0:0
0:2
- : -

BK REAL ROUDNICE n/L - FBC Vipers Most 0:5
1. Vojtěch Vorlíček, 3. Vojtěch Vorlíček, 4. Václav Podlena, 39. Michal Varšáni, 40. Jan Braniš; rozhodčí: Martin Procházka - Jiří Moravec; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jakub Pavlíček ? - Jakub Alfery ?; po třetinách: 0:3, 0:0, 0:2;
45:00
Střely ve 3. části: 10:13
45:00
39:26
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil #70 Jan Braniš, asistoval #71 Matěj Zoubek (0:5).
38:26
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil #32 Michal Varšáni, asistoval #94 Tomáš Braum (0:4).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 10:10
30:00
22:25
Vyloučen hráč #29 Lukáš Jiřička družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
Střely v 1. části: 5:16
15:00
12:23
Vyloučen hráč #25 Lukáš Jirásek družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za sekání.
11:25
Vyloučen hráč #42 Samuel Jiří Mikač družstva FBC Vipers Most na 2 minuty za hra na zemi.
07:15
Vyloučen hráč #70 Jan Braniš družstva FBC Vipers Most na 2 minuty za sekání.
03:45
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil #9 Václav Podlena bez asistence (0:3).
02:12
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil #8 Vojtěch Vorlíček, asistoval #9 Václav Podlena (0:2).
00:27
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil #8 Vojtěch Vorlíček, asistoval #86 Jiří Horák (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Procházka a Jiří Moravec.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Vipers Most: brankář: Jakub Alfery; hráči v poli: David Volf, Karel Bednář, Samuel Jiří Mikač, Vojtěch Vorlíček, Václav Podlena
00:00
Line-up domácích BK REAL ROUDNICE n/L: brankář: Jakub Pavlíček; hráči v poli: Ondřej Bernát, Jan Schneider, Filip Bártek, Lukáš Jirásek, Matyáš Korous