3:6
- : -
Zlín Lions

Zlín Lions - FBC MSEM Přerov 4:12
15. Lukáš Chalabala, 42. Martin Filka, 47. David Vodica, 60. Patrik Svoboda - 6. Petr Kavka, 11. Radim Klimecký, 12. Lukáš Raška, 26. Ondřej Kowalik, 38. Michal Bělaška, 40. Šimon Váhala, 43. Matěj Ševčík, 44. Radim Klimecký, 48. Martin Kubalík, 58. Lukáš Chuděj, 58. Ondřej Kowalik, 59. Lukáš Chuděj; rozhodčí: Jan Frýdek - Michal Minařík; vyloučení: 2:1; využití: 0:2; diváků: 67; zásahy brankářů: Jaroslav Bartík 19, Jan Šauer 8 - Matěj Faltus 34; po třetinách: 1:3, 0:3, 3:6;
Komentář domácích Ondroušek Lukáš (Asistent trenéra):
Dneska Přerov výbornej v předbrankovém prostoru. Fyzicky byl soupeř na úplně jiné úrovni jak mi, což vedlo mimojiné k našemu horšímu dostupování jejich střelců. V určitých fázích zápasu jsme soupeře dokázali přehrávat a vytvářet si dobré brankové příležitosti, hlavně na začátku druhé části, ale chyběl nám vždy kousek k tomu je proměnit. Díky soupeřům, hráčům a všem divákům za utkání.
Komentář hostů Malina Petr (Vedoucí):
Hodně důležité body. Za mě to byl divácky velmi atraktivní zápas, kdy oba týmy jeli na 100%. I proto je skvělé kolik diváků si našlo dnes do haly cestu. Značná část jich byla z Přerova a ty jsme věřím potěšili. Zdravím Fanu domů, který zápasí s nemocí. Těšíme se na Šumperk.
60:00
Střely ve 3. části: 13:14
60:00
59:14
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #91 Patrik Svoboda, asistoval #29 Pavel Malošík (4:12).
58:31
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #7 Lukáš Chuděj, asistoval #87 Michal Bělaška (3:12).
57:29
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #10 Ondřej Kowalik bez asistence (3:11).
57:21
57:02
Vyloučen hráč #88 Jan Vondřejc družstva Zlín Lions na 2 minuty za nedovolené vrážení.
47:21
Střídání brankáře. Nový brankář #33 Jan Šauer družstva Zlín Lions
47:20
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #71 Martin Kubalík, asistoval #37 Šimon Váhala (3:9).
46:20
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #13 David Vodica bez asistence (3:8).
43:57
Vyloučen hráč #14 Matěj Ševčík družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
43:40
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #77 Radim Klimecký, asistoval #71 Martin Kubalík (2:8).
42:14
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #14 Matěj Ševčík, asistoval #10 Ondřej Kowalik (2:7).
41:49
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #44 Martin Filka, asistoval #77 Filip Horník (2:6).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 9:10
40:00
39:25
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #37 Šimon Váhala, asistoval #10 Ondřej Kowalik (1:6).
37:34
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #87 Michal Bělaška, asistoval #77 Radim Klimecký (1:5).
25:30
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #10 Ondřej Kowalik, asistoval #27 Lukáš Raška (1:4).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 19:14
20:00
14:00
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #34 Lukáš Chalabala bez asistence (1:3).
11:32
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #27 Lukáš Raška, asistoval #10 Ondřej Kowalik (0:3).
10:44
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #77 Radim Klimecký bez asistence (0:2).
05:48
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #18 Petr Kavka, asistoval #77 Radim Klimecký (0:1).
05:22
Vyloučen hráč #13 David Vodica družstva Zlín Lions na 2 minuty za hra na zemi.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Frýdek a Michal Minařík.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC MSEM Přerov: brankář: Matěj Faltus; hráči v poli: Tobiáš Pavliš, Maxim Šefčík, Šimon Váhala, Michal Bělaška, Lukáš Chuděj
00:00
Line-up domácích Zlín Lions: hráči v poli: Jan Vondřejc, David Vodica, Filip Horník, Michal Baroň, Michael Kořének