2:0
1:1
- : -

FD Teplice C - FbK Prty Postoloprty 4:3
8. Tomáš Weiss, 26. Tomáš Weiss, 30. Miroslav Valter, 38. Tomáš Weiss - 7. Michal Kučera, 8. Jiří Rajlich, 39. Radek Hoffmann; rozhodčí: David Scholz - Lukáš Kešner; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 10; zásahy brankářů: Jakub Podlucký -3 - Karel Švíka -4; po třetinách: 1:2, 2:0, 1:1;
45:00
39:30
Neskutečný zápas nahoru dolu, šance na obou stranách. Jak toto drama dopadne? Nikdo v hale si neodváží tipovat
38:50
Branku družstva FbK Prty Postoloprty vstřelil #68 Radek Hoffmann, asistoval #7 Jan Munt (4:3).
37:30
Tomáš Weiss završuje hattrick, tentokrát svoji klasickou fintou, kterou se proslavil Petr Leška. Obkroužení brány, zasunutí za nohu golmana a kšiltovky létají na palubovku. Máme tu tedy technickou přestávku, kdy ice boys musí odklidit plochu, aby se mohlo pokračovat ve hře.
37:22
Branku družstva FD Teplice C vstřelil #20 Tomáš Weiss, asistoval #96 Jaroslav Skramušský (4:2).
35:56
Domácí brankář drží svůj tým
30:00
30:00
29:16
Branku družstva FD Teplice C vstřelil #28 Miroslav Valter, asistoval #68 Pavel Podlucký (3:2).
28:50
Prty v náporu, ale Teplice odolávají
27:50
Tomáš Weiss si jde pro hattrick, který mu v jeho florbalové kariéře ještě chybí
25:24
Branku družstva FD Teplice C vstřelil #20 Tomáš Weiss, asistoval #2 Martin Procházka (2:2).
24:51
Tomáš Weiss teď milimetrovou přihrávkou vysunulu Podluckýho, který nezakončil přesně. Tato spolupráce ovšem funguje. Všimne si toho trenér áčka Martin Severa?
23:06
Jirásek teď v obrovské příležitosti trefil pouze okno místní haly
20:00
Pavel Podlucký ted předvedl gesto fair play, kdy přiznal svou teč. Taková gesta chceme ve florbale vídat častěji
17:00
Štěpán Kozub teď předvedl svoji klasickou kozubovku, tedy prohození mezi nohama podsemkamdeš. Radost pohledět na tohoto ryšavého obránce
15:00
15:00
11:47
Vyrovnávací gól visí ve vzduchu, lidé v hale jsou u vytržení z kombinací domácích. Vandrovec nyní třikrát střílel, bohužel ani jednou netrefil balonek
09:35
Weiss už poněkolikáté prověřil brankáře, ten chlapec je dneska hladový stejně jako byl včera nad ránem v hospodě
07:36
Branku družstva FbK Prty Postoloprty vstřelil #31 Jiří Rajlich, asistoval #51 Michal Reitspies (1:2).
07:08
Tomáš Weiss nekompromisně dotlačil míček za brankovou čáru a spoluhráči se s ním radují.
07:07
Branku družstva FD Teplice C vstřelil #20 Tomáš Weiss, asistoval #66 Petr Vandrovec (1:1).
06:40
Prty využívají svou šanci a náležitě oslavují.
06:32
Branku družstva FbK Prty Postoloprty vstřelil #53 Michal Kučera, asistoval #3 Michal Malý (0:1).
04:01
Domácí Podlucký v obrovský šanci trefuje tyč! Následně Podlucký skvělý zákrok. Dotáhne klan Podluckých domácí k vysněnému triumfu?
04:00
Domácí Muhlfait dělovka z půlky, která orazítkovala tyčku fotbalové brány.
02:00
Petr Vandrovec pokračuje ve včerejším představení z béčka, je ho plné hřiště a Prty mají problém ho chytit
00:08
Štěpán Kozub v domácí obraně hned na úvod zápasu krásně namazal!
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Scholz a Lukáš Kešner.
00:00
00:00
Line-up hostů FbK Prty Postoloprty:
00:00
Line-up domácích FD Teplice C:
00:00
Zdravíme všechny fanoušky defenzivního florbalu. Dnes čeká derby mezi Teplice "C" a Prty. Hráči na hřišti se již za velkých ovací fanoušků rozběhávají. Kdo odejde z tohoto zápasu šťastnější? To je otázka, na kterou dostaneme odpověď v následujících 45 minutách.
00:00
Dnešní utkání píská ostřílená dvojice Kešner - Scholz. Ve včerejším divizním utkání se druhému jmenovanému podařilo odpískat čtyři trestná střílení v rozmezí asi 20 vteřin. Dokáže tento svůj rekord ještě vylepšit?