3:1
3:1
- : -

Z.F.K. Petrovice - TJ Sokol Jaroměř 6:3
32. Jan Daubner, 34. Daniel Flašar, 36. Dominik Chvastek, 56. Daniel Flašar, 58. Ondřej Firda, 60. Jakub Nota - 14. Jakub Kubina, 39. Milan Koubek, 60. Patrik Rozkovec; rozhodčí: Jakub Krátký - Pavel Vojkůvka; vyloučení: 0:3; využití: 1:0; diváků: 22; zásahy brankářů: Petr Maláč 23 - Dušan Völgyi 18; po třetinách: 0:1, 3:1, 3:1;
Komentář domácích:
Komentář hostů:
60:00
Střely ve 3. části: 9:9
60:00
59:30
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #22 Patrik Rozkovec, asistoval #74 Dušan Völgyi (6:3).
59:30
Hostující gólman Völgyi nechtěl zůstat v kanadě pozadu a také si připisuje  asistenci.
59:11
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #19 Jakub Nota, asistoval #30 Petr Maláč (6:2).
59:11
Nyní domácí zvyšují do prázdné branky a asistenci si připisuje domácí gólman Maláč.
58:11
Nyní Völgyi skokem vykopl při svém návratu do branky míček a zabránil tak Češkovi ve střelení gólu.
57:56
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #5 Ondřej Firda, asistoval #9 Jakub Češek (5:2).
57:56
Völgyi se vrátil do branky, ale stejně domácí zvyšují.
57:48
Jinak ale zatím moc dlouho hosté míček po timeoutu nedrželi.
57:28
Maláč vyráží střelu, kterou moc neviděl.
56:05
Timeout TJ Sokol Jaroměř
56:05
Hosté jdou po time-outu do 6.
55:19
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #68 Daniel Flašar bez asistence (4:2).
55:19
Hostující hráči sice diskutovali s rozhodčími a reklamovali, že před gólem byl faul, ale nic to nezměnilo a domácí veodu o dva góly.
54:55
Nožička korutí hlavou, Maláč vytáhl dva skvělé zákroky a ani z dorážky ho nepřekonal.
53:59
Nota střílel z velkého brankoviště, Völgyi chytá.
53:35
Suchardova střela byla hodně těžká na chycení, ale Maláč si s ní poradil.
52:27
Ale hraje se holt na góly.
52:26
Češek své střelecké pokusy postupně zlepšuje a nyní trefil tyčku.
51:19
Nožička předběhl všechny a naběhl si na dlouhý pas od obrany. Maláč jeho střelecký pokus chytil.
50:03
Koubek si naběhl před Maláče, dostal přihrávku a vysoko přestřelil.
49:12
Klimek šel po míčku obětavě až si z toho zvrtnul kotník.
47:53
Ale napadení rozehrávky to bylo pěkné.
47:52
Hosté namazali Notovi míček pěkně na chleba, přinesli na podnose a on pak vystřelí mimo.
47:22
Pěkná kombinace domácích, kteoru zakončil Heiser střelou, kterou Völgyi špičkou nohy vyrazil.
46:33
Homola se teď musel hodně vydat, ale míček ubránil.
44:50
Pěkná střela Firdy ze střední vzdálenosti, kterou pak dorážel Nota, ale oba byli neúspěšní.
43:55
Heiser zblokoval křižnou od Kroupy na nabíhajícího Nožičku, který by střílel do odkryté branky.
43:28
Rozkovec se hbitě vrátil a zablokoval přihrávku na Notu, který sám mířil na Völgyiho.
43:00
Jedovatá střela Daubnera od poloviny, ale Völgyi si s ní poradil.
42:10
Dlouhý nához na Klimka a ten místo, aby ho zpracoval, zkusil vypálit z první a netrefil míček.
41:10
Nyní již Kroupa vystřelil, Maláč chytá.
40:28
Na druhé straně Klimknova střela jak jinak než zblokována, když nešla vedle.
40:25
Kroupovi se nějak míček zamotal pod nohy a ke střele se nedostal.
38:30
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #27 Milan Koubek bez asistence (3:2).
38:30
Tak v další přesilovce už to přišlo. Firda dal svůj kros trochu pomaleji a trochu nepřesně, čehož využil Koubek, který trefil přesně růžek maláčovy branky.
37:36
Rozkovec v samostatné akci zastaven až těsně před Maláčem.
37:10
Vyloučen hráč #26 Daniel Škeřík družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za bránění ve hře.
37:10
Po střele Chvastka, kterou Völgyi vyrazil jdou hosté do oslabení.
36:08
Signalizovaná výhoda pro domácí a to jsou tak v 6.
35:43
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #18 Dominik Chvastek, asistoval #19 Jakub Nota (3:1).
