0:3
3:2
- : -

Tatran Střešovice - Předvýběr.CZ Florbal MB 5:7
8. Filip Eliáš, 10. Milan Meliš, 55. Ondřej Němeček, 59. Martin Šindelář, 59. Matěj Havlas - 7. Petr Koláčný, 20. Daniel Šebek, 28. Jiří Curney, 31. Martin Tokoš, 36. Milan Tomašík, 51. Jiří Curney, 58. Martin Tokoš; rozhodčí: Přemysl Bališ - Peter Varga; vyloučení: 3:5; využití: 1:3; diváků: 423; zásahy brankářů: Lukáš Kříž 17 - Lukáš Bauer 22; po třetinách: 2:2, 0:3, 3:2;
60:01
Je tu konec zápasu a je zřejmé, že dochází ke střídání stráží na čele tabulky. Boleslav po výhře jde na první místo, její původní druhé místo zaujímá Tatran. Více se už toho dnes nestane, já vám děkuji za pozornost a budu se těšit někdy příště opět napočtenou.
59:35
Tatranu chybí čas na případné dorovnání.
58:41
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #37 Matěj Havlas, asistoval #88 Martin Šindelář (5:7).
58:41
Bauer se ani nestačil rozkoukat a posazený na zadek se jen díval, jak Havlas zavěšuje.
58:37
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #88 Martin Šindelář, asistoval #71 Ondřej Němeček (4:7).
58:37
Šindelář v šesti dává čtvrtou branku Tatranu.
58:29
Tokoš tentokrát přestřelil.
58:11
Bauer zřejmě utržil nějaké klepnutí přes prsty.
57:57
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #20 Martin Tokoš, asistoval #7 Milan Tomašík (3:7).
57:57
Tokoš zamířil do prázdné branky, 3:7 z pohledu Tatranu.
57:48
Druhá boleslavská florbalka se odporoučela do věčných lovišť.
56:00
Hosté si málem dali vlastňáka z odraženého balonku.
55:34
Kříž na střídačce.
55:05
Volný úder pro hosty.
54:45
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #71 Ondřej Němeček, asistoval #35 Marek Beneš (3:6).
51:55
Tatran další početní výhodu nedokázal využít.
50:49
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #40 Jiří Curney z trestného střílení (2:6).
50:49
Curney se při nájezdu nemýlil.
50:35
Dramatickému zápasu přihlíží 423 skvělých diváků. Děkujeme za podporu!
49:55
Vyloučen hráč #58 Filip Zakonov družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za sekání.
49:55
Zakonov za sekeru jde na trestnou. Dnes je to již šesté vyloučení za sekání.
49:22
Odložené vyloučení, Kříž na střídačce.
48:55
Spousta střel domácích končí zblokována florbalkami nebo nohami hráčů MB.
47:56
Mühlfait střelu málo zatočil.
46:50
Kříž nůžkami překazil akci boleslavských hráčů.
44:07
Trestné střílení družstva Tatran Střešovice neproměnil #35 Marek Beneš.
44:07
Beneš neproměnil nájezd, hosté vybírají time.
43:48
Vyloučen hráč #82 Adam Hemerka družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za sekání.
43:12
Odložené vyloučení pro Tatran, Kříž na střídačce.
41:33
Bauer nadvakrát dokázal zachránit situaci.
41:12
Kříž u bližší tyčky připravený.
40:15
Tokoš po souboji skončil v kotrmelcích na zemi.
40:01
Poslední buly na úvod třetiny v regulérní hrací době pro hosty.
39:55
Tlapák ještě v posledních vteřinách zkusil propagační střelu, kterou trefil mantinel za brankou Bauera. Boleslav odskočila na rozdíl tří gólů, Tatran v této třetině vyšel naprázdno.
38:48
Piskáček prudkou střelou trefil čepel Beneše, kterému míček odskočil do autu.
37:38
Při ztrátě hostů se Tlapák trefil do zámezí.
35:12
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #7 Milan Tomašík, asistoval #22 Dominik Beneš (2:5).
35:12
Přesně v době návratu Šimka se trefuje Tomašík. 2:5 z pohledu domácích.
33:12
Vyloučen hráč #23 David Šimek družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
33:12
Sekerami se dnešní utkání jen hemží, hosté mají k dispozici další přesilovku.
31:51
Volný úder pro hráče v bílých dresech.
30:51
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #20 Martin Tokoš, asistoval #82 Adam Hemerka (2:4).
30:51
Tokoš navyšuje vedení Boleslavi už na dva góly. 2:4 z pohledu Tatranu.
30:20
Suchánek se Zakonovem kombinují na vlastní polovině a snaží se trochu uklidnit hru.
27:56
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #40 Jiří Curney, asistoval #12 Patrik Suchánek (2:3).
27:56
Boleslav přetavuje druhou přesilovku v úspěšnou.
27:23
Curney lehkým příklepem netrefil bránu.
26:56
Beneš ušetřil pár vteřinek z oslabení a ještě na sebe dokázal vytvořit nedovolený zákrok.
26:11
Vyloučen hráč #28 Jakub Kolísko družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
26:11
Po téměř neznatelném odloženém vyloučení je na trestnou posazen Kolísko za záchrannou brzdu v podobě sekery.
25:30
Oba týmy si několikrát prostřídaly pozice bránícího a útočícího celku.
