1:1
3:0
- : -

FBK Kobra Tatran Hostinné - Florbal Primátor Náchod C 4:5
18. Šimon Shon, 35. Jakub Valenta, 38. Denis Horák, 45. Lukáš Turek - 5. Zdeněk Dítě, 9. Tomáš Poupa, 12. David Cejnar, 13. Tomáš Poupa, 23. Zdeněk Dítě; rozhodčí: Tomáš Marek - Lukáš Filípek; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Matyáš Klázar 28 - Jan Mareš 18; po třetinách: 0:4, 1:1, 3:0;
45:00
Střely ve 3. části: 8:10
45:00
44:00
Timeout FBK Kobra Tatran Hostinné
44:00
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil #88 Lukáš Turek bez asistence (4:5).
37:23
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil #6 Denis Horák, asistoval #24 Jakub Klázar (3:5).
34:19
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil #3 Jakub Valenta, asistoval #37 Šimon Shon (2:5).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 5:10
30:00
24:52
Vyloučen hráč #99 David Nossek družstva FBK Kobra Tatran Hostinné na 2 minuty za sekání.
22:55
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil #42 Zdeněk Dítě, asistoval #75 Petr Dušek (1:5).
17:31
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil #37 Šimon Shon, asistoval #3 Jakub Valenta (1:4).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 9:13
15:00
12:53
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil #2 Tomáš Poupa, asistoval #96 Filip Čáp (0:4).
11:05
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil #68 David Cejnar, asistoval #32 Josef Čejpa (0:3).
08:53
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil #2 Tomáš Poupa, asistoval #37 Václav Grulich (0:2).
04:20
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil #42 Zdeněk Dítě, asistoval #32 Josef Čejpa (0:1).
02:23
Vyloučen hráč #33 Adam Kaprál družstva FBK Kobra Tatran Hostinné na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Marek a Lukáš Filípek.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Primátor Náchod C:
00:00
Line-up domácích FBK Kobra Tatran Hostinné: brankář: Matyáš Klázar; hráči v poli: Zbyněk Rek, Jakub Klázar, Jakub Valenta, Matěj Máslo, Šimon Shon