1:0
3:1
- : -

TJ Centropen Dačice - Hippos Žďár n/S. 6:3
4. Filip Přikryl, 15. Petr Novotný, 23. Petr Novotný, 32. Waldemar Vrba, 38. Filip Přikryl, 44. Petr Bastl - 11. Dominik Cisár, 13. Dalibor Novák, 36. Jakub Král; rozhodčí: Josef Pařízek - Michal Pazderník; vyloučení: 0:3; využití: 1:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Wilhelm Vrba ? - Vítek Pospíchal ?; po třetinách: 2:2, 1:0, 3:1;
45:00
44:44
Matěj Veselý vymíchal obranu Hipposu, ale jeho zakončí se nepovedlo.
43:50
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #91 Petr Bastl, asistoval #55 Petr Novotný (6:3).
43:00
Probíhají poslední 2 minuty zápasu.
42:38
Vyloučen hráč #11 Jakub Král družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za nedovolené vrážení.
37:01
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #84 Filip Přikryl, asistoval #93 Vojtěch Bartoň (5:3).
37:01
Hráči Hippos nechali volnou cestu Filipu Přikrylovi, který nedal žádnou šanci Pospíchalovi.
35:48
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #11 Jakub Král, asistoval #2 Matěj Partl (4:3).
32:08
Rychlím přesunem Vrba zabránil snížení.
31:46
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #87 Waldemar Vrba, asistoval #63 Ondřej Novák (4:2).
30:55
Přesilovka Dačic končí hrou nahoru a dolu.
30:00
30:00
29:36
Vyloučen hráč #8 Dominik Cisár družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za bránění ve hře.
29:16
Dalibor Novák promáchl před prázdnou brankou.
28:23
Ve skvělé formě je dnes FILIP PŘIKRYL.
27:37
Waldemar Vrba trefuje horní tyčku.
24:43
Velké zaváhání Dačic, při standarce zapříčinilo přečíslení Hippos 2 na 1 ale zakončením jen do boční sítě.
22:44
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #55 Petr Novotný, asistoval #84 Filip Přikryl (3:2).
22:40
Petr Novotný si zaběhl za obranu Hipposu a posílá Dačice opět do vedení.
18:40
Hippos častěji na míčku, trefují však jen dačické hráče.
15:00
15:00
14:09
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #55 Petr Novotný bez asistence (2:2).
12:46
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #73 Dalibor Novák, asistoval #11 Jakub Král (1:2).
12:15
Waldemar Vrba zblokoval střelu Jakuba Krále.
11:28
Další tyčka zvoní za Vrbou.
11:07
Trestné střílení družstva TJ Centropen Dačice neproměnil #87 Waldemar Vrba.
10:46
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #8 Dominik Cisár, asistoval #77 Petr Blecha (1:1).
10:45
přízemní střela Cisára zapadla k levé tyčky Vrbovi branky.
09:54
Ždár je častěji na míčku, nedostávají se však do zakončení.
08:50
Wilhelm Vrba si připsal první těžký zákrok
08:14
Hosté v plném počtu.
06:38
Waldemar Vrba vzal zakončení na sebe, ale střílí mimo hrací plochu.
06:14
Vyloučen hráč #32 Petr Daniel družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za špatné střídání.
05:58
Střela Tomáše Konečného zblokována.
05:09
Dačice hrají v obraně velmi zodpovědně.
03:38
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #84 Filip Přikryl bez asistence (1:0).
03:38
Filip Přikryl proběhl celým hřiště uklidil míček do levého rohu.
01:23
První střela Ždáru do tyčky.
00:01
Úvodní buly vyhráli Dačice.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Josef Pařízek a Michal Pazderník.
00:00
00:00
Line-up hostů Hippos Žďár n/S.: brankář: Vítek Pospíchal; hráči v poli: Dalibor Novák, Matěj Partl, Petr Blecha, Dominik Cisár, Jakub Král
00:00
Line-up domácích TJ Centropen Dačice: brankář: Wilhelm Vrba; hráči v poli: Petr Bastl, Vojtěch Bartoň, Petr Novotný, Tomáš Konečný, Ondřej Novák