4:1
1:1
- : -

Předvýběr.CZ Florbal MB - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 9:3
4. Milan Tomašík, 4. Jakub Bína, 12. Jiří Curney, 17. Jakub Gruber, 23. Martin Tokoš, 27. Jakub Bína, 31. Patrik Suchánek, 34. Jakub Bína, 60. Jiří Curney - 8. Michal Sládek, 27. Martin Stibor, 46. Daniel Chatrný; rozhodčí: Jiří Kropáček - Tomáš Novák; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 386; zásahy brankářů: Lukáš Bauer 7 - Jan Binder 14; po třetinách: 4:1, 4:1, 1:1;
60:00
Střely ve 3. části: 8:2
60:00
59:40
Curney si položil Bindera a zametá do brány.
59:39
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #40 Jiří Curney, asistoval #82 Adam Hemerka (9:3).
58:36
Fořt zblokoval Sládkovu střelu.
58:10
Pešat vyběhl z trestné lavice do šance. Po střetu se Suchánkem končí na zemi.
57:10
Domácí na balónku.
56:35
Vyloučen hráč #7 Milan Tomašík družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za sekání.
56:32
Přesilová hra domácím moc dlouho nevydržela. Sednout si jde Tomašík.
56:07
Vyloučen hráč #50 Lukáš Pešat družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za nedovolené vrážení.
55:58
Uvidíme druhou přesilovou hru zápasu. Tentokrát v podání Boleslavi.
53:19
Po úseku, kdy se hra přesouvala ze strany na stranu jsou na míčku domácí. Curneyho dobře mířená střela byla zblokována.
52:18
Timeout Předvýběr.CZ Florbal MB
51:03
Curney dobře zablokoval Jakubce, který už se chystal vystřelit.
49:58
Tomašík při šanci zalehl Bindera. Po krátké pauze se pokračuje ve hře.
49:15
Hurta čistě připravil Suchánka o míček a tak se do šance dostali ostravští.
48:28
Po přesné přihrávce Soukup přestřeluje.
46:50
Curney vyslal jedovku na Binderovu přední tyč, ten se stihl včas přesunou a vyráží.
45:30
Podobná branka jako v podání Tokoše. Chatrný se ze strany vykličkoval a uklidil míček na zadní tyč.
45:29
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #45 Daniel Chatrný, asistoval #50 Lukáš Pešat (8:3).
44:45
Koláčný vyslal táhlou střelu, cíl nenašla.
43:45
Hosté kombinují na polovině domácích.
42:01
Lípový prověřil Baera. Rukou vyráží.
41:00
Úvod 3. třetině se nese ve stejném duchu jako první 2. Boleslav drží míček na svých holích.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 7:5
40:00
39:18
Vypadá to, že si domácí budou chtít do konce třetiny ponechat míček na svých hokejkách.
35:01
Boleslav hraje v plném počtu. Poměnění první přesilové hry v zápase jsme neviděli.
34:21
Dlouhý výhoz Bauera na Curneyho. Domácí teď budou sbírat drahocenné vteřinky v oslabení.
33:52
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #17 Jakub Bína, asistoval #12 Patrik Suchánek (8:2).
33:52
Suchánek našel Bínu před brankou. Bína si položil Bindera na zem a bez problému proměňuje. Uzavírá tím hattrick.
33:29
Koláčný se po bloku dostal na bolónek a do útoku, při snaze vstítit branku přestřeluje.
32:55
Vyloučen hráč #20 Martin Tokoš družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za blokování hokejky.
32:55
Uvidíme první přesilovou hru zápasu, tu nám předvede tým hostí.
32:02
Zvedlá ruka rozdodčích značí přesilovou hru pro Ostravu.
31:15
Povedený zákrok Bauera, který včas stihl položil nohu.
30:40
Hemerkova střela, Binder vyrazil před Curneyho, ten ale nedotlačil míček za brankovou čáru.
30:05
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #12 Patrik Suchánek, asistoval #7 Milan Tomašík (7:2).
