1:1
2:3
0:0

SOKOLI Pardubice - FBC 4CLEAN Česká Lípa 6:7pn
4. Lukáš Kučera, 10. Lukáš Prix, 18. Přemek Pakosta, 24. Jan Savický, 47. Lukáš Kučera, 50. Přemek Pakosta - 9. Ondřej Kopič, 19. Daniel Štěrba, 33. Marek Dzierža, 49. Jakub Jirsa, 51. Štěpán Slaný, 55. Milan Tichý, N Jakub Jirsa; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 3:5; využití: 2:1; diváků: 112; zásahy brankářů: Martin Haleš 24 - Jan Dvořák 11; po třetinách: 3:2, 1:1, 2:3, 0:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa hráč #55 Jakub Jirsa a vstřelil rozhodující gól (6:7).

Nájezd na branku provedl z družstva SOKOLI Pardubice hráč #21 Ivo Teichman , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa hráč #4 Milan Tichý a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva SOKOLI Pardubice hráč #47 Adam Šmíd a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa hráč #77 Radek Krajcigr , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva SOKOLI Pardubice hráč #58 Jan Savický , ale gól nevstřelil.
64:57
Vyloučen hráč #7 Tomáš Novák družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za nesportovní chování.
63:40
Hra je velmi nezáživná, protože oba týmy pouze vyčkávají
61:50
Adam Šmíd dlouho držel balónek, nakonec se hra přelila z jedné strany na druhou a nyní Pardubice zase drží balńek na svých hokejkách
54:57
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #4 Milan Tichý, asistoval #1 Jan Dvořák (6:6).
54:30
Česká Lípa je v přesilovkách velmi nebezpečná, ale gól to nepřináší
53:53
Vyloučen hráč #42 Vojtěch Klein družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za sekání.
50:45
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #50 Štěpán Slaný, asistoval #55 Jakub Jirsa (6:5).
49:07
Šmíd našel crossem Pakostu, který po střele z jedničky dává další branku zápasu
49:06
Timeout FBC 4CLEAN Česká Lípa
49:06
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #11 Přemek Pakosta, asistoval #47 Adam Šmíd (6:4).
48:18
Česká Lípa chce vyrovnat a to zančí i gól v oslabení
48:17
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #55 Jakub Jirsa, asistoval #66 Daniel Štěrba (5:4).
47:52
Kučara netrefil skákající míček
47:31
Vyloučen hráč #50 Štěpán Slaný družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za sekání.
46:19
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #18 Lukáš Kučera, asistoval #58 Jan Savický (5:3).
45:43
Vyloučen hráč #7 Tomáš Novák družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za hrubost.
38:34
Vyloučen hráč #23 Tomáš Kadlec družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za sekání.
38:34
Hostům se toto vyloučení nelíbí, ale přesto Kadlec musí odejít na trestnou lavici
32:45
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #9 Marek Dzierža, asistoval #23 Tomáš Kadlec (4:3).
27:23
Vyloučen hráč #67 Jakub Burian družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za bránění ve hře.
23:56
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #58 Jan Savický, asistoval #48 Lukáš Prix (4:2).
23:00
Vyloučen hráč #4 Milan Tichý družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za hra na zemi.
19:58
Česká Lípa měl poslední možnost v podání standartky od manitelu, ale už se nic nestalo
19:01
Probíhá poslední minuta 1. třetiny
18:55
Dobře rozebraná standartka v podání České Lípy
18:54
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #66 Daniel Štěrba, asistoval #29 Ondřej Kopič (3:2).
17:49
Přemek Pakosta po přihrávce od Petra navyšuje náskok Pardubic
17:48
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #11 Přemek Pakosta, asistoval #10 Patrik Petr (3:1).
10:00
Haleš svým výhozem našel volného Teichmana před českolipskou bránou, ale Dvořák kryje jeho pokus
09:25
Prix posílá Pardubice znovu do vedení
09:24
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #48 Lukáš Prix, asistoval #11 Přemek Pakosta (2:1).
09:07
Šmíd v souboji 1na1 neuspěl a z protiútoku gól nepadl
08:10
Tlak za brankou Pardubic, Krajcigr našel před brankou v náběhu volného Kopiče, který prostřelil Haleše
08:08
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #29 Ondřej Kopič, asistoval #77 Radek Krajcigr (1:1).
06:50
Teichman po tlaku za českolipskou brankou vybojoval standartku z rohu
06:28
Eklovu střelu kryje Haleš
05:30
Česká Lípa v přesilovce hodně tlačí Pardubice, Tichý znovu vyslal nebezpečný projektyl, minul
05:04
Tichý právě orazítkoval tyč
04:29
Vyloučen hráč #21 Ivo Teichman družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za zvedání florbalky.
04:20
Slabý pouze nahodil na českolipskou branku, mimo
03:47
Pardubice vytvořili tlak za brankou a hned z toho vytěžili uvodní branku zápasu
03:46
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #18 Lukáš Kučera, asistoval #11 Přemek Pakosta (1:0).
01:28
Krásná kombinace na straně Pardubic, kdy zakončoval Savický, Dvořák kryje
00:20
První střelu zápasu vyslal Tichý, gól nepadl
00:01
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kostinek a Martin Reichelt.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC 4CLEAN Česká Lípa: brankář: Jan Dvořák; hráči v poli: Milan Tichý, Lukáš Mlejnek, Daniel Štěrba, Ondřej Kopič, Radek Krajcigr
00:00
Line-up domácích SOKOLI Pardubice: brankář: Martin Haleš; hráči v poli: Patrik Petr, Lukáš Prix, Lukáš Kučera, Přemek Pakosta, Adam Šmíd
00:00
Vítám všechny florbalové fanoušky u dnešního 25. kola Livesport Superligy mezi domácím týmem SOKOLI Pardubice a hostujícím týmem FBC 4CLEAN Česká Lípa