23:46
Beneš se stihl vrátit a zastat funkci obránce, kdy překazil Gruberovu akci.
22:43
Beneš ze své oblíbené strany trefil roh mantinelů.
21:53
Koláčný trefil nataženou nohu Kříže.
21:13
Čermák se sám řítil na Bauera, který vleže na boku na zemi ještě stačil natáhnout ruku a zabránit gólu.
20:35
Tokoš se bez cizí viny svalil k zemi a skončil na zádech.
19:59
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #3 Daniel Šebek, asistoval #22 Dominik Beneš (2:2).
19:59
Šebek vteřinu před koncem třetiny využívá přesilovku a srovnává stav. Po první třetině máme srovnáno.
19:28
Vyloučen hráč #71 Ondřej Němeček družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za vysoká hokejka.
19:28
V poslední vteřině přesilovky se Tatran trefil, ale jeden z rozhodčích rozpažil a poslal Němečka na trestnou za vysokou hůl.
18:23
Beneš o pár centimetrů míjí zařízení.
17:57
Meliš vyslal dělovku do Bauerovy výstroje.
17:28
Vyloučen hráč #91 Miroslav Fořt družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za sekání.
17:26
Odložené vyloučení za Fořtovu sekeru trvalo jen dvě vteřiny.
16:18
Horký brambor poskakoval Křížovi v náručí, rozhodčí viděli nedovolený zákrok útočníků Mladé Boleslavi.
15:22
Kříž po bleskové rozehře hostů také zaslouží uznání za skvělé zákroky.
15:07
Na boku ležící Bauer vychytal Kreysu.
14:38
Šimek přizvedl střelu až příliš.
14:05
Tatran byl blízko dalšímu gólu, Bauer zadělal všechny otvory.
13:58
Čermákova střela po bloku skončila v autu.
12:13
Tuto přesilovku Tatran využít nedokázal.
11:45
Hosté v tomto oslabení často vyváží míček a mají i několik poměrně nebezpečných situací.
10:40
Bauer chytá míček a vyhazuje na polovinu Tatranu.
10:13
10:13
Hemerka za sekeru podruhé oslabuje svůj tým.
09:55
Bauer má teď plné ruce práce.
09:44
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #70 Milan Meliš, asistoval #71 Ondřej Němeček (2:1).
09:44
A přesilovka byla využita! Meliš propálil míček za Bauera a Tatran dnes poprvé jde do vedení.
09:13
Obrana hostů je zatím pevná.
08:24
Vyloučen hráč #82 Adam Hemerka družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za nedovolené vrážení.
08:24
Hemerka u mantinelu srazil domácího hráče, Tatran má výhodu přesilovky. Jen připomínám, v minulém vzájemném souboji byly přesilovky tou hlavní silou, která dohnala Tatran k těsnému vítězství.
07:36
Tatran se gólem nabudil, Bauer v zápřahu.
07:01
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #4 Filip Eliáš, asistoval #18 Bohumil Piskáček (1:1).
07:01
Ani ne minutu na to se do toho podobným způsobem opřel Eliáš. Máme srovnáno.
06:07
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #27 Petr Koláčný, asistoval #82 Adam Hemerka (0:1).
06:07
Nejprve zvonila tyčka, posléze Koláčný dokázal dorazit míček za záda Kříže. Boleslav otevírá gólový účet dnešního utkání.
05:30
Fořt trefil mantinel za brankou Kříže.
03:41
Šebek nestihl vystřelit na Kříže a byl vyhnán do rohu hřiště.
00:44
Oba týmy nastoupily do utkání s velkou vervou. Také fanoušci se nechtějí nechat zahanbit.
00:01
Úvodní buly utkání zvládli lépe hosté.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Přemysl Bališ a Peter Varga.
00:00
00:00
Line-up hostů Předvýběr.CZ Florbal MB: brankář: Lukáš Bauer; hráči v poli: Patrik Suchánek, Filip Zakonov, Milan Tomašík, Martin Tokoš, Daniel Šebek
00:00
Line-up domácích Tatran Střešovice: brankář: Lukáš Kříž; hráči v poli: Filip Eliáš, Ondřej Němeček, Bohumil Piskáček, Matěj Havlas, Marek Beneš
00:00
Krásné nedělní odpoledne ze Sportovního centra Řepy, kde se za pár chvil odehraje 25. kolo Livesport Superligy mezi Tatranem Střešovice a Předvýběr.CZ Florbal MB. Jedná se o poslední domácí zápas Tatranu v základní části, a zároveň nás čeká atraktivní duel o první místo tabulky. Pro návštěvníky, splňující aktuální nařízení vlády, je připraveno i překvapení od sponzora domácího týmu, Únětického pivovaru.
00:00
Domácí Tatran se po 23 odehraných zápasech nachází na čele tabulky se 60 body. Hosté z Boleslavi jsou v těsném závěsu druzí, po 23 zápasech dokázali nashromáždit 58 bodů. První vzájemný zápas byl velmi vyrovnaný, kdy šťastnější odcházel Tatran po výhře 3:2. Pokud se dnešní utkání ponese v podobném duchu, máme se vskutku na co těšit. Duel si můžete tradičně užít přímo v hale, nebo u online/video přenosu.
00:00
Do začátku zbývá něco pod pět minut, a tak vám již tradičně popřeju příjemnou zábavu.