35:43
Hosté rozehrávali volný úder ze svého rohu, Nota dokázal sklepnout rozehrávku a posunout na Chvastka, který prostřelil Völgyiho.
34:57
Krásná kombinace, kterou zakončoval Češek, ale Völgyi chytá.
33:16
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #68 Daniel Flašar, asistoval #18 Dominik Chvastek (2:1).
33:16
Nota rozehrál volný úder na Chvastka, který netrefil zařízení, ale míček se od mantinelu odrazil k Flašarovi, který nekompromisně zavěsil do rožku.
31:54
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #17 Jan Daubner, asistoval #87 Richard Klimek (1:1).
31:54
Tak Klimek evidentně musí být v roli nahrávače. Po křižné přes brankoviště usměrnil míček do odkryté branky Daubner. Völgyi se nestačil přesunout.
31:42
Teď nás napnul Nožička, ale mířil mimo.
31:04
Občas domácí v přesilovce i inkasují, tak mohou doufat, že toto si vybrali v předminulém zápase.
30:37
Vyloučen hráč #95 Filip Krigovský družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za bránění ve hře.
30:37
 Po faulu Krigovského na Flašara mají domácí další přesilovku.
29:56
Z protiútoku opět zahrozili hosté, měli i odkrytou branku, ale netrefili.
29:23
Koube nevyřešil situaci 2 na 1 zrovna dobře a hosté se tak nedostlai ke střele,
28:23
Kotlář šel sám na Maláče, Klimek ho nestíhal, Maláč si se střleou poradil.
28:04
Blokovat střely se někdy daří i domácím.
27:09
Hosté dobře blokují a domácí tak sice střílí, ale Völgyi moc práce nemá.
24:57
Další pohotový zákrok Maláče po tečované střele.
23:06
Hejzlar střílel z dobré pozice, ale Maláč opět chytá.
22:15
Kroupa přihrával do prostoru brankoviště, ale svého psoluhráče přihrávkou nenašel a domácí vyhodili míček mimo.
20:41
Klimek opět ve střelecké příležitosti, ale tentokrát zblokován.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 6:10
20:00
19:58
A střela mimo, takže přesilovku přečkali hosté bez obdrženého gólu.
19:33
Z otočky od mantinelu střílel Firda, ale i tentokrát Völgyi chytá.
19:00
Nota to zkusil od půlky, ale Völgyi měl naprosto volný výhled a chytá bez rpolbémů.
18:00
Vyloučen hráč #2 Jakub Kubina družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za vysoká hokejka.
18:00
Kubina zastavil nahození na Firdu, který nabíhal před Völgyiho, vysokou holí.
16:54
Maláč si zkušeně poradil se situací, kdy na něj šel sám hráč hostů.
14:33
Po odbrdženém gólu drží míček domácí, ale ke kloudné střele se zatím nedostali.
13:07
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #2 Jakub Kubina, asistoval #77 Michal Nožička (0:1).
13:07
Dost zajímavá branka potvrzená až po přerušení hry, holt díry v brance se někdy dost maskují.
12:45
Kroupa ve vyložené příležitosti nemířil dobře a i s pomocí teče od Maláče šel míček mimo.
10:55
Jaroměřští chodí při rozehrávce domácích hodně vysoko a zakládání útoku ze strany domácích, tak vůbec nepůsobí jistě.
10:20
Homola skvěle zabojoval a odvrátil střelu hostů.
09:27
Veinfurter také Maláče nezaskočil.
07:03
Po minutce, kdy se o zlaožení útoku snažili domácí jsou opět na míčku hosté.
05:37
Úvodní dvě minuty patřily domácícm, ale od té doby jsou na míčku téměř jen hosté.
05:19
Maláč si poradil i s nepříjemnou střelou přes zeď z hole Kroupy.
03:45
Vyrazil i následné pokusy.
03:35
Z otočky střílel Sucharda, Maláš opět pozorný.
02:23
Koubek střílel na druhé straně z podobné pozice jako Klimek a mířil o něco, lépe, stále však Maláč chytá.
01:43
U míčku nyní hosté.
01:29
Hořecký střílel po krosu od Chvastka, ale jeho střelu zblokoval bránící hráč hostů.
00:47
Ale, že to byla první střela, tak mu to lze odpustit.
00:46
Klimek střílel z dobré pozice, ale mimo.
00:01
Úvodní buly pro domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Krátký a Pavel Vojkůvka.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Jaroměř: brankář: Dušan Völgyi; hráči v poli: Filip Krigovský, Daniel Škeřík, Michal Nožička, Milan Koubek, Daniel Kroupa
00:00
Line-up domácích Z.F.K. Petrovice: brankář: Petr Maláč; hráči v poli: Lukáš Homola, Jan Daubner, Richard Klimek, Ondřej Firda, Jakub Češek