1:3
1:1
- : -

Florbal TJ Kobylisy D - Prague Tigers D 5:4pn
8. Petr Wagner, 9. Roman Svrček, 15. Kamil Hammeršmíd, 35. Radek Šindelář, N Roman Svrček - 17. David Raffay, 20. Jakub Wágner, 22. Šimon Duba, 35. David Raffay; rozhodčí: Miroslav Tomeš - Jakub Šimek; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jakub Musil ? - Jiří Kuchař ?; po třetinách: 2:0, 1:3, 1:1;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal TJ Kobylisy D hráč #7 Radek Šindelář , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Prague Tigers D hráč #23 David Raffay , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal TJ Kobylisy D hráč #66 Roman Svrček a vstřelil rozhodující gól (5:4).

Nájezd na branku provedl z družstva Prague Tigers D hráč #3 Šimon Duba , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal TJ Kobylisy D hráč #14 Ctirad Malina , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Prague Tigers D hráč #14 Michal Doležal , ale gól nevstřelil.
36:00
Zahájena trestná střílení.
36:00
34:37
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy D vstřelil #7 Radek Šindelář, asistoval #14 Ctirad Malina (4:4).
34:01
Branku družstva Prague Tigers D vstřelil #23 David Raffay, asistoval #3 Šimon Duba (3:4).
27:24
Vyloučen hráč #27 Tomáš Táborský družstva Prague Tigers D na 2 minuty za hrubost.
26:34
Vyloučen hráč #44 Petr Dohnal družstva Florbal TJ Kobylisy D na 2 minuty za sekání.
24:00
24:00
22:40
Vyloučen hráč #87 Tomáš Novotný družstva Prague Tigers D na 2 minuty za blokování hokejky.
21:02
Branku družstva Prague Tigers D vstřelil #3 Šimon Duba, asistoval #41 Teodor Bodlák (3:3).
19:55
Branku družstva Prague Tigers D vstřelil #48 Jakub Wágner, asistoval #27 Tomáš Táborský (3:2).
16:59
Branku družstva Prague Tigers D vstřelil #23 David Raffay bez asistence (3:1).
14:59
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy D vstřelil #4 Kamil Hammeršmíd, asistoval #14 Ctirad Malina (3:0).
12:00
12:00
08:13
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy D vstřelil #66 Roman Svrček, asistoval #84 Petr Wagner (2:0).
07:48
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy D vstřelil #84 Petr Wagner bez asistence (1:0).