5:1
- : -
FbC Plzeň

FbC Plzeň - FBŠ Gorily Plzeň 11:8
3. Matěj Sobek, 10. Tomáš Konopík, 16. Matěj Sobek, 17. Vítek Vyčíchlo, 18. Tomáš Konopík, 26. David Janovský, 31. Matěj Sobek, 34. Tomáš Konopík, 37. Jan Šik, 42. Jan Šik, 45. Robin Papírník - 3. Ar Ngo Phuc, 9. Nicolas Bolan, 9. Filip Vavrík, 14. Ar Ngo Phuc, 20. Marek Grasu, 20. Marek Grasu, 30. Jakub Vojíř, 38. Vojtěch Hůda; rozhodčí: Vladimír Buzický - Dominik Dolejš; vyloučení: 3:2; využití: 1:1; zásahy brankářů: Filip Beran ? - Filip Šrámek 9, Filip Černý 0; po třetinách: 2:4, 4:3, 5:1;
45:00
Střely ve 3. části: 7:15
45:00
44:48
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #67 Robin Papírník z trestného střílení (11:8).
44:40
Skvělý zákrok Filipa Černého a pak tyč Phuce.
42:35
Kuba Vojíř minul, ale Gorily dál hrají přesilovku na polovině FBC.
42:08
Další nevybíravý zákrok, tentokrát je potrestán Janovský.
42:05
Vyloučen hráč #12 David Janovský družstva FbC Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře.
41:48
Střídání brankáře. Nový brankář #11 Filip Černý družstva FBŠ Gorily Plzeň
41:48
Premiéra Filipa Černého v dorostu.
41:34
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #20 Jan Šik, asistoval #32 Vítek Vyčíchlo (10:8).
40:10
Hodně akcí nahoru dolů, ale tentokrát se žádný střelec neprosadil.
37:21
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #6 Vojtěch Hůda, asistoval #17 Jakub Vojíř (9:8).
36:28
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #20 Jan Šik, asistoval #25 Filip Brejcha (9:7).
35:49
Hra 4:4, ale Beran obě šance Goril chytá.
35:35
Vyloučen hráč #6 Vojtěch Hůda družstva FBŠ Gorily Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře.
34:34
Vavrík nabil Markovi Grasu, ale ten míjí Beranovu klec.
34:27
Vyloučen hráč #32 Vítek Vyčíchlo družstva FbC Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře.
33:06
Konopík po chybě Goril posílá FBC do vedení.
33:00
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #94 Tomáš Konopík bez asistence (8:7).
31:32
FBC vyrovnalo skóre. Následovalo několik šancí na obou stranách. Hlavně Šik lituje, jak minul branku. A může děkovat Beranovi za zázračný zákrok na brankové čáře.
30:41
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #58 Matěj Sobek, asistoval #20 Jan Šik (7:7).
30:05
Třetí část slibuje vyvrcholení skvělého zápasu.
29:11
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #17 Jakub Vojíř, asistoval #82 Filip Vavrík (6:7).
28:06
Gorily mají přesilovku po ošklivém faulu Vyčíchla.
27:44
26:31
Vojíř dobře tečoval Vavríkovu přihrávku, ale minul.
25:43
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #12 David Janovský, asistoval #58 Matěj Sobek (6:6).
21:38
V přesilovce si FBC vynutilo velký tlak na Šrámka. Ten svůj tým skvěle drží.
20:50
Vyloučen hráč #6 Vojtěch Hůda družstva FBŠ Gorily Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
20:33
Gorilám proměněný nájezd Marka Grasu pomohl.
19:46
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #27 Marek Grasu, asistoval #7 Ar Ngo Phuc (5:6).
19:22
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #27 Marek Grasu z trestného střílení (5:5).
17:39
Šrámek nic neviděl a Konopík poslal FBC do vedení v zápase.
17:36
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #94 Tomáš Konopík bez asistence (5:4).
16:32
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #32 Vítek Vyčíchlo bez asistence (4:4).
15:58
FBC se rychle vrátilo na dostřel, rychlý gól je nakopl.
13:50
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #7 Ar Ngo Phuc, asistoval #27 Marek Grasu (2:4).
10:20
Srážka Šika a Boldy byla hodně tvrdá. Oba jsou v pořádku, hraje se dál.
09:47
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #94 Tomáš Konopík, asistoval #67 Robin Papírník (2:3).
09:35
Utkání má skvělé tempo, oba týmy hodně presují soupeře.
08:55
Slepenými góly se Gorily dostávají do dvoubrankového vedení.
08:51
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #82 Filip Vavrík, asistoval #17 Jakub Vojíř (1:3).
08:25
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #12 Nicolas Bolan, asistoval #14 Adam Čech (1:2).
07:30
Šrámek dobře vychytal Vyčíchla.
06:37
Bartsch v dobré šanci míjí branku.
06:08
Ar Ngo Phuc trefuje z křídla jen horní tyč.
04:33
Souček po ataku Bartsche za mantinelem. Hraje se velmi tvrdě, ale fér.
03:07
Gorily se ujaly vedení, ale po chybě v obraně rychle FBC srovnává skóre.
02:54
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #58 Matěj Sobek, asistoval #12 David Janovský (1:1).
02:22
01:54
Vojíře vychytal Beran.
00:52
Po chybě FBC Bartsch v obrovské šanci trefil golmana.
00:01
První buly mezi Grasu a Vyčíchlem vyhrávají Gorily.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vladimír Buzický a Dominik Dolejš.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Gorily Plzeň: brankář: Filip Šrámek; hráči v poli: Filip Vavrík, Vojtěch Hůda, Jakub Vojíř, Ar Ngo Phuc, Marek Grasu
00:00
Line-up domácích FbC Plzeň: brankář: Filip Beran; hráči v poli: David Janovský, Patrik Hájek, Matěj Sobek, Vítek Vyčíchlo, Jan Šik