4:0
2:2
- : -

FAT PIPE Aligators Šitbořice - IBK Hradec Králové 11:3
6. Veronika Martincová, 6. Kateřina Vokálová, 7. Monika Jahodová, 8. Kateřina Vokálová, 15. Veronika Králová, 22. Tereza Lengálová, 28. Jana Kubalíková, 29. Jana Kubalíková, 39. Petra Drápalová, 53. Veronika Martincová, 53. Tereza Lengálová - 14. Markéta Dohnalová, 46. Natálie Žídková, 58. Markéta Dohnalová; rozhodčí: Filip Gotschim - Dan Lošťák; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 37; zásahy brankářů: Eva Kulíšková ? - Aneta Kašparová ?; po třetinách: 5:1, 4:0, 2:2;
Komentář domácích Dolíhal Zdeněk (Trenér):
Takový zápas jsem nečekal. Přistoupili jsme k zápasu opatrně, ale skvělá produktivita v první třetině nás brzy posunula do komfortní situace. Zbytek zápasu jsme dohráli s klidem a občasnými chybami, které ještě musíme vypilovat. Děkujeme soupeři a přejeme šťastnou cestu domů.
Komentář hostů Janeček Josef (Trenér):
Dnes to byl klasický zápas blbec, který jsme neměli šanci vyhrát. Půlka hráček měla díru v čepeli a druhá půlka si zase nezavázala tkaničky. Nicméně konstruktivně nám obrovsky chyběl pohyb s míčkem a důraz v soubojích a bez toho už se v této soutěži nedá bodovat. Snad nás příští týden a zlepšení tréninkové morálky nakopne před rozhodující částí sezóny. Díky soupeři za zápas.
60:00
Střely ve 3. části: 8:9
60:00
57:38
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #37 Markéta Dohnalová, asistoval #15 Lenka Karalová (11:3).
52:25
Branku družstva FAT PIPE Aligators Šitbořice vstřelil #16 Tereza Lengálová, asistoval #17 Kateřina Vokálová (11:2).
52:25
Vokálová přidává svůj 4. bod, vyslala pass na Lengálovou a ta do proti pohybu Kašparové zvyšuje na 11:2
52:09
Branku družstva FAT PIPE Aligators Šitbořice vstřelil #25 Veronika Martincová, asistoval #29 Petra Drápalová (10:2).
51:36
Dohnalová se řítila sama na domácí branku. Kulíšková skvěle vyjela a vychytala hostující hráčku
49:55
Hradec jel teď 3v1. Hamplová, ale vyřešila situaci zkušeně a zblokovala střelu
48:05
Vyloučen hráč #19 Jana Kubalíková družstva FAT PIPE Aligators Šitbořice na 2 minuty za bránění ve hře.
45:45
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #75 Natálie Žídková, asistoval #29 Tereza Hvězdová (9:2).
45:45
Hradec snižuje na 7 golový rozdíl
41:18
Hradec se teď nachvilku usadil v útočném pásmu, nic nebezpečného si však nevytvořil
38:08
Branku družstva FAT PIPE Aligators Šitbořice vstřelil #29 Petra Drápalová, asistoval #25 Veronika Martincová (9:1).
33:45
A znovu domácí golmanka, teď se štěstím vyrazila střelu z úhlu na tyč
32:55
Kulíšková výborně vyřešila situaci 1v1 a předvádí další skvělý zákrok
29:45
Kulíšková teď měla plné ruce práce. Hradec 3x dorážel ´,ale Kulíšková je dnes ve formě
28:35
Branku družstva FAT PIPE Aligators Šitbořice vstřelil #19 Jana Kubalíková bez asistence (8:1).
28:35
Kubalíková má dnes střeleckou, dává druhou branku a domácí odskakují na rozdí 7 branek
27:24
Branku družstva FAT PIPE Aligators Šitbořice vstřelil #19 Jana Kubalíková, asistoval #9 Monika Jahodová (7:1).
25:26
Domácí mají k dispozici přesilovou hru
25:24
Vyloučen hráč #3 Kristýna Raab družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za bránění ve hře.
21:55
21:55
Lengálová doraží do prázdné brány a zvyšuje na 6:1
20:20
Hradec chtěl do druhé třetiny vlétnout na domácí, ti ale rychle získávají balonek a usazují se v útočném pásmu
14:44
Branku družstva FAT PIPE Aligators Šitbořice vstřelil #12 Veronika Králová, asistoval #29 Petra Drápalová (5:1).
14:44
Králová vypálila pumelici z půlky a Kašparová nestihla zareagovat
13:17
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #37 Markéta Dohnalová, asistoval #75 Natálie Žídková (4:1).