1:0
2:2
- : -

Hornets Brno ZŠ Horní - FLORBAL LITOMYŠL 6:3
1. Adam Obertan, 5. Vincent Drápal, 15. Filip Barus, 39. Daniel Havel, 44. Vincent Drápal, 58. Filip Barus - 3. Ondřej Háp, 55. Josef Karlík, 57. Josef Karlík; rozhodčí: Michal Havelka - Jan Kvapil; vyloučení: 3:1; využití: 1:1; diváků: 40; zásahy brankářů: Michal Prokeš 30 - Tomáš Hájek 17; po třetinách: 3:1, 1:0, 2:2;
Komentář domácích Plodík Petr (Trenér):
Dnes jsme předvedli poctivý, týmový výkon, téměř po celou dobu zápasu jsme se drželi svojí hry, což nakonec přineslo odměnu v podobě vítězství. Skvělým výkonem nám dnes v zápase pomohl také brankář. Soupeřům děkujeme za zápas a přejeme šťastnou cestu domů.
Komentář hostů Háp Michal (Trenér):
Gratulujeme soupeři k výhře, bohužel se opět ukázal náš letošní nešvar a to je proměňování střeleckých šancí.
60:00
Střely celkem: 22:33
60:00
Střely ve 3. části: 5:17
60:00
59:57
Vyloučen hráč #27 Matyáš Weinstein družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za nedovolené vrážení.
59:47
Timeout Hornets Brno ZŠ Horní
57:15
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #23 Filip Barus bez asistence (6:3).
57:15
Barus pojišťuje výsledek, snad to bude stačit.
57:00
Hosté v šesti!
56:29
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #88 Josef Karlík, asistoval #51 Michal Háp (5:3).
56:29
Přituhuje!
56:15
Vyloučen hráč #89 Patrik Fabián družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za nedovolené vrážení.
54:55
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #88 Josef Karlík, asistoval #25 Marek Lamplot (5:2).
53:04
Timeout FLORBAL LITOMYŠL
53:02
Hosté musí seřídit mířidla, střely nad bránu jim góly nepřinesou.
50:34
Domácí mají ze hry více, hosté musí hodně zabrat jestli chtějí pomýšlet na nějaké body.
47:44
Růžička si vyloženě užíval souboj na soupeřových zádech.
46:15
Fabián odmítl další vyloženou šanci, dneska nechce dát gól.
44:16
Hosté projevují emoce a hra nabírá na atraktivitě.
43:03
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #61 Vincent Drápal, asistoval #23 Filip Barus (5:1).
42:30
Slama zpracoval míček klasicky na pizzaře!
42:09
Trestné střílení družstva FLORBAL LITOMYŠL neproměnil #12 Tomáš Nykl.
42:09
Nykl nezvládl trstné střílení a nepomohl svému týmu k snížení manka.
40:01
Sláma se postavil k buly jako muž a vyhrál.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 10:5
40:00
38:07
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #20 Daniel Havel, asistoval #31 Michal Prokeš (4:1).
38:07
Prokeš neskutečně vyslal Havla a ten nezklamal a navyšuje vedení!
36:10
Fantastický zákrok hostujcího gólmana.
35:27
Růžička krásně projel středem mezi dvouma hráči, ale pak si spletl spoluhráče a namazal přímo na lopatu.
32:09
Havlíček i nazvdory své fyzické nevýhodě vůči soupeři, vyhrává souboj a posílá soupeře k zemi!
30:14
Oba celky si už vyvřvávají každou blbost, dneska to bude ještě zajímavé!
27:50
Druhá formace domácích překombinovává vyloženou šanci a dopřává hostům protiútok.
26:50
Růžička komentuje všechny přestupky, které vidí a doufá, že uhraje nějakou výhodu pro svůj tým.
26:00
Obrany obou týmu jsou důsledné a nechtějí pustit soupeře vůbec k ničemu.
24:57
Aktivita aní ve druhé části neopadla a pořád je hra ve vysokém tempu.
24:00
Sláma diriguje svůj tým jak na vojně!
23:20
Střela na obou stranách, ale ani jedna se vůbec neblížila k bráně.
22:44
Časoměřič Neterder ukázal své brankářské schopnosti a chytá míček vystřelený do obecenstva.
21:05
Zdravíme Jéňu Šamánka na "smrtelné posteli", doufám že bude brzy zdráv a ready naskočit do dalších utkání!
19:00
Domácí mají mnoho šancí, ale nechtějí navyšovat skóre.
15:23
Emoční vypětí hráče hostů pobavilo a mírně znepokojilo obecenstvo v hale.
14:45
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #23 Filip Barus, asistoval #61 Vincent Drápal (3:1).
14:45
Drápal nahodil na Baruse a ten byl v předbrankovém prostoru jako doma a přidává dneska svůj první gól.
14:24
Hostům bušení o manteci nepomohlo a domácí úspěšně zvládli oslabení!
12:24
Vyloučen hráč #19 Robin Růžička družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za bránění ve hře.
12:24
Růžička posílá soupeře za mantinel a s úsměvem na tváři si jde odpočinout.
11:29
Po Havlíčkovi se sklouzl soupeř a padá k zemi, Havlíček pokračuje v rozehrávce bez fyzické a psychycké újmy.
10:08
Fabián zapomněl míček za sebou a trefuje jen hokejkou soupeře a diví se, že to není faul.
08:20
Domácí si vytvářejí šance, ale hosté je k ničemu moc nepouští, zatím sledujeme atraktivní a rýchlý florbal.
06:23
Janiczek brání jak o život, každá střela končí na jeho bedrech!
04:25
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #61 Vincent Drápal, asistoval #89 Patrik Fabián (2:1).
04:25
Souhra Fabián-Drápal funguje a využívají první přesilovou hru dnešního zápasu.
03:55
Vyloučen hráč #10 Ondřej Háp družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za nedovolené vrážení.
03:55
Háp posílá Havla tvrdě k zemi, ten se zvedá s úsměve s vidinou přesilové hry.
03:45
Dvě chyby v rozehrávce hostů končí dvěmi šancemi pro Fabiána, ten nevyužívá!
02:13
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #10 Ondřej Háp, asistoval #51 Michal Háp (1:1).
02:13
Litomyšl srovnává skóre a jedeme od znova!
02:05
Hra ve vysokém tempu!
00:08
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #48 Adam Obertan, asistoval #98 Jiří Žák (1:0).
00:08
Parádní střela Obertana otevírá skóre dnešního zápasu!
00:01
Úvodní buly pro domácí!
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Havelka a Jan Kvapil.
00:00
00:00
Line-up hostů FLORBAL LITOMYŠL: brankář: Tomáš Hájek; hráči v poli: Daniel Ondráček, Marek Boštík, Josef Karlík, Petr Kučera, Tomáš Nykl
00:00
Line-up domácích Hornets Brno ZŠ Horní : brankář: Michal Prokeš; hráči v poli: Robin Růžička, Jiří Žák, Dominik Sláma, Adam Obertan, Matěj Lang