3:3
- : -
FBC Liberec

Florbal Primátor Náchod - FBC Liberec 3:11
36. David Špaček, 40. Lukáš Venclík, 45. Adam Jakubský - 2. Ondřej Cejnar, 2. Ondřej Čumpelík, 12. Bartoloměj Smolka, 19. Bartoloměj Smolka, 23. Ondřej Cejnar, 28. Štěpán Sázavský, 29. Ondřej Vyšohlíd, 29. Richard Malý, 35. Ondřej Čumpelík, 44. Ondřej Čumpelík, 45. Ondřej Vyšohlíd; rozhodčí: Martin Trnka - Michal Měsíček; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Adam Richter ? - Vilém Svrček ?; po třetinách: 0:3, 0:5, 3:3;
45:00
44:54
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #87 Ondřej Vyšohlíd, asistoval #15 Michael Sluka (3:11).
44:14
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #87 Adam Jakubský, asistoval #6 Jakub Vysoký (3:10).
43:25
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #17 Ondřej Čumpelík, asistoval #58 Petr Zeman (2:10).
39:11
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #55 Lukáš Venclík bez asistence (2:9).
35:48
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #13 David Špaček, asistoval #6 Jakub Vysoký (1:9).
34:06
30:00
30:00
28:51
Skvělou atmosféru v hale vytváří neskutečných 7 diváků.
28:40
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #35 Richard Malý, asistoval #70 Ondřej Vyvial (0:8).
28:03
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #87 Ondřej Vyšohlíd bez asistence (0:7).
27:28
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #20 Štěpán Sázavský, asistoval #17 Ondřej Čumpelík (0:6).
22:50
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #59 Ondřej Cejnar, asistoval #70 Ondřej Vyvial (0:5).
18:20
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #8 Bartoloměj Smolka, asistoval #70 Ondřej Vyvial (0:4).
15:00
15:00
11:13
08:03
Vyloučen hráč #17 Ondřej Čumpelík družstva FBC Liberec na 2 minuty za bránění ve hře.
01:19
01:02
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #59 Ondřej Cejnar, asistoval #19 Tomáš Čermák (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Trnka a Michal Měsíček.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Liberec: brankář: Vilém Svrček; hráči v poli: Tomáš Čermák, Ondřej Cejnar, Richard Malý, Bartoloměj Smolka, Ondřej Vyvial