3:3
2:3
- : -

KM automatik FBK Jičín B - Florbal Primátor Náchod C 6:6
8. Tomáš Typlt, 19. Martin Petrgál, 20. Tomáš Ouhrabka, 26. Tomáš Valkoun, 35. Tomáš Valkoun, 44. Tomáš Ouhrabka - 25. Václav Grulich, 27. Václav Grulich, 30. Ondřej Hušek, 39. Ondřej Hušek, 39. Josef Čejpa, 42. Ondřej Hušek; rozhodčí: Tomáš Marek - Lukáš Filípek; vyloučení: 4 + Adam Florian 5 + ČK1:5; využití: 2:2; zásahy brankářů: Matěj Kraušner 37 - Jan Mareš 46; po třetinách: 1:0, 3:3, 2:3;
45:00
Střely ve 3. části: 21:19
45:00
43:04
Branku družstva KM automatik FBK Jičín B vstřelil #7 Tomáš Ouhrabka bez asistence (6:6).
41:26
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil #20 Ondřej Hušek, asistoval #69 Filip Adler (5:6).
38:47
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil #32 Josef Čejpa, asistoval #20 Ondřej Hušek (5:5).
38:29
Vyloučen hráč #97 Luboš Minář družstva Florbal Primátor Náchod C na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
38:01
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil #20 Ondřej Hušek, asistoval #2 Tomáš Poupa (5:4).
34:02
Branku družstva KM automatik FBK Jičín B vstřelil #8 Tomáš Valkoun, asistoval #99 Adam Florian (5:3).
34:02
Vyloučen hráč #99 Adam Florian družstva KM automatik FBK Jičín B na 5 minut za neuvedení v sestavě.
34:02
Vyloučen hráč #99 Adam Florian družstva KM automatik FBK Jičín B do konce utkání.
30:31
Vyloučen hráč #8 Tomáš Valkoun družstva KM automatik FBK Jičín B na 2 minuty za hrubost.
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 17:13
30:00
29:34
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil #20 Ondřej Hušek bez asistence (4:3).
28:31
Vyloučen hráč #8 Tomáš Valkoun družstva KM automatik FBK Jičín B na 2 minuty za nesportovní chování.
28:31
Vyloučen hráč #96 Filip Čáp družstva Florbal Primátor Náchod C na 2 minuty za nesportovní chování.
26:07
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil #37 Václav Grulich, asistoval #96 Filip Čáp (4:2).
25:44
Vyloučen hráč #77 Jan Pech družstva KM automatik FBK Jičín B na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
25:26
Branku družstva KM automatik FBK Jičín B vstřelil #8 Tomáš Valkoun, asistoval #9 Martin Petrgál (4:1).
24:25
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil #37 Václav Grulich, asistoval #32 Josef Čejpa (3:1).
20:45
Vyloučen hráč #29 Daniel Valenta družstva KM automatik FBK Jičín B na 2 minuty za držení.
19:57
Branku družstva KM automatik FBK Jičín B vstřelil #7 Tomáš Ouhrabka, asistoval #77 Jan Pech (3:0).
18:43
Vyloučen hráč #68 David Cejnar družstva Florbal Primátor Náchod C na 2 minuty za nedovolené vrážení.
18:20
Branku družstva KM automatik FBK Jičín B vstřelil #9 Martin Petrgál, asistoval #8 Tomáš Valkoun (2:0).
17:56
Vyloučen hráč #75 Petr Dušek družstva Florbal Primátor Náchod C na 2 minuty za hrubost.
15:00
15:00
Střely v 1. části: 14:11
15:00
12:53
Vyloučen hráč #96 Filip Čáp družstva Florbal Primátor Náchod C na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
07:29
Branku družstva KM automatik FBK Jičín B vstřelil #12 Tomáš Typlt bez asistence (1:0).