3:0
2:0
- : -

FLORBAL LITOMYŠL - FbK Orlicko-Třebovsko 6:1
2. Tomáš Boštík, 28. Ondřej Háp, 30. Štěpán Švec, 39. Adam Kučera, 44. Marek Boštík, 47. Marek Boštík - 13. Tomáš Langer; rozhodčí: Daniel Jireček - Filip Neumann; vyloučení: 6 + Adam Kučera 5:8; využití: 1:1; diváků: 167; zásahy brankářů: Tomáš Hájek 22 - David Richter 23; po třetinách: 1:1, 3:0, 2:0;
Komentář domácích Petr Patrik (Asistent trenéra):
Děkujeme všem fanouškům, díky kterým jsme dnes prolomili naši smůlu a proměnili tlak v gólové koncovky. Utkání se odehrávalo v duchu "hra na jednu bránu", výhra je zasloužená. Díky rozhodčím, delegátovi a divákům.
Komentář hostů Šmíd Martin (Trenér):
Bohužel utkání neskončilo dle našich představ. Máme ještě před sebou 3 zápasy, které rozhodnou. Gratulujeme soupeři.
60:00
Střely ve 3. části: 12:6
60:00
59:59
Končíme vyhrocenou atmosférou - doufáfme, že do dalších zápasů se to změní
59:51
Vyloučen hráč #96 Jan Stuchlík družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za sekání.
59:00
Tlak soupeřů na domácí bránu je značný, však dohnat ztrátu celého zápasu se hráčům nepodaří
58:30
Zmiňovaný bránil svůj tým dle posouzení rozhodčích za hranou fair-play a poslali ho zchladit se na trestnou
58:22
Vyloučen hráč #14 Adam Kučera družstva FLORBAL LITOMYŠL na 5 minut za hrubost.
57:00
Parádní únik hráče OT s úmyslem přesně zakončit, který však přerušil Adam Kučera
56:00
V hráčích OT je vidět značná nervozita možná způsobená výrazným rozdílem ve skóre
55:44
Vyloučen hráč #61 Vojtěch Šmíd družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za hrubost.
55:30
Blížíme se k závěru utkání a emoce jsou cítit a slyšet stále více a více
55:00
Hráči si vzájemně přehazují míček jako horký brambor - řekl jim někdo, že jeho držení je výhodou a ne trestem?
54:00
Vyhrocená chvíle před bránou domácích, Adam Kučera hrdě brání kasu i verbálně a soupeře se zjevně nebojí
53:00
V několika předešlých minutách se hra zdála být relativně čistá a klidná
52:00
Únik domácích a následná palba na bránu ani v tomto případě nekončí úspěšně, pochvala gólmanovi hostů
51:00
Litomyšlští kombinují na půlce soupeře, moc dlouho jim tento tlak ale nevydržel a následně se hra přesouvá na k jejich bráně, která vrcholí střelou do téměř prázdné brány, neúspěšně
50:00
Nutno vyzdvihnout práci gólmana domácích, dnes v perfektní formě předvádí neuvěřitelné zákroky
48:51
Vyloučen hráč #7 Marek Boštík družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za sekání.
48:00
Omlouváme se všem příznivcům florbalu, potýkali jsme se s technickými nedostatky - vše je ale napraveno a slibujeme, že nadále nepřijdete o florbalový prožitek
46:54
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #7 Marek Boštík, asistoval #47 Dominik Novák (6:1).
43:27
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #7 Marek Boštík, asistoval #12 Tomáš Nykl (5:1).
43:00
O poznání hlučnější třetina, očekáváme i projev na hřišti velmi důraznější a dynamičtější, než byl vidět v předešlých třetinách
42:00
Krásná práce v bráně Tomáše Hájka, jako rybičky vyskočil vstříc míčku a lapal ho do svých rukou
41:30
Pozorujeme pokračující laškování mezi hráči, snad nedojde k něčemu drastičtějšímu
40:30
Krásná sólová práce mladíčka z Litomyšle, která ale byla zastavena nedaleko za půlkou
38:40
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #14 Adam Kučera, asistoval #96 Jan Stuchlík (4:1).
38:00
Nutno vyzdvihnout precizní a čistou práci florbalkou hráče Dominika Nováka při bránění soupeři v jeho útoku
36:30
Prvotní vyloučení na straně domácích vylolalo nejen v hráčích emoce, ale následné jeho odvolánín teprve rozproudilo litry krve, avšak děkujeme rozhodčím za uvědomění
36:00
Zápas oproti začátku nabral na tempu a čekáme, že třetí třetina bude emotivnější a důraznější
35:00
Skvělá práce před bránou hostů, snaha doklepnout míček do brány byla veliká, však neúspěšná
34:00
Nešťastná vynucená pauza kvůli zranění gólmana, vše vypadá ale v pořádku a gólman pokračuje v chytání
33:00
V posledních několika málo minutách to před bránou OT vypadá jako na střelnici, žádná střela ale neskončila za zády gólmana
32:00
Trestuhodné netrefení míčku hostů, kteří tímto poskytnuli šanci domácím do protiútoku
31:00
Mezi hrou můžeme vidět nevítané pošťuchování mezi hráči, což může být příčina pozdějšího vylučování - pozor na to
30:32
30:30
Klid je možná v hlavách hráčů domácích, ale rozhodně ne v hlavách jejich soupeřů
30:00
Z projevu domácích je cítil klid na hokejkách a možná i v mysli hráčů, což je velmi důležité, protože sebemenší chyba se trestá
29:30
Využijí domácí výrazné výhody? Jednu šanci již využili
29:06
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #11 Štěpán Švec, asistoval #25 Marek Lamplot (3:1).
28:39
Vyloučen hráč #30 Tomáš Langer družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za blokování hokejky.
