2:2
2:1
- : -

FBC Kutná Hora - Černí - Viking TJ Kobylisy 4:3
2. Jaroslav Paďouk, 13. Ondřej Lokaj, 26. Jaroslav Paďouk, 26. Jiří Švejnoha - 4. Michal Hanuš, 6. Vojtěch Pečený, 15. Jan Kohout; rozhodčí: Bedřich Švec - Tomáš Kuzma; vyloučení: 0:4; využití: 2:0; zásahy brankářů: Matěj Řípa ? - Lukáš Slávik ?; po třetinách: 2:2, 2:1;
26:00
25:53
Branku družstva FBC Kutná Hora - Černí vstřelil #88 Jiří Švejnoha bez asistence (4:3).
25:49
Branku družstva FBC Kutná Hora - Černí vstřelil #33 Jaroslav Paďouk, asistoval #88 Jiří Švejnoha (3:3).
25:47
Vyloučen hráč #20 Vojtěch Pečený družstva Viking TJ Kobylisy na 2 minuty za blokování hokejky.
25:33
Timeout Viking TJ Kobylisy
22:45
Timeout FBC Kutná Hora - Černí
22:45
Vyloučen hráč #54 Jakub Holas družstva Viking TJ Kobylisy na 2 minuty za nedovolené vrážení.
14:24
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #65 Jan Kohout, asistoval #46 Jan Beck (2:3).
13:00
13:00
12:04
Branku družstva FBC Kutná Hora - Černí vstřelil #77 Ondřej Lokaj bez asistence (2:2).
12:03
Vyloučen hráč #54 Jakub Holas družstva Viking TJ Kobylisy na 2 minuty za hrubost.
09:39
Vyloučen hráč #54 Jakub Holas družstva Viking TJ Kobylisy na 2 minuty za bránění ve hře.
05:26
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #20 Vojtěch Pečený, asistoval #36 Filip Uhlíř (1:2).
03:44
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #80 Michal Hanuš bez asistence (1:1).
01:00
Branku družstva FBC Kutná Hora - Černí vstřelil #33 Jaroslav Paďouk bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Bedřich Švec a Tomáš Kuzma.
00:00
00:00
Line-up hostů Viking TJ Kobylisy:
00:00
Line-up domácích FBC Kutná Hora - Černí: brankář: Matěj Řípa; hráči v poli: Denis Vaingát, Ondřej Lokaj, Štěpán Blahník, Jiří Švejnoha, Karel Petr Liberský