0:3
1:0
- : -

FBC TJ Draci Lanškroun - HAGA Pardubice B 1:6
40. Kristián Bříza - 9. Petr Papák, 12. Jiří Pulkrábek, 12. Jiří Pulkrábek, 16. Jiří Pulkrábek, 18. Jiří Pulkrábek, 21. Daniel Sýkora; rozhodčí: Karel Kotyza - Pavel Špryňar; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; diváků: 304; zásahy brankářů: Matěj Parent 28 - Patrik Mládek 25; po třetinách: 0:3, 0:3, 1:0;
45:00
Střely ve 3. části: 8:8
45:00
39:06
Branku družstva FBC TJ Draci Lanškroun vstřelil #3 Kristián Bříza, asistoval #17 Michal Kuklík (1:6).
37:09
Opět Papak střílí s první tentokrát golman Lanškrouna chytá.
36:20
Papák po nahrávce Sýkory netrefuje prázdnou branku.
36:09
Vyloučen hráč #5 Filip Brůna družstva FBC TJ Draci Lanškroun na 2 minuty za vysoká hokejka.
32:13
Pilný ušetřil 20 s oslabení tím, že vyvezl balonek na pulků soupeře.
31:20
Střelu Lanškrouna a dorážku Mládek chytá.
30:31
Vyloučen hráč #7 Daniel Sýkora družstva HAGA Pardubice B na 2 minuty za hrubost.
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 9:16
30:00
28:44
Vyloučen hráč #55 Martin Řehák družstva FBC TJ Draci Lanškroun na 2 minuty za sekání.
26:33
Hráč Lanškrouna byl ve velmi dobré šanci, ale položeného Mládka nepřekonal.
22:40
Šanci Lanškrouna a následnou střelu zachytil Mládek.
20:41
Střela Grega lízla tyč branky.
20:09
Branku družstva HAGA Pardubice B vstřelil #7 Daniel Sýkora, asistoval #40 Michal Martinek (0:6).
17:59
Branku družstva HAGA Pardubice B vstřelil #19 Jiří Pulkrábek, asistoval #99 Patrik Mládek (0:5).
17:29
Ondra Černohorský střelou trefuje jen svého spoluhráče.
16:18
Šanci Lanškrouna Zablokoval Seiner a hne vyslal Drapalíka do protiútoku, ale gól z toho nebyl.
15:34
Branku družstva HAGA Pardubice B vstřelil #19 Jiří Pulkrábek, asistoval #7 Daniel Sýkora (0:4).
15:24
První střela zápasu a tyč.
15:00
15:00
Máme tu konec první třetiny, která nám přinesla počáteční tlak Lanškrouna a pomalý, ale uspěsný rozjezd Hagy. Uvidíme jak Lanškroun zareaguje na situaci a jestli utkání ještě zdramatizuje.
15:00
Střely v 1. části: 9:10
15:00
14:41
Šanci Lanškrouna zachytil Mládek.
11:40
Branku družstva HAGA Pardubice B vstřelil #19 Jiří Pulkrábek, asistoval #82 Petr Papák (0:3).
11:10
Branku družstva HAGA Pardubice B vstřelil #19 Jiří Pulkrábek, asistoval #40 Michal Martinek (0:2).
10:00
Haga drží Lanškroun na jejich polovině.
09:00
Lanškroun střílí tyč.
08:46
Branku družstva HAGA Pardubice B vstřelil #82 Petr Papák, asistoval #7 Daniel Sýkora (0:1).
08:45
Vyloučen hráč #67 Lukáš Bureš družstva FBC TJ Draci Lanškroun na 2 minuty za opakované přestupky.
07:46
Střelu Lanškrouna chytá Mládek.
06:49
MAch vybojoval volný úder.
05:57
Střelu Lanškrouna mimo tři tyče vytlačil Mládek.
05:21
Sykora nahrál Papakovi ten, ale branku netrefuje.
04:15
U mantinelu proběhl souboj hráče Lanškrouna a hráče Hagy oba skončily za mantinele. Bude se pokračovat vhazováním.
01:54
Zatím Lnškroun běhavější tým, ale Mládek drží.
01:16
Lanškroun poslal padaček na branku Hagy, ale Mládek vyráží.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Karel Kotyza a Pavel Špryňar.
00:00
00:00
Line-up hostů HAGA Pardubice B:
00:00
Line-up domácích FBC TJ Draci Lanškroun: brankář: Matěj Parent; hráči v poli: Filip Brůna, Pavel Kadrnožka, Kristián Bříza, Michal Kuklík, Jakub Dzurik
00:00
Máme tu poslední zápas toho dne Pardubické ligy mužů v tréninkovém centru Sokoli Pardubice.