0:9
- : -
FD Teplice

TJ Lokomotiva Louny - FD Teplice 0:17
13. Ondřej Duben, 15. Štěpán Hájek, 15. Šimon Rabel, 15. Richard Strejcovský, 23. Tobiáš Tychler, 26. Lukáš Mucha, 26. Tomáš Frontz, 28. Richard Strejcovský, 31. Šimon Rabel, 31. Lukáš Mucha, 31. Jan Liška, 43. Ondřej Duben, 43. Jan Liška, 44. Richard Strejcovský, 44. Lukáš Mucha, 45. Šimon Rabel, 45. Tobiáš Tychler; rozhodčí: Martin Procházka - David Scholz; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 11; zásahy brankářů: Daniel Castrillo ? - Vít Jablonský ?; po třetinách: 0:4, 0:4, 0:9;
45:00
44:29
Branku družstva FD Teplice vstřelil #12 Tobiáš Tychler, asistoval #94 Jan Veselý (0:17).
44:00
Branku družstva FD Teplice vstřelil #31 Šimon Rabel, asistoval #80 Richard Strejcovský (0:16).
43:17
Branku družstva FD Teplice vstřelil #24 Lukáš Mucha, asistoval #11 Ondřej Duben (0:15).
43:05
Branku družstva FD Teplice vstřelil #80 Richard Strejcovský, asistoval #31 Šimon Rabel (0:14).
42:38
Branku družstva FD Teplice vstřelil #19 Jan Liška bez asistence (0:13).
42:16
Branku družstva FD Teplice vstřelil #11 Ondřej Duben, asistoval #94 Jan Veselý (0:12).
40:37
Timeout TJ Lokomotiva Louny
34:37
Vyloučen hráč #75 Filip Derfler družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za sekání.
30:47
Branku družstva FD Teplice vstřelil #19 Jan Liška bez asistence (0:11).
30:41
Branku družstva FD Teplice vstřelil #24 Lukáš Mucha, asistoval #5 Tomáš Frontz (0:10).
30:22
Branku družstva FD Teplice vstřelil #31 Šimon Rabel bez asistence (0:9).
30:00
30:00
27:06
25:43
Branku družstva FD Teplice vstřelil #5 Tomáš Frontz, asistoval #24 Lukáš Mucha (0:7).
25:17
22:21
17:08
Vyloučen hráč #19 Jan Liška družstva FD Teplice na 2 minuty za špatné střídání.
15:00
15:00
14:49
Branku družstva FD Teplice vstřelil #80 Richard Strejcovský, asistoval #24 Lukáš Mucha (0:4).
14:44
Branku družstva FD Teplice vstřelil #31 Šimon Rabel, asistoval #94 Jan Veselý (0:3).
14:37
Branku družstva FD Teplice vstřelil #4 Štěpán Hájek, asistoval #41 Jan Karafiát (0:2).
12:47
01:34
Vyloučen hráč #87 Jakub Kajan družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Procházka a David Scholz.
00:00
00:00
Line-up hostů FD Teplice: brankář: Vít Jablonský; hráči v poli: Jan Karafiát, Jiří Říha, Šimon Rabel, Richard Strejcovský, Samuel Olexa