1:1
3:1
- : -

Torpedo Havířov - Florbal Primátor Náchod 8:2
3. Ondřej Urbančík, 4. Tomasz Grycz, 12. Šimon Jandák, 20. Alex Foltyn, 21. Martin Buják, 49. Tomasz Grycz, 58. Petr Vojkůvka, 60. Šimon Jandák - 29. Filip Knettig, 56. Daniel Kříž; rozhodčí: Lukáš Křivánek - Břetislav Staněk; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 70; zásahy brankářů: Jakub Starzyk 17 - Šimon Sedláček 3, Josef Štach 17; po třetinách: 4:0, 1:1, 3:1;
Komentář domácích Mattivi David (Trenér):
Dnes konečně doma za 3 body a bez většího drama. Po výpadku ve druhé třetině si myslím, že jsme měli hru pod kontrolou. Škoda dalších nevyužitých šancí. Děkuji soupeři za zápas a divákům za podporu.
Komentář hostů Čečetka Jan (Trenér):
Soupeř dnes vyhrál zasluženě. Na body jsme dnes neměli nárok. Náš přístup k zápasu, řešení útočných situací a nasazení neodpovídalo soutěži, kterou hrajeme. Pokud hráči nezapnou hlavou na jiný level, tak v play-off nemáme co dělat. Díky soupeři za zápas.
60:00
Střely ve 3. části: 11:10
60:00
59:45
Poslední zákrok pro Starzyka v tomto utkání.
59:13
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #60 Šimon Jandák bez asistence (8:2).
57:35
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #78 Petr Vojkůvka bez asistence (7:2).
57:35
Vojkůvka přes celé hřiště trefuje odkyrtou kasu.
55:28
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #12 Daniel Kříž, asistoval #74 Vojtěch Železo (6:2).
55:28
Kříž  trefil míček ve vzduchu nechytatelně a střelou k levé tyčce snižuje.
54:45
Hra se přelévá ze strany na stranu.
53:20
Náchod začal nepříjemně napadat, Torpedo teď mělo problém s rozehrávkou.
51:40
Míček souboj v rohu nepřežil, následuje buly.
51:04
Škůrek ve stoprocentní šanci netrefil míček přesně.
48:54
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #52 Tomasz Grycz, asistoval #66 Alex Foltyn (6:1).
48:54
Grycz svou několikátou šanci v tomto zápase konečně proměnil a domácí navyšují náskok na pět branek.
48:50
Střela Grafa sražena vysoko nad.
48:19
Náchod zatlačil Torpedo, ale Starzyka výrazněji neohrozil.
46:40
Hra ve čtyřech žádné velké šance nepřinesla.
44:40
Vyloučen hráč #44 Ondřej Urbančík družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za hrubost.
44:40
Vyloučen hráč #21 Matěj Hnízdil družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za hrubost.
44:40
Vyloučení na obou stranách po vzájemném pošťuchování, uvidíme hru ve čtyřech.
42:45
Škůrek vystrašil Štacha, který jeho střelu přes bránicího hráče moc neviděl.
41:20
Náchod u míčku a snaží se ještě něco udělat s tímto zápasem.
40:01
Poslední buly pro Torpedo, ihned ovšem domácí míček ztratili nepřesnou nahrávkou.
39:44
Štach jen tak tak vytáhl střelu Vojkůvky.
38:29
Vojkůvka zblokoval střelu Cejnara, která pravdepodobně mířila za záda Starzyka.
37:03
Náchod měl po faulu volný úder v rohu, nepřesná přihrávka je ale vyhnala na vlastní polovinu.
36:08
Další povedený zákrok tentokrát po střele Bujáka.
35:20
Krásný zákrok Štacha, který vychytal úplně osamoceného Grycze.
33:55
Kříž v dobré pozici přestřelil.
32:36
Dva úspěšné bloky domácích, Náchod se krůček po krůčku zvedá a začíná kousat.
31:19
Graf mířil těsně nad.
29:28
Oba brankáři se teď blýskli skvělými zákroky, nejprve byl sám před bránou Grycz a o pář vteřin později ve stejné situaci akorát na opačné straně hřiště Prause.
28:03
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #42 Filip Knettig, asistoval #60 Jakub Kubásek (5:1).
28:03
První úspech hostí, střelou z otočky se prosazuje Knettig a kosmeticky upravuje skóre.
25:30
Cejnar šel sám na Starzyka, ten si s ním poradil. První velká šance Náchoda.
24:10
Řezáč teď nadvakrát ohrozil Štacha, první střela mu sjela z hokejky, ale po druhé si nový brankář připisuje svůj první zákrok.
23:00
Hosté by se měli zvednout jinak si odtud z Havířova povezou domů pěknou nadílku.
20:40
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #47 Martin Buják, asistoval #52 Tomasz Grycz (5:0).
20:40
Náchod byl teď jako na kolotoči, Torpedo nádherně přivítalo nového brankáře hostí, ten se ani nerozchytal a už loví balónek ze sítě.
19:55
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #66 Alex Foltyn, asistoval #47 Martin Buják (4:0).
19:55
Krásná akce na záver, rychlý protiútok zakončuje Foltyn střelou do poloodkyrté brány po přesné nahrávce Bujáka.
19:00
Hra se ke konci první třetiny více vyrovnala.
17:55
Urbančík střelou z otočky ve slibné pozici minul kasu.
16:04
Škůrek krásně našel Grafa, který mohl zakončovat do odkyryté branky, jeho střelu na poslední chvíli zblokoval jeden z hráčů Náchoda.
15:20
Střela Warcholka z půlky se k Sedláčkovi nedostala, byla zblokována prvním hráčem.
14:10
Teprve druhý zákrok Starzyka, tahle střela ho ale nemohla vůbec vystrašit, byla z velkého úhlu.
13:00
Na míčku hrají převážně domácí, Náchod zatím nedokázal nic moc vymyslet a jenom se brání.
11:55
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #60 Šimon Jandák, asistoval #52 Tomasz Grycz (3:0).
11:55
Přesilová hra rychle využita, Jandákova střela se od tyčky odrazila za zády Sedláčka.
11:31
Vyloučen hráč #26 Lukáš Jirásek družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
11:31
Nedovolená vzdálenost při volném úderu, Torpedo si zahraje první přesilovku.
10:31
Souboj rameno na rameno v rohu hřiště po kterém popadaly mantinely.
08:45
Domácí obrana zablokovala dvě střely útočníků Náchoda, hosté tak mají stále jedinou střelu, která ohrozila Starzyka.
06:30
Torpedo kombinuje na útočné polovině a snaží se vymyslet další gólovou akci.
04:45
První zákrok si připsal domácí Starzyk.
03:37
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #52 Tomasz Grycz bez asistence (2:0).
03:37
Torpedo je od začátku lepším týmem a po zásluze se rychle ujímá dvoubrankového vedení.
02:59
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #44 Ondřej Urbančík, asistoval #4 Jan Warcholek (1:0).
00:01
Úvodní buly vyhráli hosté z Náchoda
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Křivánek a Břetislav Staněk.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Primátor Náchod: brankář: Šimon Sedláček; hráči v poli: Lukáš Jirásek, Vojtěch Železo, Lukáš Rázl, Daniel Kříž, Nikolas Osifčin
00:00
Line-up domácích Torpedo Havířov: brankář: Jakub Starzyk; hráči v poli: Petr Vojkůvka, Alex Foltyn, Tomasz Grycz, Martin Buják, Šimon Jandák