29:19
Malina přestřeluje branku domácích.
27:31
Chatrný opět prověřil Bauera, zákrok maskou zkazil Chatrnému radost z gólu.
26:47
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #76 Martin Stibor, asistoval #10 Adam Choma (6:2).
26:13
Hemerka našel z rohu Bínu před bránou a ten přidává svůj druhý gól v zápase.
26:12
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #17 Jakub Bína, asistoval #82 Adam Hemerka (6:1).
25:39
Po závaru před Binderem, rozehrávají stadnartní situaci hosté.
24:01
Po střele Buríška zazvonila tyčka za zády Bauera.
23:16
Bauer si po delší době připisuje další zákrok.
22:37
Mezi dvěma hráči prokličkoval Tokoš svou hůl s balónkem a zakončil na bližší tyč.
22:36
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #20 Martin Tokoš, asistoval #12 Patrik Suchánek (5:1).
21:20
Beneš promarnil šanci zakončit do poloodkryté brány.
20:37
Chatrný vybojoval pro svůj tým míček v souboji u mantinelu. O pár vteřin později jsou na míčku domácí.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 8:3
20:00
18:38
Ostrava se snažila prosadit stejným způsobem, jakým padly 2 branky v zápase se Spartou. Tedy z výběhu zpoza branky.
16:30
Odražený míček se dostal k rozběhnutému Gruberovi, který se skoro z poloviny hriště prosazuje.
16:29
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #25 Jakub Gruber, asistoval #82 Adam Hemerka (4:1).
14:21
Ostrava chvíli točila obranu Boleslavi. Konečná střela ovšem netrefila cíl.
13:01
Suchánek zabránil vsítění další branky hostí. Míček mířející do brány, tělem zblokoval mimo.
11:31
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #40 Jiří Curney, asistoval #17 Jakub Bína (3:1).
11:00
Po špatné náhrávce soupeřů Gruber zpracoval balónek a natlačil se do šance. Nastřelil břevno.
08:41
Korych zavezl míček na útočnou polovinu, náhrávka ale Chroustovi nesedla.
07:13
Přečíslení 2 na 1, kterého Ostrava využívá.
07:12
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #43 Michal Sládek, asistoval #45 Daniel Chatrný (2:1).
05:50
Šubert zavezl míček na obrannou polovinu domácích. Víc nevymyslel a tak se opět hra překlápí na druhou stranu.
04:41
Tomašík na Pěničku, tomu ale sjíždí míček z hole a Binder bez problému chytá.
03:23
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #17 Jakub Bína, asistoval #25 Jakub Gruber (2:0).
03:22
Standartní situace do které se zapojila celá lajna a je tu tak druhý gól domácích, kdy v předbrankovém prostoru Bína prostřelil Bindera.
03:02
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #7 Milan Tomašík, asistoval #58 Filip Zakonov (1:0).
02:36
Poprvé se na balónku usazují Ostravští. Ti se ale dlouho na míčku neohřáli a přišla tak první gólová situace Boleslavi.
02:20
Fořtovu střelu vychytal Binder maskou.
01:10
Boleslav roztáčí kolotoč. Bínova střela sražena mimo.
00:01
Úvodní bule zápasu patří domácím, ti se budou snažit usadit na útočné polovině.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Kropáček a Tomáš Novák.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: brankář: Jan Binder; hráči v poli: Filip Šubert, Šimon Kuczera, Michal Sládek, Daniel Chatrný, Lukáš Pešat
00:00
Line-up domácích Předvýběr.CZ Florbal MB: brankář: Lukáš Bauer; hráči v poli: Patrik Suchánek, Filip Zakonov, Milan Tomašík, Martin Tokoš, Matěj Pěnička
00:00
Dobrý den, vítejte u online přenosu mezi týmy Předvýběr.CZ Florbal MB a FBC ČPP Bystroň Group Ostrava. Dnešní zápas rozhodne, zda se Mladé Boleslavi podaří pošesté v řadě vyhrát základní část a zvedne tak nad hlavu Prezidentský pohár.