0:1
3:3
- : -

FA SEPTA.CZ Č. Budějovice - Pacovští Honzíci 4:6
20. Radek Vobr, 48. Václav Bíca, 60. David Řehoř, 60. Jakub Malecha - 5. Andrej Janda, 20. Tomáš Krátoška, 24. Tomáš Krátoška, 43. Mikuláš Fořt, 44. Tomáš Odložilík, 58. Matěj Doubek; rozhodčí: Jan Dušek - Petr Holeček; vyloučení: 6 + Jan Pražák 5:5; využití: 1:3; diváků: 10; zásahy brankářů: František Novák 24 - Miroslav Bouška 29; po třetinách: 1:2, 0:1, 3:3;
Komentář domácích Novotný Jan (Trenér):
Chtěli jsme dnes vyhrát. To se povedlo ale jen při hře 5:5. Soupeř nás svým chovánírozhodil a my jak hlupáci jsme se nechali. Pak se oplácí vylučuji a v podstatě je po zápase.
Komentář hostů:
Komentář (F.Zajíc): Zápas jsme rozhodli díky golům z dlouhé přesilovky ve třetí třetině. V posledních minutách jsme sice soupeře ještě nechali přitáhnout, ale tři body zůstaly na naší straně.
60:00
Střely ve 3. části: 11:14
60:00
59:49
Timeout Pacovští Honzíci
59:44
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil #25 Jakub Malecha, asistoval #88 Michal Semotán (4:6).
59:19
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil #19 David Řehoř, asistoval #7 Radek Vobr (3:6).
57:59
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #43 Matěj Doubek, asistoval #53 Mikuláš Fořt (2:6).
56:29
Vyloučen hráč #49 Václav Bíca družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 2 minuty za nesportovní chování.
54:37
Timeout FA SEPTA.CZ Č. Budějovice
51:42
Vyloučen hráč #87 Michal Hošek družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za bránění ve hře.
51:42
Vyloučen hráč #23 Jan Novotný družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
50:05
Vyloučen hráč #37 Tomáš Krátoška družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za špatné střídání.
48:23
Vyloučen hráč #17 Petr Bláha družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 2 minuty za bránění ve hře.
47:39
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil #49 Václav Bíca, asistoval #19 David Řehoř (2:5).
43:47
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #58 Tomáš Odložilík, asistoval #13 Andrej Janda (1:5).
42:23
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #53 Mikuláš Fořt, asistoval #43 Matěj Doubek (1:4).
41:02
Vyloučen hráč #2 Jan Pražák družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 5 minut za hrubost.
36:24
Vyloučen hráč #94 Jan Tomšů družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za hrubost.
28:44
Vyloučen hráč #12 Václav Křenek družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 2 minuty za bránění ve hře.
23:14
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #37 Tomáš Krátoška, asistoval #43 Matěj Doubek (1:3).
19:23
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil #7 Radek Vobr, asistoval #80 Dominik Konopa (1:1).
19:23
Domácí dávají vyrovnávací gol
17:29
Vyloučen hráč #29 Tomáš Krátoška družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za bránění ve hře.
16:04
Vyloučen hráč #67 Lukáš Janura družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za nesportovní chování.
16:04
Vyloučen hráč #6 Lukáš Tancer družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 2 minuty za nesportovní chování.