další části obraz hry změní a Lanškroun utkání zdramatizuje.
15:00
Střely v 1. části: 7:4
15:00
13:08
Branku družstva SOKOLI Pardubice Excellent C vstřelil #99 Lukáš Cimburek, asistoval #9 Filip Libánský (3:0).
13:08
Pěkná spolupráce Cimburka a Libanského a je z toho další branka Sokoli Pardubice.
12:40
Libanský trefuje tyč na hatrick si musí ještě počkat.
12:20
Hráč Lanškrouna zachytil míček a ušetřil 20 s času oslabení.
11:52
Sokoli drží balonek a nepouští Lanškroun k míčku.
11:01
Vyloučen hráč #67 Lukáš Bureš družstva FBC TJ Draci Lanškroun na 2 minuty za sekání.
09:54
Branku družstva SOKOLI Pardubice Excellent C vstřelil #9 Filip Libánský, asistoval #73 Matěj Procházka (2:0).
09:46
Branku družstva SOKOLI Pardubice Excellent C vstřelil #9 Filip Libánský, asistoval #81 Dominik Nikolas Chmelař (1:0).
07:00
Pěkný presun Levinského zachránil Sokoli.
05:50
Lanškroun dobrou obranou prací ustál oslabení. Sokoli zatím nemají seřízené mířidla.
03:39
Vyloučen hráč #23 Jan Šťastný družstva FBC TJ Draci Lanškroun na 2 minuty za blokování hokejky.
02:10
Hráči Lanškrouna chtěli využít pomalého střídaní Sokolů a rychle rozehrály, ale nic z toho nebylo.
01:50
Hned od začátku Sokoli tlačí hráče Lanškrouna na jejich polovině.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Karel Kotyza a Pavel Špryňar.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC TJ Draci Lanškroun: brankář: Vojtěch Knápek; hráči v poli: Martin Řehák, Michal Pfeifer, Kristián Bříza, Michal Kuklík, Jakub Dzurik
00:00
Line-up domácích SOKOLI Pardubice Excellent C :
00:00
Dobrý den, vážení diváci. Máme tu další zápas Pardubické ligy mužů v tréninkovém centrum Sokoli Pardubice, tentokrár mezi Lanškrounem a Sokoli Pardubice exelent.