0:2
3:4
- : -

Florbal Jirkov - BK REAL ROUDNICE n/L 3:16
39. Filip Neumaier, 41. David Dudek, 45. Filip Neumaier - 5. Bilguun Ariunbuyan, 5. Jan Rott, 7. Štěpán Cvekl, 9. Ondřej Večeř, 10. Ondřej Cvekl, 11. Ondřej Večeř, 11. Ondřej Cvekl, 15. Michal Rott, 15. Jaroslav Gabriel, 15. Ondřej Večeř, 22. Jaroslav Gabriel, 30. Marcel Holíček, 32. Bilguun Ariunbuyan, 36. Daniel Pilař, 40. Bilguun Ariunbuyan, 42. Daniel Pilař; rozhodčí: Pavel Váňa - Tomáš Chleborád; vyloučení: 1:0 + Matěj Slaba 5; využití: 0:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Martin Tonka 24 - Dominik Whitehead 17; po třetinách: 0:10, 0:2, 3:4;
45:00
Střely ve 3. části: 10:17
45:00
44:45
Branku družstva Florbal Jirkov vstřelil #88 Filip Neumaier, asistoval #96 Dominik Bouše (3:16).
41:57
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #18 Daniel Pilař, asistoval #24 Štěpán Cvekl (2:16).
40:45
Branku družstva Florbal Jirkov vstřelil #25 David Dudek, asistoval #28 Ondřej Hlaváček (2:15).
39:35
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #31 Bilguun Ariunbuyan, asistoval #49 Ondřej Cvekl (1:15).
38:58
Branku družstva Florbal Jirkov vstřelil #88 Filip Neumaier, asistoval #28 Ondřej Hlaváček (1:14).
35:02
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #18 Daniel Pilař, asistoval #31 Bilguun Ariunbuyan (0:14).
31:30
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #31 Bilguun Ariunbuyan, asistoval #24 Štěpán Cvekl (0:13).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 5:9
30:00
29:19
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #40 Marcel Holíček, asistoval #23 Ondřej Večeř (0:12).
21:40
Vyloučen hráč #79 Lubomír Bouše družstva Florbal Jirkov na 2 minuty za nesportovní chování.
21:40
Vyloučen hráč #27 Matěj Slaba družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 5 minut za hrubost.
21:04
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #77 Jaroslav Gabriel, asistoval #29 Jiří Hádek (0:11).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 5:21
15:00
14:59
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #23 Ondřej Večeř, asistoval #40 Marcel Holíček (0:10).
14:48
14:40
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #98 Michal Rott, asistoval #24 Štěpán Cvekl (0:8).
10:41
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #49 Ondřej Cvekl, asistoval #24 Štěpán Cvekl (0:7).
10:08
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #23 Ondřej Večeř, asistoval #25 Jiří Šolta (0:6).
09:05
09:05
Cveklové ukazují svojí souhru a je z toho branka
08:53
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #23 Ondřej Večeř, asistoval #18 Daniel Pilař (0:4).
08:00
Martin Košťálek dává tyč

06:37
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #24 Štěpán Cvekl, asistoval #49 Ondřej Cvekl (0:3).
04:45
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #30 Jan Rott, asistoval #29 Jiří Hádek (0:2).