0:1
4:1
- : -

FLORBAL LITOMYŠL - SOKOLI Pardubice B 6:6
11. Tomáš Řehůřek, 13. Ondřej Pakosta, 37. Tomáš Nykl, 39. Tomáš Nykl, 43. Tomáš Nykl, 44. Viktor Olšinár - 3. Michal Jeřáb, 4. Sebastian Ševeček, 11. Sebastian Ševeček, 14. Jan Kodaj, 18. Matěj Stieber, 31. Jan Vosáhlo; rozhodčí: Pavel Špryňar - Jakub Frýzl; vyloučení: 4:1; využití: 1:0; diváků: 12; zásahy brankářů: Jan Kyselý 21 - Jan Matějka 19; po třetinách: 2:4, 0:1, 4:1;
45:00
Střely ve 3. části: 11:5
45:00
44:59
Vyloučen hráč #51 Jan Majtner družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za sekání.
43:51
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #25 Viktor Olšinár bez asistence (6:6).
42:59
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #12 Tomáš Nykl, asistoval #55 Dominik Novák (5:6).
42:08
Timeout FLORBAL LITOMYŠL
42:08
Vyloučen hráč #36 Ondřej Vávra družstva SOKOLI Pardubice B na 2 minuty za sekání.
38:24
Timeout SOKOLI Pardubice B
38:24
36:47
30:55
Branku družstva SOKOLI Pardubice B vstřelil #39 Jan Vosáhlo, asistoval #37 Vojtěch Král (2:6).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 8:11
30:00
29:59
Vyloučen hráč #55 Dominik Novák družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za nedovolené vrážení.
24:52
Vyloučen hráč #21 Tomáš Řehůřek družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za sekání.
17:42
Branku družstva SOKOLI Pardubice B vstřelil #13 Matěj Stieber bez asistence (2:5).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 8:9
15:00
13:02
Branku družstva SOKOLI Pardubice B vstřelil #33 Jan Kodaj, asistoval #13 Matěj Stieber (2:4).
12:31
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #7 Ondřej Pakosta bez asistence (2:3).
10:55
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #21 Tomáš Řehůřek, asistoval #88 Jakub Renza (1:3).
10:02
Branku družstva SOKOLI Pardubice B vstřelil #68 Sebastian Ševeček, asistoval #39 Jan Vosáhlo (0:3).
03:58
Vyloučen hráč #11 Daniel Novotný družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za sekání.
03:02
Branku družstva SOKOLI Pardubice B vstřelil #68 Sebastian Ševeček, asistoval #10 Jan Matějka (0:2).
02:47
Branku družstva SOKOLI Pardubice B vstřelil #60 Michal Jeřáb, asistoval #39 Jan Vosáhlo (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Špryňar a Jakub Frýzl.
00:00
00:00
Line-up hostů SOKOLI Pardubice B: brankář: Jan Matějka; hráči v poli: Sebastian Ševeček, Radovan Vokál, Matěj Stieber, Vít Votruba, Matyáš Oliva
00:00
Line-up domácích FLORBAL LITOMYŠL: brankář: Jan Kyselý; hráči v poli: Dominik Novák, Jakub Renza, Viktor Olšinár, Tomáš Řehůřek, Ondřej Pakosta