1:3
0:1
- : -

FLORBAL LITOMYŠL - TJ Sokol Jaroměř 3:4
8. Viktor Olšinár, 10. Matěj Bezděk, 21. Petr Barcal - 17. Jiří Hrobský, 19. Miroslav Nepraš, 24. Tomáš Karban, 31. Tobias Jung; rozhodčí: David Richter - Filip Neumann; vyloučení: 8:5; využití: 0:1; diváků: 25; zásahy brankářů: Eliška Křivková 29 - Vojtěch Fof 32; po třetinách: 2:0, 1:3, 0:1;
Komentář hostů Kyška Jiří (Trenér):
Rychlé, bojovné utkání, ve kterém jsme nakonec byli šťastnější i díky výbornému výkonu našeho golmana. Díky soupeři za kvalitní utkání.
45:00
Střely ve 3. části: 12:11
45:00
43:51
Vyloučen hráč #13 Ondřej Hegr družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za držení.
43:21
Timeout TJ Sokol Jaroměř
43:21
Vyloučen hráč #11 Daniel Novotný družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za blokování hokejky.
38:54
Vyloučen hráč #77 Tobias Jung družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
37:42
Vyloučen hráč #11 Daniel Novotný družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za hrubost.
35:59
Timeout FLORBAL LITOMYŠL
35:59
Trestné střílení družstva TJ Sokol Jaroměř neproměnil #18 Patrik Adámek.
35:06
Vyloučen hráč #16 Jiří Hrobský družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání.
35:06
Vyloučen hráč #77 Tobias Jung družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nedovolené vrážení.
35:06
Vyloučen hráč #13 Ondřej Hegr družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za nesportovní chování.
30:46
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #77 Tobias Jung, asistoval #99 Vojtěch Fof (3:4).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 11:12
30:00
28:40
Vyloučen hráč #77 Tobias Jung družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání.
23:38
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #7 Tomáš Karban, asistoval #15 Jan Jiran (3:3).
20:54
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #44 Petr Barcal, asistoval #7 Ondřej Pakosta (3:2).
18:16
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #8 Miroslav Nepraš, asistoval #16 Jiří Hrobský (2:2).
18:03
17:17
Vyloučen hráč #7 Ondřej Pakosta družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za sekání.
16:14
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #16 Jiří Hrobský, asistoval #8 Miroslav Nepraš (2:1).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 12:10
15:00
14:57
Vyloučen hráč #88 Jakub Renza družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za sekání.
14:26
Vyloučen hráč #51 Jan Majtner družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za sekání.
09:41
Vyloučen hráč #25 Viktor Olšinár družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za sekání.
09:28
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #96 Matěj Bezděk bez asistence (2:0).
07:03
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #25 Viktor Olšinár, asistoval #96 Matěj Bezděk (1:0).