6:1
5:1
- : -

TJ Centropen Dačice - FA SEPTA.CZ Č. Budějovice 16:3
2. Oldřich Pecha, 5. Petr Novotný, 9. Radovan Kubek, 13. Daniel Holeček, 17. Daniel Holeček, 25. Petr Novotný, 26. Oldřich Pecha, 30. Miloš Procházka, 33. Pavel Gellner, 34. Jan Morávek, 38. Filip Šlápota, 43. Daniel Holeček, 52. Roman Sedlák, 53. Radovan Kubek, 58. Jan Morávek, 60. Radovan Kubek - 16. Václav Křenek, 36. Jan Novotný, 54. Jakub Malecha; rozhodčí: Štěpán Vyskočil - Vít Zápotočný; vyloučení: 1 + Jan Pecha 5:3 + Dominik Konopa 5; využití: 0:0; diváků: 28; zásahy brankářů: Lukáš Vacuška 13 - Jan Vališ 30; po třetinách: 5:1, 6:1, 5:1;
Komentář domácích Černý David (Trenér):
Zápas jjme měli celou dobu pod kontrolou. Konec nás také mrzí, hlavně nepochopitelné vběhnutí hráče, aby někohoho zranil? To jsem v této lize ještě neviděl a doufám, že už neuvidím. Chtěli bychom tu ligu čistou a voňavou. Děkujeme za hru.
Komentář hostů Novotný Jan (Trenér):
Děkujeme soupeři za utkání. Mrzí nás nesprortovní tečka zapásu. Pajovi Gellnerovi dekuji za půjčení bot. Týmu děkuji za zlepšení v druhé poloviny zápasu.
60:00
Střely ve 3. části: 12:4
60:00
59:53
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #20 Radovan Kubek, asistoval #8 Pavel Stejskal (16:3).
59:41
Vyloučen hráč #9 Jan Pecha družstva TJ Centropen Dačice na 5 minut za hrubost.
59:41
Vyloučen hráč #80 Dominik Konopa družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 5 minut za hrubost.
58:00
Probíhají poslední 2 minuty utkání.
57:13
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #16 Jan Morávek, asistoval #34 Pavel Gellner (15:3).
53:58
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil #25 Jakub Malecha, asistoval #79 Tomáš Troják (14:3).
52:52
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #20 Radovan Kubek, asistoval #16 Jan Morávek (14:2).
52:25
Petr Stejskal se opřel do střely a napaluje tyčku.
51:38
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #92 Roman Sedlák, asistoval #78 Jiří Sedláček (13:2).
51:38
Sedlák se dostal do výtoče a propaluje Vališe.
48:06
FA v plném počtu.
46:06
Vyloučen hráč #80 Dominik Konopa družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 2 minuty za hrubost.
44:35
FA opět nespokojini s verdikty rozhodčích.
44:15
Kubek s Morávkem napálili jen Vališe.
42:51
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #66 Daniel Holeček z trestného střílení (12:2).
38:00
FA se se hádají s rozhodčím i mezi sebou.
37:22
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #3 Filip Šlápota, asistoval #8 Pavel Stejskal (11:2).
37:08
Vacuška měl dva težké zákroky.
36:55
35:50
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil #23 Jan Novotný, asistoval #80 Dominik Konopa (10:2).
35:50
Přečíslení FA končí brankou.
34:55
Vyloučen hráč #79 Tomáš Troják družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
34:25
Vališ vyráží střelu Pavla Stejskala.
33:19
Petr Stejskal zkušeně zahodil 100% šanci.
33:03
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #16 Jan Morávek, asistoval #20 Radovan Kubek (10:1).
32:46
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #34 Pavel Gellner, asistoval #16 Jan Morávek (9:1).
32:46
Jan Novotný namazal Morávkovi a Gellner uklízí do branky.
29:08
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #12 Miloš Procházka, asistoval #8 Pavel Stejskal (8:1).
29:08
Pavel Stejskal prošel celým hrište a nahrál Procházkovi před prázdnou branku.
28:23
FA už nestačí Dačicím a zastavují jejich šance fauly.
25:48
Roman Sedlák se dostal k dorážce, ale mimo branku.
25:23
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #35 Oldřich Pecha, asistoval #34 Pavel Gellner (7:1).
25:23
Oldřich Pecha dostal nabyto od Gellnera a propaluje Vališe.
24:49
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #55 Petr Novotný, asistoval #12 Miloš Procházka (6:1).
24:49
Petr Novotný tečoval střelu Miloše Procházky.
23:24
Holeček trefuje tyčku.
21:24
Holeček běžel sám na Vališe, ale ten přečetl jeho úmysl.
17:52
Pecha utekl v oslabení a nahral před prázdnou branku Radovanu Kubkovi. Ten střílí mimo.

17:27
Vyloučen hráč #55 Petr Novotný družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za sekání.
16:10
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #66 Daniel Holeček, asistoval #78 Jiří Sedláček (5:1).
15:53
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil #12 Václav Křenek, asistoval #49 Václav Bíca (4:1).
15:06
Pavel Gellner ted zavahal v koncovce, povedlo se mu alespon nahrád Holečkovi. Ten však netrefuje zařízení.
14:35
Pavel Gellner a tyčka.
13:34
Vyloučen hráč #49 Václav Bíca družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 2 minuty za nesportovní chování.
12:06
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #66 Daniel Holeček, asistoval #3 Filip Šlápota (4:0).