3:2
1:2
- : -

1. SC TEMPISH Vítkovice - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 5:6
17. Nela Sikorová, 30. Nela Kubalčíková, 31. Nela Martiníková, 38. Anna Dobešová, 60. Tereza Matýsková - 5. Karolína Sigmundová, 9. Linda Pudišová, 22. Linda Pudišová, 25. Nela Blažková, 45. Radka Niemczyková, 49. Michaela Středulová; rozhodčí: Patrik Mik - Viktor Kubala; vyloučení: 1:4; využití: 1:1; diváků: 109; zásahy brankářů: Amelie Kotásková 9 - Magdaléna Hrišková 25; po třetinách: 1:2, 3:2, 1:2;
Komentář domácích Šebesta Jan (Trenér):
Opět velice emotivní juniorské derby se vším všudy. Bohužel jsme opět prohráli a samozřejmě se zápas hodnotí těžce. Holky makali celý zápas, ale kvalita dnes nebyla na našich hokejkách. Musíme se zlepšit v útočné hře a být nekompromisní v zakončení, tohle nás tlačí celou sezónu a v takovém zápase se to ukáže. Děkuji soupeři za utkání.
Komentář hostů Pasecký Luděk (Trenér):
Pro nás odměna za náročnou sezónu. Sestava dost poslepovaná, holky unavené, ale ukázaly velkou kvalitu a morál. Závěr druhé třetiny nebyl dobrý, docházela nám hodně šťáva, díky čemuž soupeř vyroval. Ale třetí třetinu jsme se zvládli vrátit na nohy a zápas dobojovali. Díky soupeři, víc takových zápasů.
60:00
Střely celkem 30:15
60:00
Nejlepší hráčky: FBC - 28 Magdaléna Hrišková, Vítkovice - 17 Tereza Smety Smetanová
60:00
Střely ve 3. části: 14:6
60:00
59:58
Hrišková levačkou jak Saxana vytahuje střelu Smetany a zachraňuje hostům tři body
59:15
Vítky znovu v šesti
59:09
Timeout FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
59:09
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #18 Tereza Matýsková, asistoval #25 Laura Prusková (5:6).
55:24
Vyloučen hráč #86 Kateřina Galnorová družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání.
55:24
Fifina vybojovala další přesku pro domácí
54:29
Kotásková veleskokem vyráží střelu Keberlové
53:05
Doby zkouší útočit v každém střídání (nebo teda v každém, kdy je na hřišti)
52:38
Pěknou teč Jedle chytá znovu Hrišková
51:18
Siki s novou lopatou kouzlí v předbrankovém prostoru ale její bekhend se nějak vykutálel ven
50:50
Dvě střely Matese i jednu Kubíka si Hrišková pohlídala
49:34
Vyloučen hráč #23 Nela Blažková družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za držení.
49:34
Útočný faul Blažkové a možnost na snížení
48:35
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #44 Michaela Středulová, asistoval #32 Anna Včelná (4:6).
48:35
Příklep Středulové si našel cestu do brány
44:41
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #65 Radka Niemczyková, asistoval #14 Karolína Sigmundová (4:5).
44:41
Ale když dostane přihrávku po zemi, tak už ne..
42:48
Vyloučen hráč #66 Anna Dobešová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
42:48
No tak to nevím..
40:07
Začátek třetí části podobný jako v předchozích dvou, mezi domácí beky vlétla Blažková ale zakončila vedle
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 8:5
40:00
39:58
Hosté měli ještě 2 vteřiny před koncem rozehrávku ale chytře volili přihrávku dozadu
37:29
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #66 Anna Dobešová, asistoval #25 Laura Prusková (4:4).
37:29
Doby prostřelila blok asi všech hráček, které byly zrovna na hřišti a na střídačce hostí se hází tabulkou
36:00
Hosté v pěti
34:27
Střelu Pruskové z vrchu s obtížemi vyráží Hrišková
33:52
Vyloučen hráč #77 Kristýna Klubalová družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za nedovolené vrážení.
33:52
Tlak domácích vede k další přesilovce
32:40
Pár bezhlavých útoků zleva doprava a naopak
30:39
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #55 Nela Martiníková, asistoval #96 Nela Kubalčíková (3:4).
30:39
Martinela holt potřebuje ke skórování obtížnější pozici, ideálně někde z úhlu a přes hráčku
29:56
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #96 Nela Kubalčíková, asistoval #18 Tereza Matýsková (2:4).
24:50
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #23 Nela Blažková bez asistence (1:4).
24:50
Hosté jsou o poznání produktivnější, chybu v rozehrávce využívá bekhendovým blafákem Blažková
24:11
Po spolupráci dvou Adél Feiková těsně přestřeluje
21:21
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #42 Linda Pudišová, asistoval #14 Karolína Sigmundová (1:3).
16:45
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #20 Nela Sikorová, asistoval #28 Natálie Jedličková (1:2).
16:45
Asi osmý dnešní gól Siki znamená pro domácí snížení
15:56
A konečně zde máme první klasický bod dnešního večera!! V hlavní roli: Martinela, míček ve vzduchu a prázdná kasa. Scénář: skoro jako vždycky
14:58
Domácí po prochrápaném úvodu pomalu přebírají iniciativu
13:37
Blanka Gajdošová fotbalovo bejzbólově trefuje tyč
12:19
FIS je po celodenním zápřahu evidentně unaven a nechce se mu makat, tak snad se mi občas povede nějaký příspěvek přidat
10:54
Fifi z úhlu jen do Hriškové
08:12
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #42 Linda Pudišová bez asistence (0:2).
08:12
Aha, tak ne.. Pudišová se dostala k volnému míčku na středu a poslala ho do stejného místa jako Sigmundová
06:40
Jinak je ale zatím přesnost střelby podobná jako u našich biatlonistů
04:55
Aďa Částečková dostala loktem do nosu a Sigmundová pak dostala míček zpoza branky až do ní
04:46
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #14 Karolína Sigmundová bez asistence (0:1).
01:17
Opatrný úvod narušila svým únikem do rohu Pudišová
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Patrik Mik a Viktor Kubala.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: brankář: Magdaléna Hrišková; hráči v poli: Radka Niemczyková, Andrea Luzarová, Nela Blažková, Linda Pudišová, Karolína Sigmundová
00:00
Line-up domácích 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Amelie Kotásková; hráči v poli: Karolína Sovadinová, Laura Prusková, Vendula Podsedníková, Anna Dobešová, Karolína Šimková
00:00
Dobrý skorovečer, vítejte při sledování online přenosu z posledního klání Olympiády mezi Vítkami a FBC a návštěva tomu odpovídá, je tu víc lidí, než na posledním utkání mužského áčka