3:0
4:0
- : -

FAT PIPE TJ Slovan Havířov - Florbal Primátor Náchod 8:3
6. Jakub Hronek, 25. Vít Lestyan, 35. Jakub Hronek, 38. Pavel Lasota, 53. Jakub Hronek, 56. Lukáš Pavlas, 56. Jakub Molin, 59. Matěj Rozehnal - 11. Jakub Vysoký, 14. Jakub Kubásek, 17. Nikolas Osifčin; rozhodčí: Radek Vybíhal - Jiří Večerek; vyloučení: 3:4; využití: 1:0; diváků: 60; zásahy brankářů: Matěj Prašivka 28 - Josef Štach 17, Šimon Sedláček 10; po třetinách: 1:3, 3:0, 4:0;
Komentář domácích Erbs Matěj (Trenér):
Utrápené vítězství, ale 3 body u nás doma. První třetina klasika, nevím jak to nazvat, byl bych asi sprostý. Zvýšený hlas v kabině se odrazil až na hřiště a od druhé třetiny, se hrálo na naších holích. Děkuji klukům a Vranysovi za dvě třetiny, škoda že to tak nejde celých 60 minut. Musíme dál makat a věřit v jiné proměnné, aby jsme byli v play off.
Komentář hostů Čečetka Jan (Trenér):
Po skvělé první třetině jsme ve druhé vypli a soustředili se na vše jen ne na svůj výkon, čímž jsme dostali soupeře do zápasu. Třetí třetina byla z naší strany v křeči a soupeř v laufu zaslouženě zvítězil. Díky soupeři za zápas.
60:00
Střely ve 3. části: 13:12
60:00
58:18
Rozehnal v plném sprintu posílá míček na Sedláčkovu vzdálenější tyč.
58:17
Branku družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov vstřelil #83 Matěj Rozehnal, asistoval #10 Jakub Hronek (8:3).
58:00
Probíhají poslední 2 minuty 3. třetiny.
56:42
Timeout Florbal Primátor Náchod
56:42
Vyloučen hráč #18 Jakub Molin družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
55:59
4 vteřiny od buly a Molin zvyšuje náskok.
55:58
Branku družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov vstřelil #18 Jakub Molin, asistoval #11 Pavel Lasota (7:3).
55:55
Míček vypálil od poloviny Vrána. Pavlas ho lehce tečnul pod nohu Sedláčka
55:54
Branku družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov vstřelil #72 Lukáš Pavlas, asistoval #3 David Vrána (6:3).
55:24
Trestné střílení družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov neproměnil #25 Vladimír Fišara.
52:10
Hronek přidal svou 3. branku dnešního utkání.
52:09
Branku družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov vstřelil #10 Jakub Hronek, asistoval #91 Tomáš Hodulík (5:3).
50:20
Náchod rychle rozehrál svou standardní situaci. Pavlas neměl moc času odstoupit.
50:19
Vyloučen hráč #72 Lukáš Pavlas družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
48:21
Tři hráči domácího týmu jsou aktuálně ošetřováni kvůli bolosti nohou.
47:05
Krušberský to zkusil na bližší tyč. Štach připraven.
46:40
Kubásek to zkusil z poloviny. Pouze do bloku domácích.
45:30
Knettig zabránil výjezdu Lestyana.
42:15
Šupík ze středu pouze do těla Štacha.
40:02
Slovan nastupuje do 3. třetiny s výhodou přesilové hry.
39:32
Střídání brankáře. Nový brankář #43 Šimon Sedláček družstva Florbal Primátor Náchod
39:32
Vyloučen hráč #37 Nikolas Osifčin družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za hrubost.
39:22
Mičulka ze středu hřiště těsně mijí branku.
39:00
Probíhá poslední minuta 2. třetiny.
37:15
Domácí poprvé využívají svou přesilovou hru a dostávají se do vedení.
