5:4
4:6
- : -

Wizards SO Praha 10 - Florbal Primátor Náchod 11:12
9. Karel Smutný, 12. Martin Lazárek, 26. Martin Lazárek, 33. Petr Krob, 34. Jiří Kohoutek, 36. David Bouda, 37. Jan Dušek, 45. Martin Lazárek, 49. Sebastian Maxa, 55. Martin Lazárek, 57. Karel Smutný - 13. Ondřej Bachtík, 19. František Donaj, 21. Jan Jirák, 21. Adam Středa, 35. Jiří Vlček, 40. Matěj Mikšovský, 47. Ondřej Bachtík, 50. Matěj Mikšovský, 51. Filip Čáp, 51. Jonáš Mikšovský, 55. Jan Jirák, 58. Ondřej Bachtík; rozhodčí: Jiří Kropáček - Tomáš Novák; vyloučení: 3:6; využití: 3:1; diváků: 7; zásahy brankářů: Lukáš Vávra ? - Brandon Bulis ?, Karel Aubus ?; po třetinách: 2:2, 5:4, 4:6;
Komentář domácích Kincl Jaroslav (Trenér):
Tenhle zápas mohl napravit předchozí zaváhání. Při jedenácti vstřelených brankách si nemůžeme dovolit prohrát utkání. V pozici, ve které se nacházíme, už vůbec ne. Základní chyby v obraně a zbytečná vyloučení v závěru rozhodli, že odcházíme bez bodu.
Komentář hostů Třešňák Tomáš (Trenér):
Zápas atraktivní pro diváky a nervák pro trenéry. Velké množství chyb v obraně, které jsme dnes udělali si nesmíme dovolit. Každopádně máme 3 body pro které jsme si přijeli. Teď si trochu odpočineme a zítra nás čeká další zápas. Díky soupeři za utkání.
60:00
Střely ve 3. části: 11:9
60:00
59:50
Mikšovský motá Wizards za bránou.
58:57
Vyloučen hráč #12 Martin Rossi družstva Wizards SO Praha 10 na 2 minuty za blokování hokejky.
58:57
Uvidíme hru 4 na 4
58:35
Vyloučen hráč #6 Jan Jirák družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání.
58:35
Poslední šance Wizards je tato přeilová hra.
57:31
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #10 Ondřej Bachtík, asistoval #6 Jan Jirák (11:12).
57:31
Jirák nachází výsostnou náhrávkou vzduchem Bachtíka a ten jen doklepl do odkryté brány.
56:45
Vyloučen hráč #12 Martin Rossi družstva Wizards SO Praha 10 na 2 minuty za držení.
56:32
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil #25 Karel Smutný, asistoval #12 Martin Rossi (11:11).
56:32
Smutný trefuje na vzdálenější tyč svou "klasickou výsosnou" střelou.
56:13
Lazárek trefuje z dálky helmu brankáře.
55:49
Vyloučen hráč #10 Ondřej Bachtík družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za blokování hokejky.
54:58
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil #22 Martin Lazárek, asistoval #28 David Bouda (10:11).
54:58
Bouda prošel na středu 2 hráče a vystřelil. Lazárek před bránou doráží k pravé tyči.
54:28
Timeout Wizards SO Praha 10
54:28
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #6 Jan Jirák, asistoval #10 Ondřej Bachtík (9:11).
54:28
Muller ztratil balón u mantinelu. Bachtík našel volného Jiráka a ten uklidil po zemi do prázdné brány.
52:14
Náchod v oslabení drží balónek za bránou Wizards.
51:17
Vyloučen hráč #6 Jan Jirák družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nesportovní chování.
50:36
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #65 Jonáš Mikšovský, asistoval #56 Matěj Mikšovský (9:10).
50:36
Dorážka před bránou končí za zády Vávry. Rychlý sled gólů Náchoda.
50:05
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #96 Filip Čáp, asistoval #10 Ondřej Bachtík (9:9).
50:05
Střela z půlky na bližší tyč (u nás známá jako na Sádla) lízla tyč a skončila v bráně.
49:21
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #56 Matěj Mikšovský, asistoval #51 František Donaj (9:8).
49:21
Únik 2 na 1 proměňuje Mikšovský lobem do prázné brány.
48:48
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil #36 Sebastian Maxa, asistoval #7 Filip Müller (9:7).
48:48
Maxa oběhl bránu a protlačil balónek na přední tyč.
46:42
46:42
Jirák prošel 2 hráče a naservíroval balónek Bachtíkovi, který backhandem přeloboval Vávru.
45:10
Vávra teď zlikvidoval 100% šanci Náchoda ve velkém brankovišti a následně i dorážku.
44:52
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil #22 Martin Lazárek, asistoval #36 Sebastian Maxa (8:6).
44:52
Lazárek trefuje od levého mantinelu nad rameno Náchodského brankáře. Další využitá přesilovka.
44:28
Vyloučen hráč #17 Jiří Vlček družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za blokování hokejky.
