2:3
3:3
- : -

Floorball Club FALCON - FBC Panthers Liberec 9:7
6. Jakub Škrdla, 11. David Sgall, 17. Jakub Ších, 17. Jakub Škrdla, 27. Petr Nejedlý, 34. Jakub Škrdla, 53. David Janáček, 55. Petr Nejedlý, 59. Petr Nejedlý - 8. Dominik Trunec, 31. Ondřej Neuman, 36. Pavel Sekyra, 39. Ondřej Neuman, 44. Ondřej Neuman, 52. Tomáš Szabo, 60. Ondřej Neuman; rozhodčí: Patrik Trejbal - Jan Chuděj; vyloučení: 1:3 + Pavel Hůza 5; využití: 1:0; zásahy brankářů: Filip Hejtík 38 - Petr Vacátko 43; po třetinách: 4:1, 2:3, 3:3;
Komentář domácích Ších Vojtěch (Asistent trenéra):
V první třetině nám utkání patřilo a stouplo nám to do hlavy, což způsobilo soupeřovo nejen gólové ale i herní dotažení. Naštěstí nám stažení na dvě lajny opět zafungovalo, dokázali jsme se probrat a utkání dovést do vítězného konce. Děkujeme za utkání soupeři i rozhodčím a přeji všem šťastnou cestu domů.
Komentář hostů Obermann Jan (Trenér):
Škoda, prohráli jsme díky naší bohorovnosti v první půlce zápasu a také díky tomu, že jsme nevyužili situace, kdy jsme po ubránění 5min oslabení srovnali na 6:6 a následně hloupě inkasovali. Díky soupeři za zápas.
60:00
Střely ve 3. části: 16:17
60:00
59:16
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #93 Ondřej Neuman, asistoval #3 Jiří Špak (9:7).
58:25
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #45 Petr Nejedlý bez asistence (9:6).
54:13
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #45 Petr Nejedlý, asistoval #30 David Sgall (8:6).
53:14
Vyloučen hráč #3 Jiří Špak družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za sekání.
52:17
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #93 David Janáček, asistoval #45 Petr Nejedlý (7:6).
51:42
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #18 Tomáš Szabo, asistoval #93 Ondřej Neuman (6:6).
46:26
Vyloučen hráč #88 Pavel Hůza družstva FBC Panthers Liberec na 5 minut za hrubost.
44:39
Vyloučen hráč #9 Kryštof Pospíšil družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za sekání.
43:11
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #93 Ondřej Neuman, asistoval #17 Jan Obermann (6:5).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 17:15
40:00
38:12
35:41
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #77 Pavel Sekyra, asistoval #88 Pavel Hůza (6:3).
35:12
Trestné střílení družstva FBC Panthers Liberec neproměnil #93 Ondřej Neuman.
33:31
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #48 Jakub Škrdla, asistoval #54 Jan Korbel (6:2).
30:39
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #93 Ondřej Neuman bez asistence (5:2).
26:07
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #45 Petr Nejedlý, asistoval #48 Jakub Škrdla (5:1).
21:20
Vyloučen hráč #17 Jan Obermann družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za sekání.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 19:13
20:00
16:57
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #48 Jakub Škrdla, asistoval #45 Petr Nejedlý (4:1).
16:47
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #24 Jakub Ších, asistoval #97 Daniel Budáč (3:1).
14:46
Vyloučen hráč #88 Pavel Hůza družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za sekání.
10:14
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #30 David Sgall, asistoval #68 Patrik Koníček (2:1).
07:19
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #81 Dominik Trunec, asistoval #93 Ondřej Neuman (1:1).
05:20
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #48 Jakub Škrdla, asistoval #34 Dominik Vališ (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Patrik Trejbal a Jan Chuděj.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Panthers Liberec: brankář: Petr Vacátko; hráči v poli: Tomáš Szabo, Jan Obermann, Jiří Špak, Ondřej Neuman, Dominik Trunec
00:00
Line-up domácích Floorball Club FALCON: brankář: Filip Hejtík; hráči v poli: Jakub Ších, Josef Dalibor, David Janáček, Daniel Budáč, Martin Tůna