0:1
2:2
- : -

Florbal Primátor Náchod B - FBK Kobra Tatran Hostinné 7:3
5. Jakub Kubásek, 7. Patrik Winter, 10. Jakub Krtička, 14. Jan Prouza, 14. Jan Prouza, 33. Jakub Krtička, 44. Vojtěch Linhardt - 27. Michal Novák, 32. Hynek Nývlt, 45. Marek Filcsák; rozhodčí: Filip Neumann - Tomáš Jelínek; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Šimon Sedláček 30 - Petr Dorotík 22; po třetinách: 5:0, 0:1, 2:2;
45:00
Střely ve 3. části: 10:11
45:00
44:14
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil #81 Marek Filcsák, asistoval #20 Vilém Zábranský (7:3).
43:44
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #22 Vojtěch Linhardt, asistoval #46 Jiří Knettig (7:2).
43:26
Timeout Florbal Primátor Náchod B
39:32
Vyloučen hráč #11 Jan Prouza družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za blokování hokejky.
32:35
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #88 Jakub Krtička, asistoval #70 Patrik Winter (6:2).
31:34
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil #8 Hynek Nývlt, asistoval #11 Martin Pikora (5:2).
26:47
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil #69 Michal Novák, asistoval #4 Jakub Novotný (5:1).
24:57
Vyloučen hráč #46 Jiří Knettig družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za bránění ve hře.
13:46
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #11 Jan Prouza bez asistence (5:0).
13:01
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #11 Jan Prouza, asistoval #70 Patrik Winter (4:0).
12:33
Hra se přelévá ze strany stranu
09:13
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #88 Jakub Krtička, asistoval #60 Jakub Kubásek (3:0).
07:30
Novák se toho nebojí a jde pěkně do těla
06:17
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #70 Patrik Winter, asistoval #60 Jakub Kubásek (2:0).
04:50
Vyloučen hráč #73 Jan Skalský družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za bránění ve hře.
04:27
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #60 Jakub Kubásek, asistoval #73 Jan Skalský (1:0).
03:05
Vyloučen hráč #11 Martin Pikora družstva FBK Kobra Tatran Hostinné na 2 minuty za sekání.
02:55
Na balonku zatím akčnější domácí
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Neumann a Tomáš Jelínek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Kobra Tatran Hostinné: brankář: Petr Dorotík; hráči v poli: David Weishaupt, Ondřej Holba, Hynek Nývlt, Štěpán Suchomel, Martin Pikora