0:1
2:5
- : -

FBK Kobra Tatran Hostinné - FLORBAL LITOMYŠL 2:6
37. Marek Filcsák, 40. Michal Novák - 26. Ondřej Hegr, 32. Tomáš Nykl, 34. Tomáš Nykl, 41. Viktor Olšinár, 44. Jan Majtner, 44. Tomáš Řehůřek; rozhodčí: Filip Neumann - Tomáš Jelínek; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 14; zásahy brankářů: Petr Dorotík 23 - Jan Kyselý 21; po třetinách: 0:0, 0:1, 2:5;
45:00
Střely ve 3. části: 10:8
45:00
43:27
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #21 Tomáš Řehůřek, asistoval #11 Daniel Novotný (2:6).
43:27
Tak tohle bylo hodně rychlé a během čtyř minut hosté odskočili na čtyřbrankový náskok
43:22
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #51 Jan Majtner, asistoval #12 Tomáš Nykl (2:5).
43:08
Domácí se snaží stáhnout rozdíl branek, ale vůbec se jim to nedaří..
41:47
Timeout FBK Kobra Tatran Hostinné
40:45
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #25 Viktor Olšinár, asistoval #13 Ondřej Hegr (2:4).
39:47
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil #69 Michal Novák, asistoval #81 Marek Filcsák (2:3).
39:47
Novák sám na bránu, tentokrát se trefuje a tak ve svém vlastním oslabení snižuje na rozdíl jednoho gólu
38:45
Vyloučen hráč #4 Jakub Novotný družstva FBK Kobra Tatran Hostinné na 2 minuty za nedovolené vrážení.
36:19
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil #81 Marek Filcsák, asistoval #20 Vilém Zábranský (1:3).
36:18
Krásná akce 2 na 1 od Filcsáka a Zábranského končí díkybohu gólem
33:15
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #12 Tomáš Nykl z trestného střílení (0:3).
31:23
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #12 Tomáš Nykl, asistoval #55 Dominik Novák (0:2).
25:10
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #13 Ondřej Hegr, asistoval #51 Jan Majtner (0:1).
05:52
Vyloučen hráč #44 Petr Barcal družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za špatné střídání.
05:12
Novák v šanci...přestřeluje
03:43
Vyloučen hráč #20 Vilém Zábranský družstva FBK Kobra Tatran Hostinné na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Neumann a Tomáš Jelínek.
00:00
00:00
Line-up hostů FLORBAL LITOMYŠL:
00:00
Line-up domácích FBK Kobra Tatran Hostinné: brankář: Petr Dorotík; hráči v poli: Jakub Novotný, Trung Le, Vilém Zábranský, Marek Filcsák, Michal Novák