0:5
- : -
TROOPERS

FBK Spartak Hluk - TROOPERS 1:8
35. Adam Cileček - 7. Petr Kadlec, 10. Martin Vespalec, 30. Jakub Peška, 42. Daniel Budík, 43. Jiří Knotek, 54. Jiří Knotek, 56. Daniel Budík, 57. Jakub Peška; rozhodčí: Michal Havelka - Jan Kvapil; vyloučení: 5 + David Vlachopulos OS + Pavel Krchňáček OS:1 + Ivo Bartek OS; využití: 0:3; diváků: 44; zásahy brankářů: Ctibor Tichopádek 34 - Michal Melichar 17; po třetinách: 0:2, 1:1, 0:5;
Komentář domácích Vlachopulos David (Trenér):
Dnes hodně zvláštní zápas, kdy byl florbal tak nějak bokem... Soupeř byl ve všem lepší a vyhrál zaslouženě. Ale dvě třetiny jsme nesehráli zase tak špatně a rozdíl nebyl velký. Ve zbývajících zápasech se pokusíme posbírat nějaké body a pak se uvidí.
Komentář hostů Bartek Ivo (Trenér):
Velmi nervózní utkání, které bohužel nemělo ani florbalovou úroveň. Byli jsme 2 třetiny lepším týmem, proto je výsledek takový, jaký je. Děkuju hráčům za zvládnutí tohoto psychicky náročného zápasu.
60:00
Střely ve 3. části: 4:14
60:00
59:56
Ještě poslední nához Hluku.
58:10
Zápas stále vyhrocený, nedivím se, že divákům se to vůbec nelíbí.
56:42
Branku družstva TROOPERS vstřelil #18 Jakub Peška, asistoval #37 Tomáš Pavla (1:8).
55:52
Branku družstva TROOPERS vstřelil #21 Daniel Budík, asistoval #6 Daniel Minich (1:7).
55:52
Vyloučen hráč #53 Pavel Krchňáček družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za nesportovní chování.
55:52
Vyloučen hráč #53 Pavel Krchňáček družstva FBK Spartak Hluk - osobní trest.
55:36
Pan rozhodčí si očividně rád povídá s lavičkou hostů.
53:08
Branku družstva TROOPERS vstřelil #28 Jiří Knotek, asistoval #27 Petr Kadlec (1:6).
51:25
Tentokrát obě již zmíněné věci dohromady, dva hosté sami spadli na zem a pak si ještě stěžovali. Samozřejmě to skončilo dvojnásobným vyloučením domácích...
51:24
Vyloučen hráč #83 Martin Krchňáček družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za nedovolené vrážení.
51:24
Vyloučen hráč #95 Michal Kundrata družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za nedovolené vrážení.
50:09
Daler střílí vysoko nad.
48:02
Hosté těží hlavně z dobré defenzívy, hráči Hluku na půlce soupeře nedokáží udělat vůbec nic.
45:06
Krchňáčkova střela backhandem od mantinelu skoro překvapila golmana hostů.
42:53
Jednoduchá kombinace Troopers vede k dalšímu gólu.
42:52
Branku družstva TROOPERS vstřelil #28 Jiří Knotek, asistoval #31 Tomáš Suchomel (1:5).
41:02
Hned z prvního útoku dávají hosté jejich čtvrtý gól.
41:01
Branku družstva TROOPERS vstřelil #21 Daniel Budík, asistoval #31 Tomáš Suchomel (1:4).
35:35
Hostující hráči padají na zem jak hrušky a rozhodčí to ochotně pískají.
34:48
Konečně vidíme i gól Hluku po sólové akci Cilečka.
34:47
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #96 Adam Cileček bez asistence (1:3).
33:32
Velká šance Hluku zakončena opět střelou mimo bránu.
31:35
Krásná kombinace Hluku končí střelou o pár centimetrů vedle.
29:56
Branku družstva TROOPERS vstřelil #18 Jakub Peška, asistoval #27 Petr Kadlec (0:3).
28:47
Pokus o útok domácích bohužel končí na florbalkách hostů.
25:56
Po nepřesné rozehrávce domácích trefují hosté pouze tyč.
24:05
Domácí jsou aktivnější než v první třetině.
20:30
Obrovská šance hostů hned v první minutě nekončí gólem.
19:13
Domácí jsou ve své rozehrávce velmi nepřesní.
18:15
Hosté si tvoří mnohem více šancí.
17:04
Nahození Váni málem skončilo gólem.
15:20
Konečně si i domácí užili hru na polovině soupeře.
13:10
Krásný zákrok domácího golmana po protiútoku hostů.
11:58
Hosté jsou jistější na míčku a utkání mají ve své režii.
10:03
Střela Tuhého pouze do golmana Troopers.
09:02
Tlak hostů přinesl druhý gól utkání.
09:01
Branku družstva TROOPERS vstřelil #17 Martin Vespalec, asistoval #3 Marek Horáček (0:2).
07:22
Zatím můžeme vidět velmi zmatený a nepřehledný zápas.
06:28
Branku družstva TROOPERS vstřelil #27 Petr Kadlec, asistoval #28 Jiří Knotek (0:1).
05:50
Vyhrocený zápas hned od začátku.
05:48
Vyloučen hráč #67 Marek Šimíček družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za nesportovní chování.
05:48
Vyloučen hráč #81 Radim Jílek družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za nesportovní chování.
05:48
Vyloučen hráč #15 Vojtěch Potáček družstva TROOPERS na 2 minuty za nesportovní chování.
05:48
Vyloučen trenér David Vlachopulos družstva FBK Spartak Hluk - osobní trest.
05:48
Vyloučen trenér Ivo Bartek družstva TROOPERS - osobní trest.
03:30
Hosté mají od začátku utkání mírnou převahu.
02:30
Zatím opatrná hra od obou týmů.
00:01
Úvodní buly vyhrávají domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Havelka a Jan Kvapil.
00:00
00:00
Line-up hostů TROOPERS: brankář: Michal Melichar; hráči v poli: Tomáš Suchomel, Daniel Budík, Jakub Peška, Jiří Knotek, Daniel Minich
00:00
Line-up domácích FBK Spartak Hluk: brankář: Ctibor Tichopádek; hráči v poli: Martin Tuhý, Vojtěch Duda, Martin Krchňáček, Pavel Krchňáček, Marek Šimíček