3:3
6:2
- : -
Komentář domácích Obermann Jan (Trenér):
Dneska moc pěkný zápas, oba týmy chtěly hrát. Kdyby takovouhle úroveň měly i ostatní zápasy, všechny by to bavilo. Snad bude Fíla ok. Díky soupeři a všem zúčastněným
Komentář hostů Ondrejčík Gustav (Trenér):
Menší rozměry hřiště nám dnes úplně nesedly. Soupeř hrál chytře a my jsme nestíhali obsazovat nebezpečné prostory, ze kterých domácí stříleli branky. V útoku jsme byli málo důrazní a i střeleckých příležitostí nebylo tolik. Děkujeme za utkání.
60:00
Střely ve 3. části: 10:9
60:00
59:26
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #35 Lukáš Veselý, asistoval #77 Pavel Sekyra (10:7).
58:03
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #16 Jan Švejda, asistoval #2 Dalibor Nigrin (9:7).
56:29
Oba týmy se dohodly, že se bude pokračovat ve hře.
56:28
Tohle je nepříjemnost. Sport jde stranou, pokud jde o zdraví. Domácí Fíla si zřejmě způsobil něco závažnějšího, protože sám nedokáže vstát. Snad bude v pořádku. Hra je přerušená. A my Fílovi přejeme ať to není nic závažného.
54:57
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #47 Filip Munzar bez asistence (8:6).
54:56
Výstavní ranou pod víko se představil domácí Fíla. Poprvé v utkání je to o dvě branky.
54:29
54:28
Druhá využitá přesilovka domácích. Snajpr Vesi pálil ostrými. Vedou domácí
53:25
Vyloučen hráč #83 Petr Blažej družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za nesportovní chování.
51:00
Hosté chtějí tři body. Do hlavního města se jim nechce přijet s prázdnou. Domácí obrana má i špetku štěstí a zatím drží bezbrankový stav. Hosté ale mají více ze hry
49:40
Nervy pracují a hráči na sebe pořvávají. Zatím, ale mají rozhodčí vše pod kontrolou
48:12
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #16 Jan Švejda, asistoval #23 Milan Bína (6:6).
48:11
Zase je srovnáno. Hosté využili zmatků v obraně domácích a jednoduše doklepli do branky.
47:00
Vaci drží vedení na straně panterů. Opět se hostující střelci objevili před brankou samy.
45:43
Dělovka z hole Vesiho skončila mimo tyče, dobře pro hostujícího golmana.
44:16
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #77 Pavel Sekyra, asistoval #93 Ondřej Neuman (6:5).
44:15
I domácí využívají přesilovku. Seky neomylně trefil a panteři podruhé v zápase vedou
42:55
Vyloučen hráč #16 Jan Švejda družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za zdržování hry.
42:54
Síly na hřišti se opět srovnaly. Nejprve domácí v oslabení měli několik šancí a pak si svojí aktivitou vybojovali vyloučení hostujícího hráče.

41:58
Snahu dostat se opět do vedení, zabraňuje domácím vyloučení klíčového beka. Dvě minuty v oslabení čekají na oranžové
41:57
Vyloučen hráč #17 Jan Obermann družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za sekání.
40:30
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #47 Filip Munzar, asistoval #93 Ondřej Neuman (5:5).
40:29
Hrálo se jen půl minuty a liberečtí srovnávají.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 12:15
40:00
39:27
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #16 Jan Švejda bez asistence (4:5).
39:15
V poslední minutě se hra přelévala nahoru dolu. Na obou stranách byly golové šance, ale šťastnější jsou prozatím vinohradští. Dnes už poněkolikáté vedou
37:40
Trochu se na hřišti přiostřuje. Několik hraniční zákroků rozhodčí zatím nevyloučili. JE vidět, že před play off se oběma týmům hodí každý bod. Není kam uhnout
34:56
Teď chyběli jen milimetry a mohli panteři využít standardku. Střela od domácího beka se otřela o masku hostujícího golmana.
34:15
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #23 Milan Bína, asistoval #16 Jan Švejda (4:4).
34:14
Před domácím Vacátkem se zase zjevil samotný hostující střelec a měl spoustu času na zakončení. Srovnáno, dnes to bude zřejmě drama až do úplného konce.
32:20
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #35 Lukáš Veselý, asistoval #22 Jan Král (4:3).
32:19
Konečně se playeři z Podještědí dočkali vedení. No a jak jinak by dnes dokázali skorovat, než po přihrávce a střele z první.
31:21
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #18 Tomáš Szabo, asistoval #17 Jan Obermann (3:3).
31:20
Netrvalo to dlouho a je zase srovnáno. Akce jak přes kopírák a zase střela do odkryté branky
30:16
Tři golovky domácích skončily následovně, opět na blokujícím hráči, na brankáři a nakonec kdesi za brankou. Panteři ale zatápí pod kotlem. Dočkáme se branky?
