1:4
- : -
FbC Plzeň

FbC Plzeň - TJ Sokol Královské Vinohrady 8:6
18. David Kozelka, 21. Vítek Vyčíchlo, 23. Matěj Sobek, 24. Ondřej Váně, 25. Jiří Levý, 31. Jiří Levý, 34. Jiří Varta, 59. David Kozelka - 6. Martin Šolaja, 12. Marek Honzák, 43. Dominik Šach, 49. Denis Dvořáček, 50. Marek Honzák, 51. Denis Dvořáček; rozhodčí: Martin Klán - Adam Krs; vyloučení: 5:2; využití: 1:1; diváků: 30; zásahy brankářů: Martin Štochl 17 - Jiří Trojan 14; po třetinách: 1:2, 6:0, 1:4;
Komentář domácích Michálek Václav (Trenér):
V poslední době klasický zápas. V první třetině nejsme přítomni, ve druhé se rozehrajeme a ve třetí zaděláme na drama. Každopádně to dneska klaplo a odnášíme si výhru. Osobně doufám, že jsme započali sérii, která skončí postupem do play-off. Díky všem přítomným a soupeři přeji šťastnou cestu domů
Komentář hostů Purkrábek Miroslav (Vedoucí):
Nezbývá než souhlasit s kolegou - po nemastné první třertině jsme naprosto nezvládli druhou část. Ve třetí jsme zas navrch měli my, ale nedokázali jsme proměňovat tolik jako soupeř předtím. Děkujeme za zápas.
60:00
Střely ve 3. části: 6:9
60:00
58:30
Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
58:30
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #39 David Kozelka, asistoval #46 Ondřej Váně (8:6).
52:50
Domácí bohužel nevyužívají přesilovou hru
50:29
Vyloučen hráč #37 Miroslav Řehák družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání.
50:05
Timeout FbC Plzeň
50:05
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #10 Denis Dvořáček, asistoval #92 Jakub Pekárek (7:6).
49:25
Situace na hřišti je lehce dramatická, jelikož se nám opět rozthl pytel s góly
49:10
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #63 Marek Honzák, asistoval #11 Vojtěch Honzák (7:5).
48:02
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #10 Denis Dvořáček, asistoval #77 Filip Píše (7:4).
47:24
Výborný zákrok domácího brankáře
45:59
Vyloučen hráč #51 Vojtěch Mrvík družstva FbC Plzeň na 2 minuty za blokování hokejky.
45:59
Hosté hrají přesilovou hru
42:42
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #4 Dominik Šach, asistoval #21 Martin Šolaja (7:3).
37:25
Vyloučen hráč #46 Ondřej Váně družstva FbC Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
35:57
Hostující bohužel znovu nevyužívají přesilovou hru
33:55
Vyloučen hráč #7 Jiří Varta družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání.
33:12
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #7 Jiří Varta z trestného střílení (7:2).
33:12
Vinohrady nedostaly příležitost se dostat ke střele
32:11
Mrvíkova střela mimo branku soupeře
30:41
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #18 Jiří Levý, asistoval #46 Ondřej Váně (6:2).
28:30
Hostující bohužel nevyužívají přesilovou hru
26:23
Vyloučen hráč #12 David Janovský družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání.
24:58
Ve druhé třetině se nám roztrhl pytel s góly a očividně se Plzeň po první třetině poučila z chyb
24:32
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #18 Jiří Levý, asistoval #39 David Kozelka (5:2).
23:07
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #46 Ondřej Váně bez asistence (4:2).
22:41
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #58 Matěj Sobek, asistoval #32 Vítek Vyčíchlo (3:2).
20:42
Po 40 vteřinách druhé třetiny využívájí přesilovou hru Mrvík a Vyčíchlo
20:35
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #32 Vítek Vyčíchlo, asistoval #51 Vojtěch Mrvík (2:2).
18:42
Vyloučen hráč #12 František Jílek družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání.
17:57
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #39 David Kozelka bez asistence (1:2).
17:52
Situace na hřišti se nám lehce komplikuje jelikož se hostující i domácí dostávají do faulujících situací