3:2
1:1
- : -

FBC TJ Draci Lanškroun - SK Spartak Slatiňany 4:6
19. Michal Pfeifer, 20. Vít Šembera, 29. Filip Mačát, 35. Michal Kuklík - 3. Jan Horský, 10. Ondřej Dejdar, 13. Zdeněk Zástěra, 26. Lukáš Medveď, 30. Michal Sotona, 31. Ondřej Dejdar; rozhodčí: Martin Halousek - Vladimír Lešák; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Matěj Parent 25 - Dominik Fuxa 21; po třetinách: 0:3, 3:2, 1:1;
45:00
Střely ve 3. části: 9:10
45:00
44:37
Vyloučen hráč #55 Richard Horák družstva SK Spartak Slatiňany na 2 minuty za hra na zemi.
34:27
Branku družstva FBC TJ Draci Lanškroun vstřelil #17 Michal Kuklík, asistoval #3 Kristián Bříza (4:6).
33:44
Vyloučen hráč #88 Michal Sotona družstva SK Spartak Slatiňany na 2 minuty za sekání.
30:41
Branku družstva SK Spartak Slatiňany vstřelil #49 Ondřej Dejdar, asistoval #77 Zdeněk Zástěra (3:6).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 9:11
30:00
29:24
Branku družstva SK Spartak Slatiňany vstřelil #88 Michal Sotona, asistoval #14 Lukáš Medveď (3:5).
28:58
Branku družstva FBC TJ Draci Lanškroun vstřelil #4 Filip Mačát bez asistence (3:4).
25:10
Branku družstva SK Spartak Slatiňany vstřelil #14 Lukáš Medveď, asistoval #69 Vojtěch Jodas (2:4).
19:36
Branku družstva FBC TJ Draci Lanškroun vstřelil #12 Vít Šembera, asistoval #66 Michal Pfeifer (2:3).
18:11
Branku družstva FBC TJ Draci Lanškroun vstřelil #66 Michal Pfeifer bez asistence (1:3).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 7:10
15:00
12:55
Branku družstva SK Spartak Slatiňany vstřelil #77 Zdeněk Zástěra, asistoval #49 Ondřej Dejdar (0:3).
09:35
Branku družstva SK Spartak Slatiňany vstřelil #49 Ondřej Dejdar, asistoval #78 Ivan Pytlík (0:2).
02:40
Branku družstva SK Spartak Slatiňany vstřelil #10 Jan Horský, asistoval #69 Vojtěch Jodas (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Halousek a Vladimír Lešák.
00:00
00:00
Line-up hostů SK Spartak Slatiňany:
00:00
Line-up domácích FBC TJ Draci Lanškroun: brankář: Matěj Parent; hráči v poli: Martin Řehák, Filip Mačát, Kristián Bříza, Michal Kuklík, Jakub Dzurik