4:2
- : -
FbC Plzeň

FBC Štíři Č. Budějovice - FbC Plzeň 8:7
6. Matyáš Sirotek, 7. Jiří Dědič, 25. Matyáš Kouba, 28. Vojtěch Fišer, 50. Matyáš Kouba, 55. Vojtěch Fišer, 56. Jiří Dědič, 57. Matyáš Kouba - 6. David Kozelka, 20. David Kozelka, 35. Vojtěch Mrvík, 36. David Kozelka, 40. Jan Baštýn, 47. Josef Váchal, 54. David Kozelka; rozhodčí: Tomáš Kapr - Michal Tichý; vyloučení: 3 + Marek Kouba OS:2; využití: 2:2; zásahy brankářů: Martin Hanousek 19 - Martin Štochl 31; po třetinách: 2:2, 2:3, 4:2;
60:00
Komentář trenéra hostů Václava Michálka: Dnešních 10 statečných předvedlo heorecký výkon, který bohužel poznamenalo moc individuálních chyb. Já jsem na svůj tým pyšný a děkuji za zápas. Byl bych rád, aby se někteří aktéři v hale zamysleli nad svým chováním, protože některé věci do sportu absolutně nepatří.
60:00
Kmentář trenéra domácích Jakuba Junga: Z naší strany takové zvlaštní utkání. Chvílemi naše hra měla parametry, jaké bychom si představovali a v těchto pasážích jsme nejenom že stříleli branky, ale na hřišti i jasně dominovali. Bohužel jsme zahráli i pasáže pod naše možnosti, proto jsme se o výsledek tahali do poslední vteřiny. Mrzí nás zbytečně vyostřený závěr zápasu, který ale podle mého názoru souvisel s obratem ve skóre, nikoliv špatným charakterem našich hráčů. Soupeři děkujeme a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00
Střely ve 3. části: 13:8
60:00
59:31
Vyloučen hráč #4 Tomáš Drobiš družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za nesportovní chování.
59:31
Vyloučen vedoucí Marek Kouba družstva FBC Štíři Č. Budějovice - osobní trest.
58:03
Hra se stala velmi atraktivní pro oko diváka
56:41
Štíři se snaží hru uklidnit,tým z plzně ale bojuje usilovně o vyrovnání
56:00
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #79 Matyáš Kouba bez asistence (8:7).
55:27
Timeout FbC Plzeň
55:27
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #38 Jiří Dědič, asistoval #78 Vojtěch Fišer (7:7).
54:07
Fišer byl sražen mimo hru ale rozhodčí tento zákrok přehlédli,u srdce ho můze ale hřát pocit ze snížení krásným gólem na 6:7
54:06
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #78 Vojtěch Fišer, asistoval #38 Jiří Dědič (6:7).
53:01
Kouba se usilovně snaží o změnu verdiktu rozhodčího , ten však na svém slově stále trvá a branka se hostům uznává
53:00
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #39 David Kozelka, asistoval #58 Matěj Sobek (5:7).
51:38
Časoměřička polevila a vydíme hněv na tvářích domácích
50:00
Kouba se znovu důležitě prosazuje a přibližuje Štíry vyrovnání
49:58
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #79 Matyáš Kouba, asistoval #38 Jiří Dědič (5:6).
48:31
Vyloučen hráč #39 David Kozelka družstva FbC Plzeň na 2 minuty za držení.
47:25
Štíři se stále snaží o vyrovnání , ale soupeř je ve 3 třetině jako vyměněný a pro domácí celek bude vyrovnání opravdu obtížný úkol
46:38
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #76 Josef Váchal bez asistence (4:6).
45:47
Z technických důvodů jsme nuceni ukončit stream na TVcom , pro zájemce bude stream pokračovat na instagramu Štírů
39:57
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #88 Jan Baštýn bez asistence (4:5).
39:46
Vyloučen hráč #94 Šimon Kaluža družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
38:23
Plzeň zlepšuje svou hru a stále se přibližuje blíže a blíže ujmutí vedení
35:39
Po nešťastné teči pro domácí se zápas vyrovnal na 4:4
35:38
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #39 David Kozelka, asistoval #51 Vojtěch Mrvík (4:4).
34:55
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #51 Vojtěch Mrvík, asistoval #7 Jiří Varta (4:3).
33:53
Kouba se rozběhl dříve než je povoleno a jde si sednout na 2 min za nedovolenou vzdálenost,dává tak šanci soupeři na snížení
33:52
Vyloučen hráč #79 Matyáš Kouba družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
31:03
Stále vidíme plno akcí domácích,gólman hostí však svojí branku brání statečně a drží naděje na výhru hostů
28:35
Štíří stále drží míček na svých hokejkách a nepouští soupeře do žádných akcí
27:40
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #78 Vojtěch Fišer, asistoval #79 Matyáš Kouba (4:2).
26:11
Vyčíchlo posílá Fišera na zem a jde si nedobrovolně odsedět 2 minuty na trestnou lavici
26:10
Vyloučen hráč #32 Vítek Vyčíchlo družstva FbC Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
24:31
Kouba znovu ukazuje svou nepostradatelnost v domácím celku a posílá Budějovické Štíry do vedení 3:2
24:30
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #79 Matyáš Kouba, asistoval #94 Šimon Kaluža (3:2).
19:20
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #39 David Kozelka, asistoval #53 Martin Štochl (2:2).