42:40
Mikšovský trefuje levou spojnici Vávrovy brány.
41:55
Náchod přesilovku nevyužil. Na branku šly 3 střely se kterými Vávra neměl vetší problém.
40:00
Vyloučen hráč #13 Petr Krob družstva Wizards SO Praha 10 na 2 minuty za sekání.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 9:6
40:00
39:47
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #56 Matěj Mikšovský, asistoval #96 Filip Čáp (7:6).
39:47
Duškovi trestuhodně utekl Mikšovský a trefuje nad pravou nohu Vávry.
36:16
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil #4 Jan Dušek, asistoval #20 Jiří Kohoutek (7:5).
36:16
Střídání brankáře. Nový brankář #70 Karel Aubus družstva Florbal Primátor Náchod
36:16
Duškův granát z půlky byl tečován za záda brankáře Náchoda. Náchod se rozhodl vystřídat brankáře.
35:34
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil #28 David Bouda, asistoval #25 Karel Smutný (6:5).
35:34
Smutný vrátil nahrávku Boudovi a ten trefuje nad nohu na bližší tyč.
34:33
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #17 Jiří Vlček, asistoval #10 Ondřej Bachtík (5:5).
34:33
Náchod využívá svou standartní akci ze středu. Nahrávka na levou stranu a nechytatelná střela.
33:50
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil #20 Jiří Kohoutek, asistoval #22 Martin Lazárek (5:4).
33:50
Střela Kohoutka skončila po odrazu od hokejky za zády Náchodského brankáře. Wizards využívají svou přesilovou hru.
33:13
Bouda našel odražený balónek a naservíroval Lazárkovi. Úhel nebyl ideální a Lazárek netrefuje.
32:42
Vyloučen hráč #12 Daniel Kříž družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za bránění ve hře.
32:05
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil #13 Petr Krob, asistoval #7 Filip Müller (4:4).
32:05
Krob teď trefuje životní levou šibenici z pravé strany.
30:28
Přesilovku Wizards nevyužili a vetšinu času se "honili" za hráči Náchoda.
29:31
Lazárek si našel prostor, ale z pravé strany netrefuje bránu.
28:28
Vyloučen hráč #21 Dalibor Vlášek družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za hrubost.
28:28
První přesilovka tohoto zápasu.
28:25
Smutný trefuje tyč ze středu.
25:44
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil #22 Martin Lazárek, asistoval #25 Karel Smutný (3:4).
25:44
Smutný našel Lazárka před bránou a ten se nemýlil.
24:14
Velká šance Náchoda po crosové příhrávce z levé na pravou stranu. Vávru teď zachránila tyč.
20:44
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #32 Adam Středa, asistoval #56 Matěj Mikšovský (2:4).
20:44
Náchod přidává další gól a ujímá se dvoubrankového vedení. Znovu střela z levé strany.
20:27
20:27
Náchod se ujímá vedení po střele z levé strany. Autor Gólu je Jirák, který si udělal prostor a nemýlil se.
18:44
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #51 František Donaj, asistoval #96 Filip Čáp (2:2).
18:44
Po levé straně unikl Donaj a trefuje nad levou nohu Vávry.
16:32
Vávra teď zlikvidoval samotatný únik Grulicha.
14:46
Wizards teď obstřelují bránu Náchoda. Všechny střely však mimo. Na druhé straně následně prověřili hráči Náchoda z půlky Vávru.
12:58
12:58
Jirák byl při průchodu před bránu faulován Mullerem. Stačil však posunout na volného Bachtíka, který jen uklízel do prázné brány.
11:12
11:12
Muller po průchodu přes střed našel volného Smutného. Ten předal Lazárkovi, který i přes faul zavěsil do bližší šibenice.
08:27
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil #25 Karel Smutný, asistoval #4 Jan Dušek (1:0).
08:27
Po ztrátě obránce Náchoda nevyužil Smutný samostatný únik. Poté získal Dušek bólónek a nasevíroval ho znovu Smutnému, který tentokrát přeloboval brankáře Náchoda.
07:12
Další standartka ze stejného místa. S Boudovou střelou z půlky měl brankář Náchoda co dělat.
05:55
Wizards si připravili standartku z pravé strany. Krobovi však střela nesedla tak jak by chtěl a trefil jen střed brány.
03:30
Hezká kombinace mezi Krobem, Lazárkem a Smutným na středu Náchodské poloviny. Smutný však poslal střelu jen po zemi mimo bránu.
02:52
Náchod drží balónek na svých holích.
00:34
V první velké šanci Smutný z levé strany. Trefuje však střed brány.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Kropáček a Tomáš Novák.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Primátor Náchod: brankář: Brandon Bulis; hráči v poli: Jiří Vlček, Filip Čáp, Jan Jirák, Lukáš Rázl, Ondřej Bachtík
00:00
Line-up domácích Wizards SO Praha 10: brankář: Lukáš Vávra; hráči v poli: Karel Smutný, Martin Lazárek, Petr Krob, Daniel Kronďák, Jan Dušek