0:2
4:2
- : -

Florbal Primátor Náchod B - FbC Hradec Králové C 4:4
21. Matěj Valenta, 27. Tadeáš Knapp, 27. Jakub Kratochvíl, 28. Jakub Kratochvíl - 1. Filip Talavašek, 14. Jiří Pilnáček, 22. Daniel Nouzovský, 22. Alexandr Fedenciuc; rozhodčí: Viktor Adámek - Martin Svoboda; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Daniel Poláček ? - Dominik Janeček ?; po třetinách: 0:2, 4:2;
27:15
Timeout Florbal Primátor Náchod B
27:15
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #33 Jakub Kratochvíl, asistoval #4 Matěj Valenta (4:4).
26:48
26:24
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #66 Tadeáš Knapp, asistoval #4 Matěj Valenta (2:4).
21:26
Trestné střílení družstva FbC Hradec Králové C neproměnil #11 Filip Talavašek.
21:23
Branku družstva FbC Hradec Králové C vstřelil #21 Alexandr Fedenciuc bez asistence (1:4).
21:09
Branku družstva FbC Hradec Králové C vstřelil #20 Daniel Nouzovský, asistoval #10 Jiří Pilnáček (1:3).
20:56
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #4 Matěj Valenta bez asistence (1:2).
19:52
Vyloučen hráč #55 Hynek Hanzlík družstva FbC Hradec Králové C na 2 minuty za sekání.
14:00
14:00
13:15
Branku družstva FbC Hradec Králové C vstřelil #10 Jiří Pilnáček, asistoval #20 Daniel Nouzovský (0:2).
00:30
Branku družstva FbC Hradec Králové C vstřelil #11 Filip Talavašek bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Viktor Adámek a Martin Svoboda.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Hradec Králové C:
00:00
Line-up domácích Florbal Primátor Náchod B: brankář: Daniel Poláček; hráči v poli: Adam Voborník, Tadeáš Knapp, Lukáš Máslo, Jakub Kratochvíl, Matěj Valenta