3:3
1:4
- : -

FA Č. Budějovice - RAFANI - FK Slovan J.Hradec 4:8
16. Petr Piskorz, 23. Václav Mikoláš, 26. Kristián Albert, 44. David Šafránek - 5. Filip Šimek, 17. Daniel Danyi, 22. Daniel Danyi, 26. Vojtěch Kornhöfer, 31. Filip Šimek, 35. Jakub Šimek, 37. Daniel Danyi, 45. Jakub Šimek; rozhodčí: Kamil Vraspír - Jan Lukáč; vyloučení: 4:4; využití: 1:0; diváků: 47; zásahy brankářů: Václav Postl ? - Jakub Rytíř ?; po třetinách: 0:1, 3:3, 1:4;
45:00
44:47
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #52 Jakub Šimek z trestného střílení (4:8).
43:40
Branku družstva FA Č. Budějovice - RAFANI vstřelil #41 David Šafránek, asistoval #68 Václav Mikoláš (4:7).
40:04
Vyloučen hráč #19 Kristián Albert družstva FA Č. Budějovice - RAFANI na 2 minuty za sekání.
39:45
Vyloučen hráč #89 Matyáš Bohoněk družstva FA Č. Budějovice - RAFANI na 2 minuty za špatné střídání.
36:22
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #56 Daniel Danyi, asistoval #17 Filip Šimek (3:7).
35:47
Timeout FA Č. Budějovice - RAFANI
35:47
Vyloučen hráč #89 Matyáš Bohoněk družstva FA Č. Budějovice - RAFANI na 2 minuty za nesportovní chování.
35:47
Vyloučen hráč #20 Vítězslav Šádek družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
34:59
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #52 Jakub Šimek bez asistence (3:6).
30:31
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #17 Filip Šimek, asistoval #56 Daniel Danyi (3:5).
30:00
30:00
26:58
Vyloučen hráč #56 Daniel Danyi družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za nesportovní chování.
26:58
Vyloučen hráč #89 Matyáš Bohoněk družstva FA Č. Budějovice - RAFANI na 2 minuty za nedovolené vrážení.
25:59
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #26 Vojtěch Kornhöfer bez asistence (3:4).
25:38
Branku družstva FA Č. Budějovice - RAFANI vstřelil #19 Kristián Albert, asistoval #92 František Rušín (3:3).
24:30
Vyloučen hráč #52 Jakub Šimek družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
22:54
Branku družstva FA Č. Budějovice - RAFANI vstřelil #68 Václav Mikoláš, asistoval #41 David Šafránek (2:3).
21:37
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #56 Daniel Danyi, asistoval #46 Šimon Melichar (1:3).
16:00
15:14
Branku družstva FA Č. Budějovice - RAFANI vstřelil #66 Petr Piskorz, asistoval #98 Štěpán Buneš (1:1).
15:00
15:00
04:34
04:13
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #17 Filip Šimek bez asistence (0:1).