28:39
Vyloučen hráč #11 Aleš Rozlívka družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za nesportovní chování.
28:30
Zvednuté ruce rozhodčích značí jediné ..
28:00
Litomyšl potvrdila svůj důraz a herní převahu na hřišti a přidala k jedinému vstřelenému gólu další
27:46
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #10 Ondřej Háp, asistoval #11 Štěpán Švec (2:1).
27:00
Odvracíme pohled na druhou stranu hřiště, kde se v poslední minutě odehrává významná část dějiště, ale bez výraznějších momentů
26:00
Ve druhé třetina jsou na svých florbalkách lepší hráči Litomyšle, uvidíme, zda to dokáží přetavit ve svůj prospěch a být přesní v brankovišti Davida Richtera
24:30
Domácí prožívají jednu z těch světlejších chvilek, sypou střely jednu za druhou, chvála gólmanovi hostů za jeho odolnost
24:00
Již po několikáté - oba dva týmy v plném počtu
23:00
Hosté se teď pokusili o únik na polovinu soupeře, kde rozehrávají svou standartní situaci, posléze ale ztrácejí míček a stahují se k bráně své
22:00
Dnešní zápas ve znamení přesilových her a vyloučení
21:51
Vyloučen hráč #77 Tomáš Dryml družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za hrubost.
21:30
Důrazný hviz rozhodčího dává standartní situaci domácím a ti záludným trikem obehrávají soupeře, bez úspěšného zakončení však
21:00
Oba dva týmy opět v plném počtu, Litomyšl si nevytvořila brankový náskok a stav utkání je v tomto momentu 1:1
20:30
Časoměřič úspěšně zahájil druhou třetinu, přičemž jedním okem kontroluje hráče na trestné lavici
19:00
Super akce Michala Hápa, který vyhmátnul míček z florbalky svého soupeře a naznačil útok
19:00
Domácí v klidu kombinují před bránou OT a snaží se zamotat protihráčům hlavu
18:49
Vyloučen hráč #14 David Čížek družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za nedovolené vrážení.
18:00
Na druhé straně hřiště pokračují domácí ve hře presováním
17:00
Parádní útok hostů nebojácně až mezi obránce domácích, kteří ho ale skřípli mezi boky a nedovolili se mu dostat dál než na čáru velkého brankoviště
16:00
Domácí po relativně dlouhou dobu kontrolují míček na svých florbalkách a snaží se vytvořit si gólovou šanci, to se jim ve výsledku nedaří a stahují se opět ke své bráně s úkolem zabránit soupeři v jakémkoli dalším střeleckém pokušení
15:00
Parádní rychlé zakončení jednoho z hráčů Orlicka-Třebovska, na druhé straně ještě lepší zastavení míče Adamem Kučerou
14:27
Vyloučen hráč #20 Tomáš Boštík družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za vysoká hokejka.
14:00
Domácí statečně pojují v oslabení, naproti tomu hosté usilují o srovnání skóre velmi snaživě
13:00
Počty hráčů na hřišti se na obou stranánách opět vyrovnaly
12:08
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #30 Tomáš Langer, asistoval #28 Patrik Jurco (1:1).
12:00
Rozhodčí nastolili vysokou laťku a dnešní posuzování bude nekompromisní, o to více by se hráči měli míti na pozoru a hrát fair-play
11:00
Hra se reálně nezdá tak vyostřená, jak ukazují čísla vyloučených hráčů
10:42
Vyloučen hráč #72 Daniel Ondráček družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za hrubost.
10:36
Vyloučen hráč #11 Štěpán Švec družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za hrubost.
10:30
Tušíme další vyloučení, je to ve vzduchu
10:00
Síly na obou stranách jsou vyrovnány, hra 4 na 4
09:48
Vyloučen hráč #77 Tomáš Dryml družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za sekání.
09:30
A teď velmi překvapivé rozhodnutí rozhodčích, které se domácí kapitán snaží reklamovat, avšak bez výsledku
09:05
Vyloučen hráč #14 Adam Kučera družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za vysoká hokejka.
08:30
Vyrovnané šance na obou stranách, dnes budou rozhodovat maličkosti - tím jsme si jistí
07:30
Sousedé z vedlejšího města nenápadně ohrožují bránu Litomyšle, ona i její brankář Tomáš Hájek odolávají
06:30
Nádherný pohyb do přihrávku soupeře teď předvedl Adam "Andy" Kučera
05:30
Plynulá hra ze strany domácích a dokonalé blokování a souhra v obraně hostů
04:30
A máme tu první přesilovku dnešního dne, domácí v převaze - dokáží přidat další přesnou střelu?
04:01
Vyloučen hráč #14 David Čížek družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za blokování hokejky.
02:30
Hosté se ale nenechávají nahanbit a také oni ohrožují bránu svých soupeřů, avšak ne tak důrazně, jak je potřeba
01:30
Hned ze začátku utkání si domácí vytvořili gólový polštář, snad jim tento šťastný začátek nalije energii do žil
01:11
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #20 Tomáš Boštík, asistoval #47 Dominik Novák (1:0).
00:30
Vítáme všechny diváky na dnešním zápase, ve kterém očekáváme mnoho napínavých okamžiků
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Jireček a Filip Neumann.
00:00
00:00
Line-up hostů FbK Orlicko-Třebovsko: brankář: David Richter; hráči v poli: Tomáš Dryml, David Čížek, Matyáš Holub, Tomáš Langer, Petr Minář
00:00
Line-up domácích FLORBAL LITOMYŠL: brankář: Tomáš Hájek; hráči v poli: Vilém Nonn, Ondřej Háp, Michal Háp, Marek Lamplot, Štěpán Švec