3:1
4:2
- : -

FBŠ ATT Gorily Plzeň - FK Slovan J.Hradec 13:4
6. Václav Kaše, 10. Vojtěch Hejduk, 10. Filip Tábořík, 12. Kryštof Lehečka, 12. Jakub Vojáček, 19. Václav Kaše, 22. Kryštof Lehečka, 31. Jakub Vojáček, 38. Ondřej Budek, 43. Petr Torma, 54. Ondřej Budek, 55. Tomáš Pour, 59. Kryštof Lehečka - 7. Ondřej Stloukal, 34. Kryštof Ille, 51. Vít Hovorka, 52. Jakub Tejnor; rozhodčí: Václav Patera - Nikola Staňková; vyloučení: 2:2 + Kryštof Ille OS; využití: 1:0; diváků: 65; zásahy brankářů: Filip Šik 8, Ondřej Motl 1 - Jakub Rytíř 35; po třetinách: 6:1, 3:1, 4:2;
Komentář domácích Surák Roman (Trenér):
Potvrdili jsme roli favorita na domácí půdě - bereme tři body po přesvědčivém výkonu. I přes neúplnou soupisku myslím, že jeden z našich nejlepších zápasů sezóny. Kluky musíme pochválit  za soustředěný a týmový výkon. Teď se musíme dobře připravit na poslední zápasy základní části a dostat se do play-off v optimální herní pohodě. Děkueme divákům za pěknou kulisu ....věřím a doufám, že se dnes bylo na co koukat....Fajn večer všem.
Komentář hostů Šmíd Jakub (Vedoucí):
Soupeř byl dnes lepším týmem a zasloužená výhra. Hlavně v první třetině jsme udělali mnoho chyb v krátkém časovém sledu. Pětigólová ztráta se zde už jen těžko dohání. Jsme rádi za postupné zlepšení v některých herních činnostech. Gratulujeme soupeři.
60:00
Střely ve 3. části: 16:5
60:00
58:55
Gorily překonávají Rytíře z Hradce až po přesilovce. Nahrávku Petra Tormy proměnil Kryštof Lehečka ve výstavní kousek.
58:45
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #13 Kryštof Lehečka, asistoval #29 Petr Torma (13:4).
58:30
Domácí tentokrát přesilovku nevyužili.
57:03
Přesilovku si znovu zahrají domácí. Rytíř rány zatím kryje.
56:20
Vyloučen hráč #3 Kryštof Ille družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za nesportovní chování.
56:20
Vyloučen hráč #3 Kryštof Ille družstva FK Slovan J.Hradec - osobní trest.
55:44
Maska Ondry Motla vytlačila balonek mimo branku i mimo hřiště.
55:06
Domácí dneska chtějí víc. Znovu se perou na brankovišti soupeře o míček.
54:24
Přesilovka byla rychle využitá, Tomáš Pour se trefil dokonale.
54:20
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #20 Tomáš Pour, asistoval #46 Filip Tábořík (12:4).
53:58
Domácí dostávají výhodu přesilovky a usazují se na půlce soupeře.
53:57
Vyloučen hráč #13 Jan Cihlář družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za sekání.
53:20
Ondra Budek znovu na svém místě! Zužitkoval přihrávku Petra Tormy v další pohlednou akci domácích s gólovým efektem.
53:09
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #11 Ondřej Budek, asistoval #29 Petr Torma (11:4).
52:32
Ondra Motl si připsal už zákrok a také doplatil na laxní bránění Goril. Hradec snižuje.
51:34
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #14 Jakub Tejnor, asistoval #19 Ondřej Stloukal (10:4).
50:11
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #22 Vít Hovorka, asistoval #3 Kryštof Ille (10:3).
50:11
Střídání brankáře. Nový brankář #51 Ondřej Motl družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň
49:41
Šustr zazvonil na Šikovu tyč. Z úhlu nenápadnou akcí zkusil štěstí.
48:50
Druhý gólman domácích se dostane do hry? Rozcvičuje se Ondra Motl. Uvidíme jeho návrat na hřiště?
48:27
Rytíř ukázal monstersave! Kašeho střela šla dobře do růžku, ale golman se vytáhl krásným zákrokem.
47:46
Hradecká střela minula Šikovu branku, nemusel zakročit.
46:02
Střela Ondry Hlinovského proletěla obloukem těsně kolem Rytířovy klece.
43:03
Filip Šik si opět sáhl na míček, ale jen sbíral odskočený balonek. Gorily jdou znovu do útoku.
42:17
Petr Torma využívá signalizovanou výhodu. Asistenci na této akci měl za výbornou nahrávku Filip Tábořík.
42:09
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #29 Petr Torma, asistoval #46 Filip Tábořík (10:2).
40:10
Gorily naskakují do třetí části opět nažhavené. Dneska florbal baví je i diváky!!
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 13:3
40:00
37:38
Ondra Budek se trefil z první! Tak jak ho známe!
37:37
36:38
Jirka Lukasch z bezprostřední blízkosti jen do gólmana hostů.
35:13
Neúnavný Hejduk vystrašil průnikem Rytíře.
33:02
Hradec se dostává do hry. Balonek zaplaval a Illeho střela skončila za zády Filipa Šika.
