1:0
0:1
FBC Hranice

Spartak Pelhřimov - FBC Hranice 2:3p
12. Jan Knězů, 42. Václav Fučík - 2. Lukáš Novosad, 2. Jaromír Chodil, 62. Jaroslav Orel; rozhodčí: Jan Beránek - Jaroslav Přibyl; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 167; zásahy brankářů: Libor Domkář 21 - Ondřej Kolajta 24; po třetinách: 1:2, 0:0, 1:0, 0:1;
Komentář domácích Koten Jan (Trenér):
První minuty, dva góly, které soupeře dostali do hry. O něco lepším týmem jsme byli až v závěrečné třetině. Trápí nás prodktivita a soupeř nám dnes jasně ukázal, jak se má bojovat v závěru základní části ligy. V prodloužení rozhodla jedna chyba. Gratulace soupeři k bodům z Pelhřimova. Díky skvělým divákům.
Komentář hostů Hloch Marek (Trenér):
Těžký zápas jako vzdy v Pelhřimově. Kluky znovu musím pochválit za vynikajicí bojovnost. Důležité vydřené body. Po cestě domů to oslavíme, v pondělí přepínáme na pro nás klíčový týden, kde se rozhodne o play off. Díky soupeřům, divákům a rozhodčím.
65:00
Střely v prodloužení: 0:1
61:17
61:17
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #70 Jaroslav Orel bez asistence (2:3).
55:10
Skvělý Smejkal a jeho sólo přes celé hřiště o radast ho bohužel připravil Kolajta.
49:22
Pelhřimov ubránil oslabení. A znovu útočí na Kolajtovu Branku.
48:22
V oslabení hraje Pelhřimov. Domkář skvělými zákroky jej drží.
47:17
Vyloučen hráč #9 Marek Švrkala družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za bránění ve hře.
46:52
Kdybychom měli poposat držení míčku ve třetí tak je to 80 na 20 pro Pelhřimov.
43:22
Pelhřimov hraje na míčku. Ve třetí třetině je více aktivní.
41:40
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #27 Václav Fučík, asistoval #37 Kryštof Smejkal (2:2).
41:40
Krásnou nahrávku přes střed vyslal Smejkal, Fučík už jen trefil branku a máme srovnáno.
39:50
Velký tlak ke konci třetiny předvádí domácí.
37:10
Tribuna v Poutník aréně fandí domácím. Hosté si vytváří vlastní kotel na střídačce. Zápas se přelévá ze strany na stranu.
35:48
Fučík ve velké šanci. Míček jen proskákal brankovištěm.
32:54
Pelhřimov těží z rychlých protiútoků. Ne a ne však vstřelit branku.
32:21
Skvělý zákrok Domkáře udržuje skóre 2:1 pro Hranice.
30:19
Pelhřimov je v tlaku u Kolajtovi branky. Střídačka Hranic však žije dál.
26:32
Hosté i domácí hrají velmi vyrovnaný zápas, jak v osobních soubojích, tak ve střelbě.
23:09
Velmi tvrdý zákrok na Domkáře. Domkář se zvedá ztěžka.
21:14
Po buly se hned míčku ujímají domácí a tlačí na Kolajtovu branku.
20:00
20:00
Úvodní buly druhé třetiny vyhrávají hosté.
20:00
Střely v 1. části: 10:8
20:00
19:29
Trestné střílení družstva FBC Hranice neproměnil #33 Jan Kolajta.
19:29
Kolajta neproměňuje trestné střílení. Skvělý Domkář ho vychytal.
14:16
Pelhřimov se probudil a v posledních minutách hraje více na míčku. Oba dva týmy také nešetří tvrdými zákroky.
11:40
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #17 Jan Knězů, asistoval #27 Václav Fučík (1:2).
11:40
Rychlý protiútok, který zakončil Knězů dvacet nad led. Snižuje skóre na  2:1 pro Hranice.
09:00
Kolajta předvedl neskutečný zákrok a vychytal tak Knězů.
07:53
Diváci v Poutník aréně sledují přesilovku v podání domácích.
07:39
Vyloučen hráč #94 Lukáš Novosad družstva FBC Hranice na 2 minuty za sekání.
07:06
Pelhřimov po faulu na Knězů hraje ve výhodě.
05:40
Odkrytou Kolajtovu branku nedokázal trefit Kalina.
04:55
Zápas je zatím v režii Hranic. Pelhřimov jak kdyby jestě spal.
03:39
Rychlá hra se přelévá ze strany na stranu.
02:10
Dva rychlé góly Hranic zaskočily Pelhřimov.
01:48
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #29 Jaromír Chodil, asistoval #10 Michal Štěpán (0:2).
01:24
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #94 Lukáš Novosad, asistoval #88 Tomáš Václavík (0:1).
01:20
Z prvních vteřin zápasu je zřejmé, že dnešní zápas se odehraje ve velmi rychlém tempu.
00:01
Úvodní buly utkání vyhrávají domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Beránek a Jaroslav Přibyl.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Hranice: brankář: Ondřej Kolajta; hráči v poli: Jaroslav Král, René Mikel, Jiří Vraj, Jaromír Šenkeřík, Jan Kolajta
00:00
Line-up domácích Spartak Pelhřimov: brankář: Libor Domkář; hráči v poli: Tomáš Kocián, Jan Knězů, Václav Fučík, Patrik Mynařík, Kryštof Smejkal
00:00
Vážení diváci, Vítáme Vás na online zápisu 20. kola Narodní ligy. V dnešním utkání se střetne Spartak Pelhřimov s FBC Hranice.