2:2
1:0
- : -

Andone SK Jihlava - FLORBAL LITOMYŠL 4:5
20. Jakub Horský, 31. David Vlk, 39. Vít Jirků, 52. Jakub Horský - 7. Michal Háp, 16. Štěpán Švec, 18. Štěpán Švec, 29. Ondřej Háp, 37. Ondřej Háp; rozhodčí: Tomáš Fuciman - Pavel Urbánek; vyloučení: 2:3; využití: 0:1; diváků: 43; zásahy brankářů: Štěpán Vyskočil 20 - Tomáš Hájek 15; po třetinách: 1:3, 2:2, 1:0;
Komentář domácích Komenda Roman (Trenér):
Po nepodařeném vstupu do utkání, kdy se nám nedařilo dostávat se do střely.Jsme v 2. třetině skoro dorovnali. Nakonec jsme zahráli velice dobrou 3. třetinu kdy opět k dosažení vítězství chybělo proměnit tutové šance. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme šťastný návrat domů.
Komentář hostů Petr Patrik (Asistent trenéra):
Ze začátku utkání jsme měli na vrch, poté přišla klasická 2. třerina. Pořád dokola výpadky v tempu. Ve 3. třetině se nám nepodařilo proměnit šance. Letošní první výhra venku, takže obzvlášť si ceníme  3. bodů. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00
Střely ve 3. části: 6:5
60:00
59:10
Do brány hostů ne a ne padnout střela domácích.
58:30
Jihlava jde do 6
58:10
Timeout Andone SK Jihlava
56:47
Muži hrajou 4X4 napětí mezi oběmi týmy je na krájení.
55:32
Horský zfaulován před bránou.
55:27
Vyloučen hráč #93 Michal Strejček družstva Andone SK Jihlava na 2 minuty za hrubost.
55:27
Vyloučen hráč #10 Ondřej Háp družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za hrubost.
54:03
Jirků přestřeluje bránu.
53:30
Vyskočil si poradil se sekanou, která se objevila před jeho bránou.
52:11
Boštík netrefil bránu domácích o milimetr.
51:30
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #19 Jakub Horský, asistoval #23 Ondřej Vyskočil (4:5).
48:14
Vlk trefuje ve výskoku Vyskočila = volná rozehra pro hosty, tu však domácí zdolali.
47:14
Hosté ze střídačky neskutečně podporují spoluhráče. Řvou více než Jihlavští příznivci.
46:35
Vlk  nám rozpojil obloky.
45:35
Hosté v plném počtu.
44:19
Střela Horského prochází vždy vřes dva hráče, ale třetí tu střelu vždy zblokuje.
43:35
Vyloučen hráč #98 Matěj Gregor družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za sekání.
40:01
Poslední buly tohoto utkání vyhrávají domácí.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 6:6
40:00
38:25
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #20 Vít Jirků, asistoval #45 Michal Beránek (3:5).
37:02
Vlk se nezdá !!
36:32
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #10 Ondřej Háp, asistoval #30 Vilém Nonn (2:5).
35:53
Za tuto třetinu se hostům podařilo vystřelit střelu na brankáře pouze 3x .
34:30
Vyskočil Š. málem podrazil Vlkovi nohy
33:54
Hra se právě přesouvá nahoru dolu v míře několika sekund.
32:51
Háp O. střílí hooodně vysoko nad.
31:38
Kombinace Horský - Vyskočil, bohužel Vyskočilova střela centimetry míjela branku.
30:22
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #16 David Vlk, asistoval #76 Jan Horský (2:4).
30:13
Balonek se odrazil tak blbě, že vyletěl až ze dveří od haly.
28:13
Háp dává z otočky branku.
28:12
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #10 Ondřej Háp, asistoval #11 Štěpán Švec (1:4).
26:28
Beránek doráží před bránou, ale bránu netrefuje.
25:25
Vyskočil si kličkoval, ale při poslední kličce mu byl vypíchnut balonek.
24:52
Litomyšl bude opět rozehrávat v rohu domácích.
23:23
Štarman zakopává o balonek jako by to byl veliký kámen.
22:26
Vyskočil si za první dvě třetiny připisuje samé luxusní zákroky.
21:11
Gregor promarnil šanci proměnit branku, projela mu nahrávka kolem florbalky.
17:33
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #11 Štěpán Švec, asistoval #51 Michal Háp (0:3).
17:22
Vyskočil předvedl epický zákrok v bráně.
16:46
Vyloučen hráč #23 Ondřej Vyskočil družstva Andone SK Jihlava na 2 minuty za blokování hokejky.
16:20
Bude odložené vyloučení , Jihlava faulovala.
15:24
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #11 Štěpán Švec, asistoval #96 Tomáš Novák (0:2).
13:56
Vyskočil vyráží balonek nad bránu.
12:25
Bača letěl do mantinelu s takovou rychlostí že 3 rozpojil. Pospěš si Homole a pořádně je spoj, radši izolepou xdd.
11:28
Beránek když nahrával, tak se pro balonek musel natáhnout tak moc že málem předvedl provaz
10:35
Jihlava si dobře poradila s napadáním Litomyšle.
09:43
Zápotočný běžel s balonkem, ale měl hokejku v jedné ruce, a tak o balonek přišel.
08:25
Horský bojoval tak tvrdě že mu spadla kapitánská páska.
07:22
Vyloučen hráč #93 Petr Kučera družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
06:22
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #51 Michal Háp, asistoval #11 Štěpán Švec (0:1).
06:21
Po té co Horský neproměnil tutovku, se toho chytil Háp a zakončil do sítě Vyskočila.
04:31
Ze střídačky hostů se ozývá od trenérů: press, press. Jihlava se nenechala rozhodit a pokračovala do útoku
03:49
Litomyšl rozehrává z rohu Jihlavy.
02:48
Jirků utekl balonek, Strejček naštěstí blokuje střelu Litomyšli.
01:47
Zápotočný získává balonek z pokažené přihrávky Litomyšli.
00:49
Vyskočil si v bráně zaznamenává první zákrok.
00:01
Úvodní buly vyhrávají domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Fuciman a Pavel Urbánek.
00:00
00:00
Line-up hostů FLORBAL LITOMYŠL: brankář: Tomáš Hájek; hráči v poli: Vilém Nonn, Michal Háp, Tomáš Novák, Štěpán Švec, Ondřej Háp
00:00
Line-up domácích Andone SK Jihlava: brankář: Štěpán Vyskočil; hráči v poli: Vít Zápotočný, Jakub Horský, Jan Horský, Ondřej Vyskočil, David Vlk
00:00
Dámy a pánové vítám vás u 17. kola divize mužů skupiny D. Přeji příjemnou zábavu při čtení online zápisu.