3:5
3:5
- : -

TJ Centropen Dačice - FBC DOŠWICH MILEVSKO 8:12
13. Pavel Gellner, 20. Radovan Kubek, 24. Radovan Kubek, 32. Miloš Procházka, 40. Filip Šlápota, 46. Radovan Kubek, 57. Jiří Sedláček, 60. Oldřich Pecha - 20. Petr Dolejš, 20. David Kolář, 22. Petr Dolejš, 28. Jakub Loskot, 31. Jakub Loskot, 38. Petr Dolejš, 38. Lukáš Trojáček, 41. Adam Černý, 53. David Kolář, 54. David Kolář, 58. Lukáš Trojáček, 60. David Kolář; rozhodčí: Tomáš Fuciman - Pavel Urbánek; vyloučení: 1 + Jiří Sedláček 5:3 + Jakub Loskot 5 + Jan Loskot OS; využití: 2:0; diváků: 16; zásahy brankářů: Tomáš Ferdan 16 - Miloš Kahoun 20; po třetinách: 2:2, 3:5, 3:5;
Komentář domácích Černý David (Trenér):
Děkuji soupeři za utkání.
Komentář hostů Jiřík Marek (Vedoucí):
 Z naší strany špatné utkání. Během zápasu jsme se nedostali do tempa. Dačice předvedli bojovný výkon i na divně seskládané sestavy. Mrzí zbytečná vyhrocený konec utkání. Děkuji soupeři a rozhodčím za pěkný výkon.
60:00
Střely ve 3. části: 14:11
60:00
59:50
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #60 David Kolář bez asistence (8:12).
59:36
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #35 Oldřich Pecha, asistoval #34 Pavel Gellner (8:11).
59:10
Utkání se dohrává s úrážkami obou soupeřů.
58:51
Vyloučen hráč #66 Jan Loskot družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za nesportovní chování.
58:51
Vyloučen hráč #58 Jakub Loskot družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 5 minut za hrubost.
58:51
Vyloučen hráč #66 Jan Loskot družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO - osobní trest.
58:51
Vyloučen hráč #78 Jiří Sedláček družstva TJ Centropen Dačice na 5 minut za hrubost.
58:05
Tlak před brankou Milevska, ale nikdo z Dačic míček netrefil
57:38
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #15 Lukáš Trojáček, asistoval #29 Adam Černý (7:11).
57:38
Dačice si špatně rozebrali hráče.
57:00
Dačice opět bez golmana.
56:43
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #78 Jiří Sedláček z trestného střílení (7:10).
53:58
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #60 David Kolář, asistoval #91 Patrik Plocha (6:10).
52:45
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #60 David Kolář, asistoval #29 Adam Černý (6:9).
52:25
Timeout TJ Centropen Dačice
45:26
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #20 Radovan Kubek, asistoval #78 Jiří Sedláček (6:8).
44:45
 Petr Jindra padá bez cizího zavinění a v bolestech leží na zemi.
43:00
Oba týmy zabrali.
42:35
Radovan Kubek trefuje tyčku.
41:39
Srážka Trojáčka s Ferdanem, oba zůstavají ležet na zemi.
41:11
Petr Stejskal se teď rozčiluje na rozhodčí, přidal se i Radovan Kubek.
40:25
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #29 Adam Černý, asistoval #60 David Kolář (5:8).
39:24
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #3 Filip Šlápota, asistoval #5 Petr Stejskal (5:7).
39:24
Kahoun si srazil míček do branky.
39:00
Probíhá poslední minuta druhé části.
37:20
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #15 Lukáš Trojáček bez asistence (4:7).
37:20
Ferdanovi propadla Trojáčkova střela.
37:07
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #22 Petr Dolejš, asistoval #10 Kryštof Süsmilich (4:6).
36:09
Radovan Kubek tečoval Sedláčkovu střelu těsně vedle pravé tyčky.
32:08
Kubek se pokusil o backhandový blafák, ale míček skončil na helmě Kahouna.
32:07
Trestné střílení družstva TJ Centropen Dačice neproměnil #20 Radovan Kubek.
32:05
Ruka - Nájezd pro Dačice
31:07
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #12 Miloš Procházka, asistoval #53 Petr Jindra (4:5).
31:01
Loskot uklidil do horního růžku.
30:55
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #58 Jakub Loskot, asistoval #91 Patrik Plocha (3:5).
29:44
Střela Filipa Šlápoty zblokována.
27:10
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #58 Jakub Loskot bez asistence (3:4).
26:30
Oldřich Pecha odpočinutý běžel sám na Kahouna, ale ten mu míček nohama sebral.
26:22
Dačice v plném počtu.
24:22
Vyloučen hráč #35 Oldřich Pecha družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za sekání.
23:52
Jan Morávek z výtočeně překonal Kahouna a volný míček rybičkou dostal Kubek s Gellenerem do branky.
23:48
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #20 Radovan Kubek, asistoval #34 Pavel Gellner (3:3).
21:45
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #22 Petr Dolejš bez asistence (2:3).
20:01
Oldřich Pecha stál špatně na buly. Druhá část začne standartkou Milevska.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 5:9
20:00
19:41
Střela Radovana Kubka se dokutálela do branky.
19:40
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #20 Radovan Kubek, asistoval #16 Jan Morávek (2:2).
19:34
19:34
Tento brejk už se Dačicím nepovedl ubránit a Milevsko jde do vedení.
19:06
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #22 Petr Dolejš, asistoval #58 Jakub Loskot (1:1).
19:06
Větší důraz hráčů Milevska přinesl vyrovnání.
19:00
Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
17:45
Hráči Milevska působí nervózně. Časté dohrávání soupeře a hrubější zákroky.
13:15
Ostřejší zákrok po kterém zůstáva Jan Morávek za mantinelem.
12:48
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #34 Pavel Gellner, asistoval #20 Radovan Kubek (1:0).
12:48
Radovan Kubek trefil Kouhana, ale od něho se odráží míček do Pavla Gellnera a Dačice se tak dostávají do vedení.
12:33
Vyloučen hráč #22 Petr Dolejš družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za hra na zemi.