7:2
5:2
- : -

FAT PIPE Aligators Klobouky - FBK Spartak Hluk 15:5
5. Tomáš Líznar, 8. Kryštof Indruch, 16. Pavel Zbořil, 23. Viktor Kejík, 24. Pavel Zbořil, 25. Pavel Zbořil, 27. Ladislav Dufek, 32. Tomáš Líznar, 37. Mikuláš Svoboda, 40. Matyáš Zouhar, 44. Pavel Zbořil, 44. Filip Konstant, 49. Adam Klimeš, 56. Martin Veselý, 59. Pavel Zbořil - 9. Martin Krchňáček, 21. Martin Krchňáček, 24. Ondřej Bartoš, 41. Martin Krchňáček, 51. Martin Kelíšek; rozhodčí: Tomáš Humeňanský - Michal Minařík; vyloučení: 3:5 + Pavel Rochovanský OS; využití: 4:0; diváků: 22; zásahy brankářů: Patrik Rychlý 10, Kryštof Krejčí 5 - Erik Hauerland 23; po třetinách: 3:1, 7:2, 5:2;
Komentář domácích Gremmel Jakub (Trenér):
Pro nás těžký zápas v náročném období, kdy se nám bodově úplně nedařilo. O to víc těší dnešní 3 body a 15 vstřelených branek soupeři. Hluk měl pasáž zápasu, kdy nás trápil a mohl zápas zdramatizovat. Pro nás se nic nemění, musíme mít dobrý tréninkový týden a připravit se na důležitý zápas v Pelhřimově. Klukům děkuji za dnešní výkon a Hluku přeji šťastnou cestu domů. HouHouAli a těžká cesta před námi.
Komentář hostů Vlachopulos David (Trenér):
Bohužel jsme opět dojeli v malém počtu a navíc jsme dostali laciné branky. V první třetině jsme měli pasáž, kdy jsme byli lepší, jenže jsme zase nedali branky a jakmile nám soupeř odskočil, již to byla totální křeč a domácí nás vyškolili. Přejeme jim postup do play off a hodně štěstí v dalších zápasech.
60:00
Střely ve 3. části: 13:7
60:00
58:45
Zbořil vybojoval míček a na jeho střelu Hauerland nestačil
58:44
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil #40 Pavel Zbořil bez asistence (15:5).
58:26
Fantastický zákrok Hauerlanda
57:14
V tomto utkání uvidíme i hru 4 proti 4
57:13
Vyloučen hráč #83 Martin Krchňáček družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za hrubost.
57:13
Vyloučen hráč #68 Ondřej Lorenc družstva FAT PIPE Aligators Klobouky na 2 minuty za hrubost.
56:21
Trestné střílení družstva FBK Spartak Hluk neproměnil #83 Martin Krchňáček.
55:58
Brankář Hluku převdedl hezký zákrok
55:30
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil #66 Martin Veselý, asistoval #99 Adam Klimeš (14:5).
50:58
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #24 Martin Kelíšek, asistoval #96 Adam Cileček (13:5).
49:28
Aligátoři mají možná více šancí v oslabení, než Hluk v přesilovce
48:49
Samostatný únik Aligátorů v oslabení využit
48:48
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil #99 Adam Klimeš, asistoval #68 Ondřej Lorenc (13:4).
48:23
Tečovaná střela hostí skončila na tyči
48:01
Lorenc nádherně vystihl rozehrávku a opět pošetřil vteřiny přesilovky hostí
47:43
Vyloučen hráč #66 Martin Veselý družstva FAT PIPE Aligators Klobouky na 2 minuty za sekání.
43:52
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil #17 Filip Konstant, asistoval #89 Tomáš Jedlička (12:4).
43:24
Zcela odkrytou bránu gólmana Hluku v klidu trefuje Zbořil
43:23
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil #40 Pavel Zbořil, asistoval #87 Lukáš Gregr (11:4).
40:48
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #83 Martin Krchňáček, asistoval #53 Pavel Krchňáček (10:4).
40:00
Střídání brankáře. Nový brankář #93 Kryštof Krejčí družstva FAT PIPE Aligators Klobouky
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 13:3
40:00
39:59
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil #3 Matyáš Zouhar, asistoval #20 Kryštof Indruch (10:3).
39:35
Líznar hodil žabku na Dufka, obránce Hluku mu však nedovolil skórovat
37:57
Střela Kundraty zblokována
36:26
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil #8 Mikuláš Svoboda bez asistence (9:3).
33:13
Vyloučen hráč #94 Ladislav Dufek družstva FAT PIPE Aligators Klobouky na 2 minuty za hra rukou.
32:42
Další tyč hostí
31:50
Další využitá přesilovka domácích, když Líznar trefil prázdnou bránu po nahrávce Zbořila
31:49
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil #7 Tomáš Líznar, asistoval #40 Pavel Zbořil (8:3).
30:23
Vyloučen hráč #3 David Vlachopulos družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za špatné střídání.
26:29
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil #94 Ladislav Dufek, asistoval #7 Tomáš Líznar (7:3).
23:35
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #26 Ondřej Bartoš, asistoval #95 Michal Kundrata (5:3).
23:23
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil #40 Pavel Zbořil, asistoval #7 Tomáš Líznar (5:2).
22:15
Střelu Zbořila od mantinelu doklepl do brány stínící Kejík
22:14
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil #35 Viktor Kejík, asistoval #40 Pavel Zbořil (4:2).
22:14
Vyloučen hráč #44 Pavel Rochovanský družstva FBK Spartak Hluk - osobní trest.
22:14
Vyloučen hráč #44 Pavel Rochovanský družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za nesportovní chování.
21:37
Vyloučen hráč #44 Pavel Rochovanský družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za bránění ve hře.
20:15
Rychlá a přesná nahrávka Rochovanského po mantinelu následuje střelou z první, a ta končí v síti Rychlého
20:14
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #83 Martin Krchňáček, asistoval #44 Pavel Rochovanský (3:2).
14:54
Vyloučen hráč #53 Pavel Krchňáček družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za sekání.