1:5
5:1
- : -

USK Slavia Liberec - SC Podještědí Český Dub 9:11
8. Tomáš Souček, 9. Martin Benda, 13. Martin Benda, 27. Daniel Isach, 31. Tomáš Souček, 36. Martin Benda, 42. Lukáš Bajgl, 45. Lukáš Bajgl, 45. Martin Benda - 2. Stanislav Pokorný, 4. Petr Smrkovský, 5. Michal Třešňák, 6. Michal Třešňák, 15. Michal Třešňák, 18. Stanislav Pokorný, 20. Petr Smrkovský, 25. Michal Třešňák, 27. Michal Třešňák, 30. Stanislav Pokorný, 34. Stanislav Pokorný; rozhodčí: Tadeáš Sidenberg - Michal Reczai; vyloučení: 4 + Lukáš Novotný 5:4; využití: 2:3; zásahy brankářů: Stanislav Pittner ?, Jakub Češka ? - Lukáš Němeček ?, Vladimír Glaser ?; po třetinách: 3:5, 1:5, 5:1;
45:00
44:50
Vyloučen hráč #14 Filip Iker družstva SC Podještědí Český Dub na 2 minuty za hrubost.
44:01
Branku družstva USK Slavia Liberec vstřelil #5 Martin Benda, asistoval #29 Daniel Klimša (9:11).
44:00
Branku družstva USK Slavia Liberec vstřelil #10 Lukáš Bajgl bez asistence (8:11).
42:00
Timeout USK Slavia Liberec
41:30
Timeout SC Podještědí Český Dub
41:30
Branku družstva USK Slavia Liberec vstřelil #10 Lukáš Bajgl, asistoval #29 Daniel Klimša (7:11).
35:25
Branku družstva USK Slavia Liberec vstřelil #5 Martin Benda, asistoval #25 Tomáš Souček (6:11).
35:00
Střídání brankáře. Nový brankář #33 Vladimír Glaser družstva SC Podještědí Český Dub
33:30
Branku družstva SC Podještědí Český Dub vstřelil #99 Stanislav Pokorný bez asistence (5:11).
30:10
Branku družstva USK Slavia Liberec vstřelil #25 Tomáš Souček, asistoval #29 Daniel Klimša (5:10).
30:00
30:00
29:30
Branku družstva SC Podještědí Český Dub vstřelil #99 Stanislav Pokorný z trestného střílení (4:10).
29:00
Vyloučen hráč #23 Jan Špidlen družstva USK Slavia Liberec na 2 minuty za sekání.
28:30
Vyloučen hráč #5 Martin Benda družstva USK Slavia Liberec na 2 minuty za nesportovní chování.
26:30
Branku družstva USK Slavia Liberec vstřelil #31 Daniel Isach, asistoval #11 Róbert Žitňan (4:9).
26:00
Branku družstva SC Podještědí Český Dub vstřelil #4 Michal Třešňák, asistoval #99 Stanislav Pokorný (3:9).
24:30
Branku družstva SC Podještědí Český Dub vstřelil #4 Michal Třešňák, asistoval #58 Petr Smrkovský (3:8).
23:00
Střídání brankáře. Nový brankář #1 Jakub Češka družstva USK Slavia Liberec
19:00
Branku družstva SC Podještědí Český Dub vstřelil #58 Petr Smrkovský, asistoval #9 Jakub Švarc (3:7).
18:50
Vyloučen hráč #31 Daniel Isach družstva USK Slavia Liberec na 2 minuty za sekání.
17:00
Branku družstva SC Podještědí Český Dub vstřelil #99 Stanislav Pokorný, asistoval #5 Jaroslav Šámal (3:6).
15:00
15:00
14:50
Branku družstva SC Podještědí Český Dub vstřelil #4 Michal Třešňák, asistoval #7 Roman Maňák (3:5).
14:50
Vyloučen hráč #96 Lukáš Novotný družstva USK Slavia Liberec na 5 minut za hrubost.
14:30
Vyloučen hráč #21 Jan Novotný družstva USK Slavia Liberec na 2 minuty za sekání.
12:30
08:00
08:00
Vyloučen hráč #5 Jaroslav Šámal družstva SC Podještědí Český Dub na 2 minuty za sekání.
07:00
06:00
Vyloučen hráč #7 Roman Maňák družstva SC Podještědí Český Dub na 2 minuty za nesportovní chování.
05:30
Vyloučen hráč #9 Jakub Švarc družstva SC Podještědí Český Dub na 2 minuty za vražení zády.
05:00
04:00
Branku družstva SC Podještědí Český Dub vstřelil #4 Michal Třešňák, asistoval #9 Jakub Švarc (0:3).
03:30
Branku družstva SC Podještědí Český Dub vstřelil #58 Petr Smrkovský, asistoval #4 Michal Třešňák (0:2).
01:30
Branku družstva SC Podještědí Český Dub vstřelil #99 Stanislav Pokorný, asistoval #58 Petr Smrkovský (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tadeáš Sidenberg a Michal Reczai.
00:00
00:00
Line-up hostů SC Podještědí Český Dub: brankář: Lukáš Němeček; hráči v poli: Jaroslav Šámal, Filip Iker, Jakub Švarc, Stanislav Pokorný, Petr Smrkovský