37:14
Branku družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov vstřelil #11 Pavel Lasota, asistoval #91 Tomáš Hodulík (4:3).
36:32
Vyloučen hráč #48 Adam Kosař družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání.
36:31
Hronek mohl přidat 3. branku. Bohužel mu míček nečekaně přeskočil čepel a končí na čepelích Náchoda.
35:43
Odložené vyloučení. Pokud Slovan nedá branku tak půjde do přesilové hry.
34:32
Hronek se podruhé prosazuje a srovnává brankový stav.
34:31
33:02
Tentokrát Molin trefuje tyč. Štach si dnes velice dobře postavil branku.
30:24
Molin dává do osobních soubojů maximum. Neprojde přes něj nic.
27:47
Domácí v plném počtu.
25:48
Do poslední chvíle se nevědělo, kdo půjde na trestnou. Nakonec přesilová hra pro Náchod.
25:47
Vyloučen hráč #91 Tomáš Hodulík družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov na 2 minuty za blokování hokejky.
24:39
Lestyanovi to tentokrát vyšlo.
24:38
Branku družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov vstřelil #30 Vít Lestyan, asistoval #9 Karel Mičulka (2:3).
24:05
Hra se přesouvá ze strany na stranu. Občas nějaká střela zamíří na branku.
20:20
Molin na Briju, který míček netrefil jak bylo potřeba. Nakonec míček končí za mantinelem.
18:23
Náchod úspěšně blokuje každou střelu Slovanu.
17:23
2. přesilová hra pro domácí Slovan.
17:22
Vyloučen hráč #74 Vojtěch Železo družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání.
16:08
Osifčin vyběhl po rozehrávce z rohu a poslal míček na bližší tyč Prašivky.
16:07
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #37 Nikolas Osifčin, asistoval #6 Jakub Vysoký (1:3).
15:05
Nálada na domácí střídačce není velmi dobrá.  Hráči po sobě pokřikují a házejí na sebe vinu.
13:36
Kubásek posouvá svůj tým poprvé do vedení v dnešním zápase.
13:35
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #60 Jakub Kubásek, asistoval #19 Lukáš Prause (1:2).
10:39
Jak se říká: "nedáš, dostaneš". Toto platí i po pokusu Lestyana. Náchod využil přečíslení a srovnává stav.
10:38
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #6 Jakub Vysoký, asistoval #21 Matěj Hnízdil (1:1).
10:25
Lestyan překvapil střelou zpoza nohy Štacha. Bez úspěchu.
09:12
Knettig při opouštění trestné lavice použil moc síly na rozběh a přitom zbořil část židlí.
08:53
Fišarova střela byla tečována nad branku.
07:13
Knettig poslal nedovoleně Molina na mantinel. Domácí dostávají výhodu přesilové hry.
07:12
Vyloučen hráč #42 Filip Knettig družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za bránění ve hře.
06:50
Kočí trefuje tyč. Bohužel se míček odrazil ven z branky.
05:10
Hronek vystřelil z houfu před brankou. Štach neměl šanci nic vidět.
05:09
02:40
Mičulka znervózněl obránce Náchoda. Ti při rozehrávce chybují. Rozehrávka pro Slovan.
00:54
Míček odrazil Prašivka helmou. Míček se poté odrazil od nohy Kočího a mířil do branky. Prašivka na brankové čáře vyráží pryč.
00:01
Úvodní buly pro Náchod.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radek Vybíhal a Jiří Večerek.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Primátor Náchod: brankář: Josef Štach; hráči v poli: Vojtěch Železo, Matěj Hnízdil, Jáchym Cejnar, Jakub Vysoký, Nikolas Osifčin
00:00
Line-up domácích FAT PIPE TJ Slovan Havířov: brankář: Matěj Prašivka; hráči v poli: Vladimír Fišara, Jan Brija, Jakub Molin, Pavel Lasota, Filip Kočí