33:01
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #3 Kryštof Ille, asistoval #22 Vít Hovorka (8:2).
32:00
Čtveřice domácích se dobře brání, Hradečtí opět nemají moc šancí ani v početní převaze.
31:00
Gorily nabídly přesilovku. Hradečtí se usazují na polovině domácích.
30:51
Vyloučen hráč #7 Jiří Lukasch družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za blokování hokejky.
30:18
Gorily zvyšují. Po několika šancích se prosadil výborně hrající Jakub Vojáček.
30:17
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #72 Jakub Vojáček, asistoval #20 Tomáš Pour (8:1).
28:58
Rytíř lapil ránu Ondry Budka. Další tutovka, kterou domácí neproměnili.
27:58
Pád Lehečky se nepískal, za domácí pak z křídla zahrozil výborný Filip Tábořík.
27:02
Pěkná střela Tomáše Poura skoro z poloviny hřiště minula hradeckou branku. Hradečtí zkouší kontrovat, ale nepovedlo se jim zakončit.
26:09
Ondra Hlinovský minul ve 100% šanci. Nádherným krosem ho našel Ondra Budek.
24:57
Gorily zaměstnávají obranu Slovanu prakticky pořád. Nebezpečí hasil golman Rytíř.
23:52
Křídelní akci Slovanu maří Petr Torma rychlým návratem.
22:37
Gorily kombinují s míčkem na holi, Slovan nemá moc možností.
21:40
Ťukes v podání Lehečky a Vojáčka. Kryštof už měl snadnou práci.
21:39
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #13 Kryštof Lehečka, asistoval #72 Jakub Vojáček (7:1).
20:10
Jdeme do další třetiny. První nabídla rychlý florbal, Gorily ukázaly pěkné akce. Uvidíme, s čím přijdou hosté do další části. Musí ve hře něco změnit.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 19:5
20:00
19:37
Hradečtí zahrozili po pěkné přihrávce přes celou šířku hřiště.
18:01
Václav Kaše znovu dobře zamířil a míček zastavila až síťka. Výborná střela!
18:00
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #21 Václav Kaše, asistoval #64 Ondřej Hlinovský (6:1).
17:24
Dominik Kmoch pohotově zakončoval před brankou Rytíře, ale Slovan se ubránil.
15:18
Největší šanci měl Ondra Budek, v obrovské rychlosti jsme viděli nakonec bekhendovou střelu, ale už nestihl zakončit za záda Rytíře.
14:18
Přesilovka Jindřichova Hradce zatím nemá velký efekt, míček mají více domácí.
13:36
Gorily se brání v oslabení aktivní hrou Hejduka a Lehečky.
13:06
Vyloučen hráč #64 Ondřej Hlinovský družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře.
12:15
Gorilám se akce daří dotáhnout do konce, opět 2 slepené góly, tentokrát z dílny řemeslníků Kryštofa Lehečky a Jakuba Vojáčka.
11:58
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #72 Jakub Vojáček, asistoval #13 Kryštof Lehečka (5:1).
11:37
10:26
Gorily slepenými góly odskakují do dvoubrankového vedení. Viděli jsme další pěknou akci, tentokrát byl na konci jako střelec Filip Tábořík.
09:58
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #46 Filip Tábořík, asistoval #64 Ondřej Hlinovský (3:1).
09:26
Vymetená šibenice Vojtou Hejdukem. Hecíř střílel už do odkryté branky, gólman se nestačil přesunout.
09:25
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #19 Vojtěch Hejduk, asistoval #13 Kryštof Lehečka (2:1).
08:55
Budek sám před brankou Jindřichova Hradce! Gól z toho ale není. Střela jen do brankáře.
07:19
Tomáš Pour zaměstnal Rytíře v brance Jindřichova Hradce. Střela z první pouze do brankáře.
06:01
Slovan rychle vyrovnal. Prakticky z další akce se proti Šikovi prosadil Ondřej Stloukal.
06:00
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #19 Ondřej Stloukal, asistoval #13 Jan Cihlář (1:1).
05:36
První gól domácích přišl po střele ze střední vzdálenosti. Prosadil se Václav Kaše!
05:35
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #21 Václav Kaše, asistoval #2 Jan Šobotník (1:0).
04:56
Filip Šik ukázal výborný zákrok proti střele Slovanu.
03:55
Domácí se zatím hůř prosazují, ale tlačí Slovan do defenzivního postavení.
02:55
První rána Slovanu míjí Šikovu branku. Střela byla moc vysoká.
01:35
Převaha domácích na míčku je evidentní, ale střelu nebo šanci jsme zatím neviděli.
00:10
Utkání Goril s Jindřichovým Hradcem začalo. Úvodní šanci Budka zmařil hvizd rozhodčího. Florbalka byla příliš vysoko.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Patera a Nikola Staňková.
00:00
00:00
Line-up hostů FK Slovan J.Hradec: brankář: Jakub Rytíř; hráči v poli: Ondřej Stloukal, Jan Cihlář, Jakub Tejnor, Vít Hovorka, Vojtěch Koutný
00:00
Line-up domácích FBŠ ATT Gorily Plzeň: brankář: Filip Šik; hráči v poli: Filip Tábořík, Tomáš Pour, Ondřej Hlinovský, Petr Torma, Ondřej Budek