2:3
2:1
- : -

Viking TJ Kobylisy - T.B.C. LUCERN Králův Dvůr 4:6
16. Tadeáš Rychetský, 21. Marek Dostál, 36. Vít Komorný, 38. Vít Komorný - 7. Tomáš Fodor, 12. Michal Mašek, 22. Tobiáš Uhřík, 24. Štěpán Zavoral, 28. Michal Mašek, 45. Tomáš Rada; rozhodčí: Eduard Bastl - Martin Klán; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Vojtěch Černý ? - David Křeček ?; po třetinách: 0:2, 2:3, 2:1;
45:00
Střely ve 3. části: 5:5
45:00
44:06
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #19 Tomáš Rada, asistoval #7 Štěpán Zavoral (4:6).
40:57
Vyloučen hráč #48 Jáchym Kymla družstva Viking TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání.
37:01
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #52 Vít Komorný, asistoval #91 Adam Kropík (4:5).
35:00
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 4:8
30:00
27:33
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #13 Michal Mašek, asistoval #12 David Zeman (2:5).
26:43
Vyloučen hráč #41 Adam Hrdina družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za špatné střídání.
23:40
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #7 Štěpán Zavoral, asistoval #8 Vojtěch Dobeš (2:4).
21:01
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #27 Tobiáš Uhřík, asistoval #13 Michal Mašek (2:3).
20:01
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #36 Marek Dostál, asistoval #17 Tadeáš Rychetský (2:2).
15:42
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #17 Tadeáš Rychetský, asistoval #52 Vít Komorný (1:2).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 6:9
15:00
11:13
06:29
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #10 Tomáš Fodor, asistoval #7 Štěpán Zavoral (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Eduard Bastl a Martin Klán.
00:00
00:00
Line-up hostů T.B.C. LUCERN Králův Dvůr: brankář: David Křeček; hráči v poli: David Zeman, Martin Rajniš, Adam Hrdina, Tobiáš Uhřík, Michal Mašek