28:55
Na zemi skončily dvě hokejky po srážce Vesiho a hostujícího hráče. Oba playeři zmateně hledali tu svojí. Nakonec nedošlo k omylu a oba odběhli na střídačky se svým náčiním. Hra ale pokračuje a oba týmy si nic nedarují
27:17
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #70 Chi Hieu Nguyen, asistoval #47 Jan Otta (2:3).
27:16
Hosté trestají z následující šance a opět odskakují do vedení. Tentokrát nechala domácí obrana útočníky Vinohrad trestuhodně před brankářem.
26:20
Přečíslení domácích mohlo skončit zajímavěji, ale hosté jsou dnes mistři v blokování. To už je několikátá zablokovaná střela nebo nahrávka
25:00
Velkou šanci teď měli hosté, ale Vacátko si nenechal dát gol pod rukou. Pokračuje se za stavu dva dva
23:40
Hosté hledají odpověd, ale zatím tahají míček podél mantinelů. Ke střelám se zatím nepropracovali.
22:30
Smůlu má Fíla, který orazítkoval tyč. Panteři už mohli vést
21:46
21:45
Nejprve Vesi promách ale následně se už nemýlil. Opět po precizní přihrávce zakončil do prázdné. Máme tady remízu
20:33
Hostující hráčí blokují každou nahrávku, kterou domácí zkouší. Začalo se ve vysokém tempu. Oba týmy mají chuť bavit diváky koukatelným florbalem. Žel bohu diváků je opravdu poskromnu.
18:30
Nejprve tyčka po střele Vesyho a pak zákrok hostujícího maskovaného muže. Mohlo být zase veseleji. Takhle se musí panteři pořád tlačit do útoku
17:08
Hned čtyřikrát musel zasahovat Vacátko během pěti vteřin. Za svá záda nepustil ani jednu z dorážek a tak je to stále jen o gol
16:08
Špatné střídání domácích a mohlo být zle. Naštěstí hostující střelec laxně zakončil a střela letěla zcela mimo
13:44
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #8 Viktor Vondra, asistoval #47 Jan Otta (1:2).
13:44
Nejprve únik domácího Krále, který hosté zablokovali, aby následně dokázali využít přesilovku. Opět odskakují na rozdíl jedné branky
12:28
Vyloučen hráč #47 Filip Munzar družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za sekání.
12:28
Tlak domácích zastavuje vyloučení. Místo útočení, čeká domácí dřina v obranném pásmu
11:27
Oranžový jsou při chuti a mohli jít do vedení. Proti jsou především hostující beci, kteří střely zdatně blokují. Prozatím
10:30
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #22 Jan Král, asistoval #69 Dominik Hiadlovský (1:1).
10:29
Neuplynuly ani tři vteřiny a po rozehrávce panteři skutečně vyrovnávají. Pěkná kombinace a střela do prázdné. Začíná se od začátku
10:27
Po minutě mohlo být vyrovnáno.
09:04
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #83 Petr Blažej, asistoval #70 Chi Hieu Nguyen (0:1).
09:03
Bezbrankový stav nakonec přetrhávají hosté. Střela ze středu hřiště skončila za zády domácího brankáře. Panteři budou dotahovat.
08:10
Po delší době si připsal zákrok i domácí Vacátko. Zatím jsou to spíš lidské šachy.
07:20
Šance domácí neproměnili, i když několik přijatelných příležitostí měli. Přesilovka bez využití
06:00
Domácí začali přesilovou hru aktivně, ale hosté se vysvobozují
05:21
Vyloučen hráč #13 Marek Šach družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za blokování hokejky.
04:30
Sérii šancí měli na útočné půlce panteři, ale ani jedna ze střel neskončila v síti. Stále bez branek
03:40
Zatím sledujeme opatrné utkání, oba týmy se snaží nalézt  způsob, jak proniknout až před branku.
01:30
Po úvodní oťukávací minutě se osmělili i domácí a poprvé zaměstnali hostujícího brankáře
00:20
K první šanci se dostal pražský tým. Zákrokem se vyznamenal domácí golman Vacátko.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Reczai a Tadeáš Sidenberg.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Královské Vinohrady B: brankář: Tomáš Hájek; hráči v poli: Dalibor Nigrin, Marek Šach, Vít Neuman, Jan Švejda, Milan Bína
00:00
Line-up domácích FBC Panthers Liberec: brankář: Petr Vacátko; hráči v poli: Tomáš Szabo, Jan Obermann, Jiří Špak, Filip Munzar, Ondřej Neuman
00:00
Vítejte u dnešního utkání, kdy domácí PANTHERS hostí pražské béčko Vinohrad. Po včerejší dramatické výhře pantherů v Mladé Boleslavi i dnes očekáváme dramatické utkání. Za pár minut začínáme.