1:1
1:3
0:0

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - TJ Sokol Jaroměř 5:4pn
9. Michal Konrád, 17. Jiří Suchomel, 23. Tomáš Foret, 57. Jiří Suchomel, N Jiří Suchomel - 39. Matyáš Velc, 43. Matyáš Velc, 49. Petr Hofman, 52. Dominik Emlar; rozhodčí: Michal Prouza - Petr Rogowski; vyloučení: 2:5; využití: 1:1; diváků: 70; zásahy brankářů: Matyáš Krupa 23 - Dušan Völgyi 30; po třetinách: 2:0, 1:1, 1:3, 0:0;
Komentář domácích Carda Vítězslav (Trenér):
Pozápasové komentáře trenérů a nejlepích hráčů najdete zde.
Komentář hostů Balcar Roman (Asistent trenéra):
Pozápasové komentáře trenérů a nejlepích hráčů najdete zde.

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers hráč #21 Jiří Suchomel a vstřelil rozhodující gól (5:4).

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Jaroměř hráč #15 Matyáš Velc , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers hráč #21 Jiří Suchomel a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Jaroměř hráč #15 Matyáš Velc a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers hráč #23 Václav Černoch a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Jaroměř hráč #22 Patrik Rozkovec a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Jaroměř hráč #37 Dominik Emlar a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers hráč #12 Martin Ulman , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Jaroměř hráč #27 Milan Koubek , ale gól nevstřelil.
65:00
Zahájena trestná střílení.
65:00
Nekonečné nájezdy rozhoduje až v 8. sérii Jiří Suchomel!!!
62:40
Emoce na maximumu, jedni chtějí to, druzí zas ono.
60:00
60:00
Střely ve 3. části: 14:11
60:00
59:57
Konec již žádné vyložené šanci nenabídl, lidé, co se těšili domů na večeři, mají smůlu, my tak uvidíme prodloužení,
56:16
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #21 Jiří Suchomel, asistoval #47 Štěpán Kouřil (4:4).
56:16
Sochomel posílá skákavý balón po stražené střele Kouřila do brány a srovnává.
52:45
Obrovská šance Videmana končí na statusu "Neproměněno"
51:57
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #37 Dominik Emlar, asistoval #27 Milan Koubek (3:4).
51:57
Zmar Gulls ve třetí třetině dokonává Emlar.
51:28
Smrdí to smrdí...
50:01
Vyloučen hráč #23 Václav Černoch družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání.
48:01
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #21 Petr Hofman, asistoval #15 Matyáš Velc (3:3).
48:01
Domácí zmar z posledních minut po zásluze končí vyrovnáním.
47:48
Černoch s Kornádem šli 2 na 1. Druhý jmenovaný vedle.
47:20
Nechvátal slušně tvrdí muziku, což se střídačce hostí notně nelíbí.
44:26
Videman se z ničeho nic zjevil před Volgyiem, ale trefuje pouze jeho masku.
43:42
Emlar v tisíciprocentní šanci nedává. Gulls teď, jako by nebyli.
42:28
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #15 Matyáš Velc, asistoval #95 Filip Krigovský (3:2).
42:28
Velc využil propadnutí domácí obrany a krásně nad nohu Krupy snižuje.
41:50
Ulman krásně sklepával na Videmana. Tomu chyběly dva kroky.
40:20
Černoch rýsoval krásný pas na Zbořila, který však ani napodruhé neskóruje.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 8:6
40:00
39:29
Vyloučen hráč #22 Patrik Rozkovec družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nedovolené vrážení.
38:48
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #15 Matyáš Velc, asistoval #27 Milan Koubek (3:1).
38:48
Nemusíte být raketový inženýr, aby vám došlo, že to co vymýšlel Novotný, prostě nemohlo dopadnout moc dobře.
34:12
Přesilovka domácích nepřinesla vůbec nic.
32:12
Vyloučen hráč #2 Jakub Kubina družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání.
32:12
Kubina svojí závorou láme Černochovi hokejku a putuje na náš Alcatraz.
31:00
Hosté už poněkolikáté laškují se skórováním do vlastní sítě.
28:33
Černoch nachystal Zbořilovi míček až do kuchyně, ten však šancí, před zraky své přítelkyně, pohrdá.
27:35
Vyloučen hráč #61 Tomáš Hejzlar družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za blokování hokejky.
25:56
Kromě jedné solidní rány Suchomela nepřinesla hra 4 na 4 zhoal nic.
23:56
Vyloučen hráč #2 Jakub Kubina družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hrubost.
23:56
Vyloučen hráč #62 Tomáš Vejmělka družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za držení.
23:56
Emoce planou, trestná se plní.
23:51
Volgyi ležící spící čapá.
22:39
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #89 Tomáš Foret, asistoval #12 Martin Ulman (3:0).
22:39
Foret se konečně dočkal a zvyšuje již na 3:0!
20:00
20:00
Střely v 1. části: 11:7
20:00
19:32
Hosté zatím v koncovce předvádí trápení z říše kolosálních a i díky tomu je to 2:0.
16:25
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #21 Jiří Suchomel, asistoval #23 Václav Černoch (2:0).
16:25
Suchomel napodobil Cira Immobileho, vstal když se mu to hodilo a zvyšuje.
14:57
Vyloučen hráč #15 Matyáš Velc družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nedovolené vrážení.
14:15
Foret ani napotřetí do sítě nezamířil, byť jeho vyčkání se střelou bylo vcelku pohledné.
13:53
Hostují Nožička, jež si u nás nabíjí mobil, v tutovce nad.
13:30
Vejmělka zvedá hlavu k nebi. Nad.
13:17
Trestné střílení družstva TJ Sokol Jaroměř neproměnil #15 Matyáš Velc.
13:17
Novotný se mohl hádat jak chtěl, ale tohle neměl šanci uhádat. Následně Krupovi stačilo zůstat stát a nenechat se povalit.
13:01
Foret opět z předbrankového prostoru, Volgyi sráží vedle.
12:32
Prasklý míček je asi to nejzajímavější, co se za poslední minuty stalo.
11:24
Tutovka pro hosty končí na pohřebišti dějin.
08:41
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #97 Michal Konrád, asistoval #23 Václav Černoch (1:0).
08:41
Konrád vykroutil od mantinelu střílí svůj první gól za áčko Gulls!
05:00
Foret z ostrého úhlu těsně vedle.
02:56
Zbořilův pas krásně našel Ulmana, který místo aby trefil prázdnou bránu, netrefil balón.
02:10
Do akce se dnes dostává i domácí Tomáš Vejmělka, kterému zjevně střídavé starty v Třebíči svědčí a podle mě docela zhubnul.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Prouza a Petr Rogowski.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Jaroměř: brankář: Dušan Völgyi; hráči v poli: Tomáš Veinfurter, Patrik Horčička, Michal Nožička, Milan Sucharda, Tomáš Hejzlar
00:00
Line-up domácích Sokol Brno I EMKOCase Gullivers: brankář: Matyáš Krupa; hráči v poli: Arnošt Nechvátal, Jan Zbořil, Tomáš Foret, Jan Videman, Martin Ulman
00:00
Krásný večer všem z větrné hůrky jménem VUT. Ve zprávách říkali, ať kvůli větru zůstanem doma, ale my se obětovali a jsme tady!
00:00
Gulliveři dnes ve svém předposledním domácím vystoupení na domácí palubovce vyzvou předposlední Jaroměř. Gulliverům dnes bude scházet první formace, ze které zbylou pouhé torzo v podobě Václava Černocha a Radka Novotného.