6:1
7:1
- : -

Florbal Primátor Náchod C - 1. FC Rokytnice v O.h. SUPY 19:4
1. Ondřej Hušek, 6. Václav Grulich, 7. Josef Čejpa, 8. Patrik Winter, 14. Josef Čejpa, 14. Josef Čejpa, 16. Luboš Minář, 17. Josef Čejpa, 22. Daniel Kříž, 28. Filip Adler, 28. Ondřej Bachtík, 29. Josef Čejpa, 33. Václav Grulich, 36. Luboš Minář, 38. Josef Čejpa, 38. Josef Čejpa, 39. Petr Dušek, 39. Tomáš Poupa, 40. Josef Čejpa - 2. Jan Fremuth, 8. Michal Mikulecký, 24. Tomáš Kmoch, 34. Tomáš Kmoch; rozhodčí: Filip Ryant - Radek Hrdlička; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Lukáš Dostál 7 - Martin Koblížek 29; po třetinách: 6:2, 6:1, 7:1;
45:00
Střely ve 3. části: 17:4
45:00
44:48
Petr Dušek přispěchal z trestné země na své obvyklé místo k mantinelu, aby opět míček poslal do dalekch výšin.
43:48
Nyní je domácí tým ve výhodě jelikož celou sezonu trénuje hru 4 na 4 a žene se za 20tým gólem.
43:39
Vyloučen hráč #27 Tomáš Kmoch družstva 1. FC Rokytnice v O.h. SUPY na 2 minuty za sekání.
42:30
Vyloučen hráč #75 Petr Dušek družstva Florbal Primátor Náchod C na 2 minuty za sekání.
42:30
Petr Dušek chce vynikat na všech frontách a všech kolonkách, proto nyní nabírá síly na další číslo na trestné zemi.
40:42
Petr Dušek měl životní šanci dát druhou branku v zápase, osamocen před brankou vystřelit, ovšem nedokál zpracovat přesnou nahrávku z rohu od kříže a balonek přenechal obraně.
39:17
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil #32 Josef Čejpa, asistoval #10 Ondřej Bachtík (19:4).
38:51
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil #2 Tomáš Poupa, asistoval #70 Patrik Winter (18:4).
38:28
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil #75 Petr Dušek, asistoval #12 Daniel Kříž (17:4).
38:28
Petr Dušek opět dalece napřáhl z půlky s touhou v padesáteém pokusu přestřelit brankářovu nohu, nyní mu ovšem přálo štěstí a u golmanovi nohy pomohla i soupeřova hokejka a může slavit svůj gól. Petrovi zdar.
37:42
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil #32 Josef Čejpa, asistoval #97 Luboš Minář (16:4).
37:23
35:41
Petr Dušek opět v šanci, ovšem nahazovaný balón opět poslal do dalekých výšin.
35:09
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil #97 Luboš Minář, asistoval #37 Václav Grulich (14:4).
33:23
Branku družstva 1. FC Rokytnice v O.h. SUPY vstřelil #27 Tomáš Kmoch, asistoval #8 Pavel Chudý (13:4).
32:03
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil #37 Václav Grulich, asistoval #12 Daniel Kříž (13:3).
30:31
Vyloučen hráč #32 Josef Čejpa družstva Florbal Primátor Náchod C na 2 minuty za vysoká hokejka.
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 13:3
30:00
28:15
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil #32 Josef Čejpa, asistoval #12 Daniel Kříž (12:3).
27:24
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil #10 Ondřej Bachtík, asistoval #20 Ondřej Hušek (11:3).
27:14
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil #69 Filip Adler, asistoval #30 Jindřich Donaj (10:3).
23:43
Branku družstva 1. FC Rokytnice v O.h. SUPY vstřelil #27 Tomáš Kmoch, asistoval #37 Jan Hanus (9:3).
21:38
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil #12 Daniel Kříž, asistoval #69 Filip Adler (9:2).
20:02
Vyloučen hráč #96 Stanislav Forche družstva 1. FC Rokytnice v O.h. SUPY na 2 minuty za sekání.
16:47
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil #32 Josef Čejpa, asistoval #20 Ondřej Hušek (8:2).
15:25
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil #97 Luboš Minář, asistoval #42 Zdeněk Dítě (7:2).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 18:4
15:00
14:36
Petr Dušek pokračuje ve své střelecké formě v touze potěšit i diváky z hůry a střílí vysoko do nebes.
14:08
Petr Dušek má dnes impozatní formy už podruhé nenahuli prvního hráče, ale míček se dostal až k noze golmana.
13:39
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil #32 Josef Čejpa, asistoval #69 Filip Adler (6:2).
13:10
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil #32 Josef Čejpa, asistoval #30 Jindřich Donaj (5:2).
07:52
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil #70 Patrik Winter, asistoval #68 David Cejnar (4:2).
07:30
Branku družstva 1. FC Rokytnice v O.h. SUPY vstřelil #5 Michal Mikulecký, asistoval #37 Jan Hanus (3:2).
06:37
05:37
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil #37 Václav Grulich, asistoval #69 Filip Adler (2:1).
01:25
Branku družstva 1. FC Rokytnice v O.h. SUPY vstřelil #13 Jan Fremuth, asistoval #5 Michal Mikulecký (1:1).
00:44
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil #20 Ondřej Hušek, asistoval #10 Ondřej Bachtík (1:0).