6:4
- : -
FbC Plzeň

SK BIVOJ LITVÍNOV - FbC Plzeň 14:9
6. Jan Vokáč, 12. Jan Vokáč, 19. Matěj Hruštinec, 21. Matěj Hruštinec, 22. Jan Vokáč, 22. Josef Leština, 26. Jan Vokáč, 30. Jan Vokáč, 31. Jan Vokáč, 32. Jan Vokáč, 38. Erik Kocur, 39. Erik Kocur, 42. Erik Kocur, 44. Jakub Larson - 1. Jan Šik, 8. Robin Papírník, 19. Matěj Sobek, 20. Jan Adamčík, 29. Richard Nový, 37. Filip Brejcha, 39. Tomáš Konopík, 40. Matěj Sobek, 43. Robin Papírník; rozhodčí: Vladimír Buzický - Miroslav Tomeš; vyloučení: 4:2; využití: 1:1; diváků: 57; zásahy brankářů: Lukáš Vostárek 23 - Petr Smazal 20; po třetinách: 2:2, 6:3, 6:4;
45:00
Střely ve 3. části: 13:14
45:00
43:10
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #25 Jakub Larson, asistoval #20 Erik Kocur (14:9).
42:55
Vyloučen hráč #70 Josef Leština družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
42:00
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #67 Robin Papírník, asistoval #94 Tomáš Konopík (13:9).
41:25
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #20 Erik Kocur, asistoval #4 Jan Vokáč (13:8).
40:10
Vyloučen hráč #18 Lukáš Kyselka družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
39:47
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #58 Matěj Sobek, asistoval #25 Filip Brejcha (12:8).
38:27
38:02
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #94 Tomáš Konopík bez asistence (11:7).
37:55
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #20 Erik Kocur, asistoval #70 Josef Leština (11:6).
36:00
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #25 Filip Brejcha, asistoval #58 Matěj Sobek (10:6).
36:00
Vyloučen hráč #4 Jan Vokáč družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za hrubost.
31:36
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #4 Jan Vokáč bez asistence (10:5).
31:20
Vyloučen hráč #80 Matěj Hruštinec družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za hrubost.
30:24
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #4 Jan Vokáč bez asistence (9:5).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 13:11
30:00
29:29
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #4 Jan Vokáč, asistoval #70 Josef Leština (8:5).
28:56
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #28 Richard Nový, asistoval #67 Robin Papírník (7:5).
25:00
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #4 Jan Vokáč, asistoval #20 Erik Kocur (7:4).
22:46
Vyloučen hráč #9 Jan Adamčík družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání.
21:58
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #70 Josef Leština bez asistence (6:4).
21:53
20:20
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #80 Matěj Hruštinec, asistoval #70 Josef Leština (4:4).
19:51
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #9 Jan Adamčík, asistoval #67 Robin Papírník (3:4).
18:34
18:24
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #58 Matěj Sobek, asistoval #20 Jan Šik (2:3).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 8:7
15:00
11:32
07:37
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #67 Robin Papírník, asistoval #8 Václav Konečný (1:2).
05:35
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #4 Jan Vokáč bez asistence (1:1).
04:50
Vyloučen hráč #20 Jan Šik družstva FbC Plzeň na 2 minuty za špatné střídání.
00:31
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #20 Jan Šik, asistoval #58 Matěj Sobek (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vladimír Buzický a Miroslav Tomeš.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Plzeň: brankář: Petr Smazal; hráči v poli: Pavel Souček, Jan Adamčík, Jan Šik, Robin Papírník, Matěj Sobek